Skocz do zawartości

Zdjęcie

Off-road

138 odpowiedzi na ten temat

#81 Share gregorychar

gregorychar

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 179 postów
  • Zainteresowania:quady przeprawowe
    komputer
    elektronika cyfrowa

Napisany 30 wrzesień 2008 - 18:14

Off-road a to legalne??
I love quad !!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Off-road Dzisiaj, 11:23
  •  

#82 Share endrju00711

endrju00711

Rolnik - Lotnik :D

• Members
  • PipPipPip
  • 853 postów

Napisany 30 wrzesień 2008 - 21:07

Off-road Pewnie że nie , to jest oszustwo , sam znam osoby które miały porejestrowane skutery 80 na 50 ccm , i mają skutery na parkingu policyjnym , bo niby silniejszy , i większy szpan , ja osobiście bym 50 nie kupił , poniewarz mam 180 cm wzrosru , i się nie mieszcze na takie małe coś , a tą 50 t0 nawet w po orane pole nie wjedziesz , bo to nie ma skąd mocy brać , a taką 400 lug 500 to nawet można poplony siać , nawet wystarczy 250 , i już se troche pojeździsz , osobiście jeździłem taką 200 ccm , to trszke jej braknie do ideaału , choć nawet wywrorke, prawie miałem , tak że nie jest on słaby , i nawet w piachy po oranym szedł , ale już do siewnika poplonów mu troche braknie , a ja bym siał QUADEM poplony , bo dla samej zabawy to szkoda kasy na badziewia , a tk troche więcej kasy już sobie troche po warjujesz , bo mocy więcej , a troche nim w polu po głópkujesz , a przy okazji poplony po siejesz , i maszyna cód malina , a jak co do czego t ostatnio po talerzowanym polu za sadem czereśni , i w sadzie żeśmy z sąsiadem maluch zajeżdżali , to jest dopiero frajda , bo jak że na 3 w balota na polu walnoł , to balot z postawionego koziołkował , a mój sąsiad w bruździe nawracał na pełnym gazie na trójce , to dachował , i jeszcze lepiej było jak na karuzeli mówi , tyko do takich wybryków to troche z głową trzeba podchodzić , a byście widzieli jak ten malych szedł , jak F-16 , sam jak w pinek walnołem , to zderzak został pod samochodem , i tak jest zawsze jak do mojego sąsiad ktoś jakieś auto przyprowadzi na złom , to nie trzeba nie których ciąc , tak rozwalone są , a w sadzie to trawy nie ma w miejscu gdzie kółeczka robiliśmy , a więc ja polecam FIATA 126 p , to najlepsza maszyna do pokonywania midzy , tylko później trzeba zbierać zderzaki z miedzy , i niekiedy po całego maluch trzeba przyjechać , bo już nie jest do jazdy . A jednym słowem to u mnie to jest RED BUL X FIGHTER , czy jakoś tak , ale o to samo chodzi :P :P:P

#83 Share gregorychar

gregorychar

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 179 postów
    komputer
    elektronika cyfrowa

Napisany 30 wrzesień 2008 - 21:14

Off-road wiesz ja to chciałbym na karte motorowerową
tak myślałem nad skuterem ale niechce kazdy ma skutera a wiesz quad to teraz nowość :P
I love quad !!!

#84 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 30 wrzesień 2008 - 21:22

Off-road

Pewnie że nie , to jest oszustwo , sam znam osoby które miały porejestrowane skutery 80 na 50 ccm , i mają skutery na parkingu policyjnym

U mnie większość kumpli ma 80ccm na 50ccm zarejestrowane w mieście. Skąd policja będzie wiedziała, że to akurat 80ccm ? Chyba, że już policjant będzie się znał i upierdliwy. Bo ta kto to im się nie chce spawdzać.
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#85 Share gregorychar

gregorychar

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 179 postów
    komputer
    elektronika cyfrowa

Napisany 01 październik 2008 - 13:24

Off-road a ten quad ma taki dzwięk jak skuter dalo by sie go zmienic?? niechce zeby tak bzyczał
I love quad !!!

#86 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 01 październik 2008 - 13:36

Off-road Jasne, że ma inny odgłos. Nie wiem czy zmiana tłumika by coś dała, ale wątpię
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#87 Share endrju00711

endrju00711

Rolnik - Lotnik :D

• Members
  • PipPipPip
  • 853 postów

Napisany 01 październik 2008 - 14:40

Off-road A co do tego czy komuś chce się sprawdzić , to lepiej nie jedź nim na stacje kontroli pojazdów , bo również policja może wysłać motorower na legalizacje , i zobczymy kto będzie mądrzejszy , a karzdy pojazd można wysłać do legalizacji , i jak się nie ma znajomości na stacji , to lepiej o zaraz sprzedać , tylko policja ma prawo zatrzymać dokumenty , i bez dokumentów , to nie wiem czy ktoś go kupi , a takie przekręty , to nie zawsze wychodzą dobrze , i ż pare skuterów zarekwilowali w mojej okolicy , i karta motorowerowa do ponownego zdania , więc policjant taki głupi nie jest , ostatnio mój ojciec gadał ze znajomym , co trafił na policjanta , który nawet wiedział gdzie się włancza pompe powietrza w MTZ-cie , i ciekawe jak byś trafił na niego , bo w policji jest tylu cwaniaków ,że głowa boli , sam spotkałem się z przypadkiem , gdzie policja ma w aucie CB , i zgarniali wszystkich tirowców , bo jechali z burakami po 8 ton przeładowane , i mieli wage , to cały konwuj przetrzepali , i dużo tym kierowcom nie zostało , za takie przegiącie , i do tego mieli wyłączone tachografy , to facet z policji od razu z szeregowego na komendanta powiatowego przeskoczył . Na policjantów nie ma mocnych , a sam jeszcze tylko rok będe jeździł ciągnikiem bez prawka , bo sterach , jkuż kupe wiary groziło mi że mi autem walną , i zawsze jak jedziemy owijać sianokiszonke , to zawsze się z nimi ijam , i na razie się nie kapują , ale do czasu .

#88 Share gregorychar

gregorychar

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 179 postów
    komputer
    elektronika cyfrowa

Napisany 01 październik 2008 - 17:16

Off-road widze ze temat juz spadl na dol
ma moze ktos jakiegos quda do sprzedania 250cmm zhpomologacją na dwie osoby? bo sie rozglądam
I love quad !!!

#89 Share gregorychar

gregorychar

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 179 postów
    komputer
    elektronika cyfrowa

Napisany 06 styczeń 2009 - 14:59

Off-road sory ze napisalem post pod postem ale chcialem zeby ten temat znalazl sie na pierwszej stronie i ktos zauwazyl moje pytanie
I love quad !!!

#90 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 09 styczeń 2009 - 22:34

Off-road Na alledrogo nie ma? ;) Zagadaj z Kamilem (ten od niebieskiego Sharana na dużych alu), ma jakiegoś chinola do którego dorabiał już większość części, niedługo będzie made in Poland, tyle że nie ma homologacji. Nie wiem czy go sprzedaje ale może coś podpowie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#91 Share sosek xu li

sosek xu li

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 329 postów

Napisany 10 styczeń 2009 - 11:17

Off-road Ja kiedyś miałem Cagiva'e Mito 125 zarejestrowaną na 50ccm i nie miałem problemów podczas kontroli policyjnych. Quad'a można przy dobrych wiatrach zarejestrować jako ciągnik rolniczy, chodzi mi o te bez homologacji.

#92 Share gregorychar

gregorychar

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 179 postów
    komputer
    elektronika cyfrowa

Napisany 02 luty 2009 - 10:19

Off-road mirasek wiem ktory to moja rodzina tylko ze on slyszalem ze kupił za 6 patykow a mnie na takie cos niestac a na allegro sa ale nowe tak myslalem zeby na gielde sie wybrac do lublina ale nie mam narazie czasu a i jescze jedno czy są takie quady uzywane 250 do 3000zl??
I love quad !!!

