Skocz do zawartości

Zdjęcie

Brak reakcji po przekręceniu kluczyka Deutz fahr agrotron 150

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share makos2

makos2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 29 sierpień 2016 - 14:57

Brak reakcji po przekręceniu kluczyka Deutz fahr agrotron 150 Witam. Mam problem ze swoim Deutz fahr agrotron 150 z roku 99r. Mianowicie po przekręceniu kluczyka praktycznie nic się nie dzieje, zarówno na bocznym słupku jak i na "ekranie głównym" (brak jakiej kolwiek reakcji). Jedyne co to zapala się pomarańczowa kontrolka od podnośnika na prawym błotniku. W chwili przekręcenia kluczyka w pozycję rozruchu rozrusznik kręci lecz ciągnik nie odpala. Sprawdziłem wszystkie bezpieczniki oraz zakupiłem nową stacyjkę lecz problem nie ustaje. Bardzo proszę o pomoc i z góry za nią dziękuję.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Brak reakcji po przekręceniu kluczyka Deutz fahr agrotron 150 Dzisiaj, 20:09
  •  

#2 Share Vhalior2

Vhalior2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 430 postów

Napisany 29 sierpień 2016 - 15:06

Brak reakcji po przekręceniu kluczyka Deutz fahr agrotron 150 masę sprawdzqles?

#3 Share makos2

makos2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 29 sierpień 2016 - 15:20

Brak reakcji po przekręceniu kluczyka Deutz fahr agrotron 150 Tą przy bezpiecznikach tak
Wszystko było w porządku, wróciłem z pola zgasilem ciągnika postał jakieś 2 godzinach i gdy chciałem go odpalić pojawił się problem

#4 Share ton16

ton16

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 29 sierpień 2016 - 18:50

Sprawdź dokładnie płytkę do której wczepia się bezpieczniki, czy nie jest gdzieś spalona, pęknięta, dziwnie wybrzuszona itp...

poniżej płytki z bezpiecznikami masz centralki, jedna jest jak dobrze pamiętam od EHR a druga od całej reszty, ewentualnie potem tam bym szukał, może w najgorszym przypadku coś się przetarło...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share makos2

makos2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 29 sierpień 2016 - 18:58

Brak reakcji po przekręceniu kluczyka Deutz fahr agrotron 150 Bardzo dziękuję za odpowiedź, jutro napewno to sprawdzę

#6 Share krzysztof898

krzysztof898

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 73 postów

Napisany 29 sierpień 2016 - 20:05

Problem leży dzięś na płycie z bezpiecznikami, po dokręcaj kable zasilające u góry z lewej lub sprawdź płytę czy się nie przypaliła tam u góry, sterowniki są na dole, jeden jest od EHR drugi od skrzyni, ale wyświetlacz powinien się włączyć i zapalić nawet jak był by któryś uszkodzony.

Elektronika  Maszyn i Urządzeń Rolniczych

Naprawy Sterowników, Liczników, Modułów, czujników itp

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share makos2

makos2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 31 sierpień 2016 - 17:59

Brak reakcji po przekręceniu kluczyka Deutz fahr agrotron 150 Awaria zażegnana, tak jak koledzy wyżej pisali problem związany był z płytką bezpieczników a dokładnej z przekaźnikiem umieszczonym na niej, przekaźnikiem od zacisku 15. (na samej górze pierwszy od lewej strony, oryginalnie BOSCH'a). Wszystkim bardzo dziękuję za wszelkie rady. Pozdrawiam

Dodaj odpowiedź