makos2

Brak reakcji po przekręceniu kluczyka Deutz fahr agrotron 150

Polecane posty

makos2    1

Witam. Mam problem ze swoim Deutz fahr agrotron 150 z roku 99r. Mianowicie po przekręceniu kluczyka praktycznie nic się nie dzieje, zarówno na bocznym słupku jak i na "ekranie głównym" (brak jakiej kolwiek reakcji). Jedyne co to zapala się pomarańczowa kontrolka od podnośnika na prawym błotniku. W chwili przekręcenia kluczyka w pozycję rozruchu rozrusznik kręci lecz ciągnik nie odpala. Sprawdziłem wszystkie bezpieczniki oraz zakupiłem nową stacyjkę lecz problem nie ustaje. Bardzo proszę o pomoc i z góry za nią dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makos2    1

Tą przy bezpiecznikach tak
Wszystko było w porządku, wróciłem z pola zgasilem ciągnika postał jakieś 2 godzinach i gdy chciałem go odpalić pojawił się problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ton16    4

Sprawdź dokładnie płytkę do której wczepia się bezpieczniki, czy nie jest gdzieś spalona, pęknięta, dziwnie wybrzuszona itp...


poniżej płytki z bezpiecznikami masz centralki, jedna jest jak dobrze pamiętam od EHR a druga od całej reszty, ewentualnie potem tam bym szukał, może w najgorszym przypadku coś się przetarło...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem leży dzięś na płycie z bezpiecznikami, po dokręcaj kable zasilające u góry z lewej lub sprawdź płytę czy się nie przypaliła tam u góry, sterowniki są na dole, jeden jest od EHR drugi od skrzyni, ale wyświetlacz powinien się włączyć i zapalić nawet jak był by któryś uszkodzony.


Elektronika  Maszyn i Urządzeń Rolniczych

Naprawy Sterowników, Liczników, Modułów, czujników itp

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makos2    1

Awaria zażegnana, tak jak koledzy wyżej pisali problem związany był z płytką bezpieczników a dokładnej z przekaźnikiem umieszczonym na niej, przekaźnikiem od zacisku 15. (na samej górze pierwszy od lewej strony, oryginalnie BOSCH'a). Wszystkim bardzo dziękuję za wszelkie rady. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj