Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak szukacie ciągników?

28 odpowiedzi na ten temat

#21 Share PATr

PATr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1618 postów

Napisany 29 sierpień 2016 - 16:20

Jak szukacie ciągników?

Jak już porywasz się na głęboką wodę to wiedz że z czegoś musisz żyć.

Według mnie np.na Olx cena za wystawienie jest bardzo wysoka-sprzedaż ok,ale jak nie to zapłać np.5x30 zł=150zł.

mniejsza stawka=więcej ogłoszeń,tylko musisz wiedzieć że Olx jest bardzo znany.

Pozdrawiam. :)

zanim wprowadzili na olx płatne ogłoszenia na maszyny rolnicze u mnie w okolicy (15 km) było średnio dwie-trzy strony nowych ogłoszeń dziennie, teraz jest dwie strony tygodniowo, kiedyś wchodziłem tam codziennie i przeglądałem większość ogłoszeń, teraz raz na tydzień, krótko mówiąc zapewne ich zarobek po wprowadzeniu tej opłaty jest sumarycznie niewiele wyższy niż był wcześniej z reklam+wyróżnień a na prestiżu stracili a jak się pojawi godna konkurencja to stracą jeszcze bardziej

Edytowany przez PATr, 29 sierpień 2016 - 16:20.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jak szukacie ciągników? Dzisiaj, 15:19
  •  

#22 Share jakowlew9m

jakowlew9m

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, historia, polska motoryzacja,muzyka

Napisany 29 sierpień 2016 - 17:07

Jak szukacie ciągników? Ja nie lubie jak np. wpisuje sobie w filtrach DO 3000 MTH a wyskakuja mi jakies stare trupy bo ktos nie wpisał godzin.

Edytowany przez jakowlew9m, 29 sierpień 2016 - 17:08.

#23 Share mlody456

mlody456

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 29 sierpień 2016 - 17:56

Jak szukacie ciągników?

Dlatego napisałem z grubsza co musi być obowiązkowe, zrobić tak że jeśli nie wpisze danej rzeczy związanej z ciągnikiem to nie doda ogłoszenia.

A z tymi gwiazdkami to zrobić konta na samego maila, jeżeli ktoś kupi to się loguje, tam w każdym ogłoszeniu jest przycisk "kupno", klika i daje gwiazdki, idzie automatyczne powiadomienie do sprzedającego i on jeśli zatwierdzi że na prawdę sprzedał to klika "tak" i ogłoszenie pokazuje się do usunięcia/nie aktualne.

Gwiazdki nie będą obowiązkowe ale może kto chce się podzielić to może to zrobić.

Dla osób nie logujących się, sprzedający niech informuje o nie aktualnych ogłoszeniach, jeśli nie to zrobić jakiś kontakt mail/tel że jeśli dzwoni do sprzedającego i ogłoszenie jest nie ważne to daje znać i idzie karniak dla sprzedającego :lol:

Edytowany przez mlody456, 29 sierpień 2016 - 18:03.

#24 Share pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2723 postów

Napisany 29 sierpień 2016 - 18:50

Jak szukacie ciągników?

Błędne dane w ogłoszeniu czyli tak jak wcześniej wspomniałem szukasz np ciągnika 60-90 koni a tu pełno ursusów c 360 z mocą 60 koni  :) Jak czegoś szukam to wyszukuje, zapisuje ustawienia, dodaje do zakładek i wolnym czasem wchodzę w tą zakładkę i odświeżam stronę i mam nowe ogłoszenia bez szukania

#25 Share Risto

Risto

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 29 sierpień 2016 - 19:25

Jak szukacie ciągników?

Ja bym chciał by była strona rzetelna najlepiej darmowe wystawianie ogłoszeń a jak nie to symbolicznie i prosty sposób płatności jak sms, przelew i bez pytań czy się sprzedało czy nie przy usuwaniu ogłoszenia. By tytuł zawierał konkretną sprzedawaną rzecz a nie j.w. koledzy piszą, że w jednym opisie kilka marek i słowo nie a na koniec wszystkie informacje przez tel zamiast wyczerpującego opisu, kraju pochodzenia, który właściciel, stan licznika itd. By zdjęcia były chociaż w hd 8-10szt., by ceny były brutto, by kontakt był tel., by moderator monitorował serwis i przy każdym ogłoszeniu była możliwość kliknięcia przez osoby przeglądające ogłoszenia, że ogłoszenie łamie regulamin i moderator zajął się nim szybciej bo sam wszystkiego nie wyluka np. w weekendy cwaniacy wystawiają fikcyjne ogłoszenia bez kontaktu tel. a sam mail i kierują na taki kontakt by potem wiadomo lub zaznaczenie, że ogłoszenie już nieaktualne. By wyszukiwarka miała przedział mocy, rocznik, jaki rodzaj napędu wybór, uszkodzony, sprawny, nowy, by była na smartfony aplikacja, szukanie po odległości od miejsca zamieszkania czy kodzie pocztowym, po woj., by była kategoria rolnicze i podkategorie jak maszyny, traktory, zwierzęta żywe, ptaki itp. By przeglądając ogłoszenia po 10 na stronie można było najechać na miniaturkę fotki i powiększy się do pełnego rozmiaru a nie zmuszanie do wejścia na ogłoszenie. 

Edytowany przez Risto, 30 sierpień 2016 - 13:30.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share haesek

haesek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 30 sierpień 2016 - 13:16

Jak szukacie ciągników?

Dziękuję wam za wszystkie uwagi i komentarze.

Z pewnością będą przydatne i wykorzystane w serwisie.

Pozdrawiam

Hubert

#27 Share Jacy1975

Jacy1975

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 31 sierpień 2016 - 12:37

Jak szukacie ciągników?

obowiązkowo wybór woj. i szukanie do 150km na początek darmowe ogłoszenia bo się nie przyjmie ,i w nazwie jedna marka a nie kilka portal dobrze żeby miał min. całą motoryzację bo to przyciąga ludzi

#28 Share mati8991

mati8991

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 31 sierpień 2016 - 19:11

Jak szukacie ciągników?

i najlepiej by było stworzyć dział pod tytułem wyróżnione a nie na głównej stronie klient chce sobie cos kupic wpisuje coś tam i  od razu widzi najlepsze maszyny które i tak wie ze nie kupi a jak będzie sobie  chciał poszukać maszyn wejdzie w zakładkę wyróżnione i sobie bedzie szukał

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#29 Share maromar

maromar

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 31 sierpień 2016 - 20:07

Jak szukacie ciągników?

brak opłat za dodanie ogłoszenia tudzież opłata proporcjonalna do ceny, np 1000 - 2zł, 3000 - 5zł, 10000 - 10zł itp, na przykład, bo cena jak na olx za maszynę wartą 2000 zł zażyczyli 30zł na miesiąc (o ile pamiętam) to żenujące

Dodaj odpowiedź