Skocz do zawartości

Zdjęcie

Opryskiwacz do malin

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share thor1984

thor1984

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 561 postów

Napisany 28 sierpień 2016 - 14:56

Opryskiwacz do malin

Hej, na jesień przymierzam się do sadzenia 1,5 ha malin jesiennych i 0.5 ha letnich. Podstawową sprawą dla mnie jest teraz wybór opryskiwacza. Najlepiej aby był nowy  choć nie wykluczam używanego i ewentualnie miał komputer gdyż zależy mi na precyzji oprysku bo teraz to szkoda gadać. Ciągle jakieś przeróbki i kombinacje, mycie zbiornika po oprysku zbóż. Opryskiwacz najlepiej zawieszany, 400-600 litrów , z przystawką Octopus. Współpracowałby z C 360. Upatrzyłem z Krukowiaka zawieszany Octopus 600 sad/p. Dzwoniłem do przedstawiciela na region zorientować się w cenie ale na razie bezskutecznie. Postanowiłem zapytać na forum o wasze doświadczenia przy oprysku malin. Może coś podpowiecie, poradzicie. Podzielicie się opiniami na temat posiadanych opryskiwaczy. Jeśli byście mieli jakieś propozycję to proszę od razu o podawanie ceny. 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Opryskiwacz do malin Dzisiaj, 13:34
  •  

#2 Share Shaun

Shaun

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 259 postów

Napisany 01 wrzesień 2016 - 21:34

Opryskiwacz do malin Jeśli mam być szczery to odradzam tak mały baniak no i zawieszany. Mam Mitterer 1000 l ze skrętnym dyszlem i gitara. Areału malin niewiele więcej niż zamierzasz mieć. Luknij na portal z sadownictwem w nazwie, tam prędzej coś dobierzesz.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share thor1984

thor1984

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 561 postów

Napisany 02 wrzesień 2016 - 07:43

Opryskiwacz do malin

podzwoniłem po dilerach i ten krukowiak zawieszany 600 l  z przystawką octopus w granicach 21 tys netto, komputer około 7500 netto. trochę drogo to wychodzi 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share marluk

marluk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 868 postów

Napisany 02 wrzesień 2016 - 07:50

Opryskiwacz do malin

na tak maly areal zawieszany bedzie najlepszy, nie ma co pchac w opryskiwacz 20 tysi. Zobacz na olx tam jest sporo tego albo allegro.