Skocz do zawartości

Zdjęcie

Bagnet przepuszcza olej

28 odpowiedzi na ten temat

#21 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 960 postów

Napisany 31 sierpień 2016 - 15:00

Bagnet przepuszcza olej

oczywiście, po to jest forum żeby pomagać, natomiast moim zdaniem warto zawołać mechanika, niech sprawdzi ciśnienia na poszczególnych cylindrach i będziesz wiedział co cię czeka, czy odwlekanie naprawy nie będzie oznaczało kosztów x3

pamiętaj, lepiej zapobiegać niż leczyć, lepiej wymienić pierścionki niż cały silnik

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Bagnet przepuszcza olej Dzisiaj, 13:34
  •  

#22 Share Fendt308lsa

Fendt308lsa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 123 postów

Napisany 31 sierpień 2016 - 15:05

Bagnet przepuszcza olej

Silnik chodzi dobrze. Wiesz dla mnie liczy sie każdy grosz 20zł czy 100zł to dla mnie cięzki pieniadz. wiec nie widze potrzeby zeby wolac mechanika. moze tutaj dowiem sie czego to przyczyna czy pierscienia czy czego. moze ktos mial taka sama sytuacje jak ja.

#23 Share damianos95

damianos95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 372 postów

Napisany 31 sierpień 2016 - 19:53

Bagnet przepuszcza olej

A silnik dymi czy cieknie ci olej z odmy ??

Najepiej sprawdz odme i filterek na odmie jesli taki wystepuje

Przyczyna moze byc wyzej wspomniane zatkanie odmy lub filterka

Lub zbyt zurzyte tuleje i pierscienie ale jesli silnik ma moc nie kopci i zapala od strzala to bym na to nie obstawiał

Mechanika jesli masz zaufanego to mozeszwziasc zeby zobaczyl silnik ale jak masz brak 1 lepszego co przyjedzie posłucha pochodzi i powiem "Panie ładnie chodzi jezdzic i sie nie przejmowac " i dac takiemu 100zł to lepiej samemu szukac bo wiekszosc jak sie nie zna albo nie potrafi nic sensowneo powiedzic to tak gada a potem jak sie cos stanie to nie moja wina

#24 Share Fendt308lsa

Fendt308lsa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 123 postów

Napisany 31 sierpień 2016 - 20:50

Bagnet przepuszcza olej

Pali normalnie chodzi normalnie ciaga tez jak zawsze. tylko olej przecieka z bagneta a kopci jak kazdy silnik czyli normalnie. Chodzi normalnie tylko ten olej przecieka a mechanika... No nie mam zadnego dobrego kazdy taki fachowiec ze lepiej nie brac temu pisze z pomoca do was. Ja tam dymu z odmy nie widzialem i zeby mi z niej cieklo.

Edytowany przez Fendt308lsa, 31 sierpień 2016 - 20:55.

#25 Share damianos95

damianos95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 372 postów

Napisany 01 wrzesień 2016 - 06:25

Bagnet przepuszcza olej A sprawdzales sciagalesodme żeby zobaczyć czy nie ma tam filterka ??
Bo jeśli jest i się zapchal to jak go wyjmieesz to zacznie kopcic z odmy albo i nie zależy jaki stan silnika a jeśli zacznie dymic z odmy to zmniejszy się ciśnienie w skrzyni korbowej silnika a tym samym nie będzie pluć olejem z bagnetu
A najprościej to zdejmij odme i napisz czy są jakieś zmiany czy jest tak samo jak było jak jest założona odma ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share Fendt308lsa

Fendt308lsa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 123 postów

Napisany 01 wrzesień 2016 - 09:17

Bagnet przepuszcza olej

Zalozona jest dobra pozniej wezme sie do roboty zobaczyc z ta odma. Dzieki ze starasz sie pomóc. 

#27 Share Fendt308lsa

Fendt308lsa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 123 postów

Napisany 02 wrzesień 2016 - 16:06

Bagnet przepuszcza olej

niestety to nie wina odmy. Ona jest w porządku w takim razie nie wiem czego to wina ze mi olej wylatuje bagnetem. Silnik normalnie pali ciaga nic nie stuka. 

#28 Share Rolnik1973

Rolnik1973

Polska w naszych rękach

• Members
  • PipPipPip
  • 2887 postów
  • Zainteresowania:Pamiętaj! Kupując zagraniczne produkty wspierasz konkurencję która wykańcza nasz kraj.

Napisany 02 wrzesień 2016 - 16:38

Bagnet przepuszcza olej Ale ci ten bagnet wypycha czy dobrze siedzi a cieknie. Jak dobrze siedzi to trzeci raz piszę uszczelkę zrób i po kłopocie. Jakby przedmuch był to i odmą by rzygał.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#29 Share Fendt308lsa

Fendt308lsa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 123 postów

Napisany 02 wrzesień 2016 - 19:22

Bagnet przepuszcza olej

Odma nic nie leci. przez bagnet wypycha bagnet dobrze wsadzony.