Skocz do zawartości

Zdjęcie

Stegsted tabela wysiewu

1 odpowiedzi na ten temat

#1 Share MateuszWiniewski

MateuszWiniewski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 28 sierpień 2016 - 19:24

Stegsted tabela wysiewu Witam. Wiem ze już temat był zakładany kilka razy ale i tak nie mogę znaleźć tabeli wysiewu do nowo zakupionego siewnika. Może ktoś ma taką tabele to jest stegsted 25 r 3 m. Załącze zapożyczone zdj z internetu żeby było wiadomo jaka jest skrzynia. stegsted-3m-25r_684_108_202636.jpg

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Stegsted tabela wysiewu Dzisiaj, 10:07
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Stegsted tabela wysiewu Dzisiaj, 10:07
  •  

#2 Share reenata

reenata

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 29 sierpień 2016 - 13:25

Stegsted tabela wysiewu

Witam serdecznie.Jestem pierwszy raz na takim forum i nie wiem, czy dobrze piszę.Mam takie pytanie.Moja mama 3 lata przed śmiercią(zmarła 26 grudnia 2013 roku), dzierżawiła pole 4 hektary.Po śmierci Mamy ten chłopak u którego Mama dzierżawiła pole był u mojej siostry przyrodniej, bo siostra ze swoją rodziną mieszka tam gdzie mieszkała mama za życia i spytał się siostry, czy nadal bedzie dzierżawiła u niego pole siostra powiedziała,że tak.Rozmawiałam telefonicznie z tym chłopakiem jak to jest z tą dzierżawą, powiedział mi,że mama jak żyła nie chciała spisywać z nim żadnej umowy,tylko ustalili ustnie?.W tej chwili już trzeci rok leci jak ciągnie się sprawa w sądzie o dział spadku po mamie, siostra powiedziała mi ,że żadnych pieniędzy za dzierżawe nie dostaje.Ja natomiast słyszałam od kogoś z naszej miejscowości,że siostrze ten chłopak płaci od hektara-800zł i ,że płaci jej pieniądze unijne.Mam do Państwa wielką prośbę, czy siostra powiedziała mi prawdę,że nie dostaje nic za dzierżawienie tych 4 hektarów pola?.Ja się na tym nie znam i dlatego tutaj się zalogowałam.Przepraszam,że pytam,ale siostra nie utrzymuje zemną żadnych kontaktów od kiedy zmarła nasza Mama, nie jestem informowana o niczym.Ja od swojego rodzinnego domu mieszkam 30km. już 26 lat jestem poza domem.W tej miejscowości gdzie mieszkała moja kochana Mama mieszka siostra przyrodnia z ojczymem i swoją rodziną i na tym samym podwórku mieszka drugi brat ze swoją rodziną i jeszcze jeden brat mieszka 1,5 km. od miejscowości gdzie mieszka siostra.Ale się tutaj rozpisałam, a bo jakoś chciałam się Wam wyżalić,że muszę tutaj pisać do obcych ludzi, bo od rodzeństwa niczego nie mogę się dowiedzieć.Jakbyście Państwo mogli mi odpisać o tej dzierżawie naszego pola, byłabym Wam bardzo wdzięczna.Nawet pisząc ten list tutaj mam łzy w oczach, bo czy ja muszę tu pisać na tym forum,żeby dowiedzieć się od obcych ludzi jak to jest z tym dzierżawieniem pola, bo niestety przykro mi jest bardzo,że mam takie rodzeństwo, zwłaszcza siostre, która po śmierci mamy zaraz w kwietniu zapisała na siebie całą gospodarkę, a jeszcze się spadek po mamie nie zakończył.Niech ma tą gospodarkę, ja od niej nic nie potrzebuję , tylko mnie ciekawi czy siostra powiedziała mi prawdę,że nie bierze żadnych pieniędzy za dzierżawe pola.Ale się rozpisałam.Przepraszam z góry,że tu napisałam swoje żale, poprostu chciałam to wyrzucić z siebie ,żeby mi było lżej.Proszę Państwa,żeby mi ktoś odpisał, bo niewiem, czy siostra mówi mi prawdę, czy kłamie.Bardzo serdecznie pozdrawiam i przepraszam,że tak się rozpisałam:)

Oj przepraszam bardzo ja tutaj się nie znam i zle napisałam.Aż mi wstyd.Przepraszam.Gdyby Państwo mogli przeczytać moją prośbę do Was z zapytaniem, byłabym bardzo wdzięczna.Przepraszam jeszcze raz:)

Przepraszam, nawet niewiem ,jeżeli ktoś z Państwa mi odpisze,to nie wiem gdzie mam szukać odpowiedzi?

Dodaj odpowiedź