#93 Share raffx89

raffx89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 02 luty 2009 - 23:34

Off-road mozna powiedziec ze interesuje sie off roadem od jakiegos czasu,jesli chodzi o auto to jest to ARO 243D tyle ze do remontu,napedy wszystkie sprawne tylko z elektryka cos nie tak jak bede mial czas to pogrzebie w nim

#94 Share oFsik

oFsik

Moc dostarcza Zetor

• Members
  • PipPipPip
  • 1780 postów

Napisany 13 luty 2009 - 17:12

Off-road Ogólnie fajny jest off-road tylko trochę drogi ;) na przykład dzisiaj się ukręciła półośka w quadzie B)
Zetor is power
power is Zetor

Zapraszam do obejrzenia moich filmików http://pl.youtube.com/user/oFsik53

#95 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 13 luty 2009 - 18:58

Off-road Podobno wędkarstwo to tańszy sport B) najlepiej zachować spokój... http://halbot.haluze...08/1244_4X4.jpg ;)

...albo upalać wirtualnie http://www.gry.netbu...wheel-fury.html :)

#96 Share oFsik

oFsik

Moc dostarcza Zetor

• Members
  • PipPipPip
  • 1780 postów

Napisany 13 luty 2009 - 20:18

Off-road Wędkarstwo może i tańsze ale nie ma tej adrenaliny itp jak ktoś jeździ to wie o co chodzi ;)
Zetor is power
power is Zetor

Zapraszam do obejrzenia moich filmików http://pl.youtube.com/user/oFsik53

#97 Share gregorychar

gregorychar

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 179 postów
    komputer
    elektronika cyfrowa

Napisany 21 luty 2009 - 21:49

Off-road adrenalina jest tylko jak łapiesz rekiny <_<
I love quad !!!

#98 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 05 maj 2009 - 22:23

Off-road Dziś wyszedł nowy numer lokalnej gazety gdzie nieładnie wysmarowano off-roaderów. Pismaki nakręcają wiejską publike pisząc:
"Ekstremalne zabawy, ekstremalne zniszczenia!
Nieprzejezdne polne drogi, poorane kołami łąki i pola. Tak, zdaniem rolników, wygląda teren rajdu samochodami terenowymi, którego zawodnikami byli przedstawiciele służb mundurowych. Rolnicy domagają się zadośćuczynienia, organizatorzy straszą, że przeniosą się na Mazury."

Jutro doczytam wspaniały artykuł, specjalnie kupiłem to ścierwo a 2 zł, zobacze co do powiedzenia w sprawie mają tzw. rolnicy z 2ha ziemi. Szczerze liczyłem że ta propaganda nie dotrze w nasze rejony, ostrzegając Ojca wyjeżdżającego w Bieszczady przed ekooszołomami i innymi palantami, żeby mu samochodu kamieniami nie obrzucili...

A dzisiaj widze ten smród na pierwszej stronie loko-ścierwa, tępa plebejska publika szybko pochwyci co im pismaki podyktują, że rolnicy poszkodowani i trzeba doj**ać off-roaderom. Strach z garażu wyjeżdżać. Jak znam loko-ścierwo to sprawa została odpowiednio podkoloryzowana, niech wiejski lud ma pożywke i świeżą grupe ludzi do oplucia, a pordzewiałe golfy II z LPG, szpojlerami i naklejko pajonier niech dalej latają 140 po wioskach, ta patologia nikomu nie przeszkadza i trzeba czepić sie czegoś nowego.

Co z tego że nigdy nie jeździłem po cudzych uprawach, łąkach, nie rozjeżdzałem młodników w lesie, nigdy nie wjechałem w tereny użytkowane rolniczo, co z tego skoro plebs po jednym odpowiednio ustawionym artykule będzie krzywo patrzył na każdą terenówke, bo to złooo! Można chyba już zapomnieć o turystyce off-road w moim regionie ;)

#99 Share adrian2

adrian2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 05 maj 2009 - 22:33

Off-road Ja bardzo lubie jazde w terenie ale nie mam quada itp. więc czasami bączki robie C 330 z ładowaczem.
-U-R-S-U-S- i wszystko jasne.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#100 Share gregorychar

gregorychar

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 179 postów
    komputer
    elektronika cyfrowa

Napisany 19 maj 2009 - 20:12

Off-road hehe
mirasek ja moze z 2 tygodnie temu pozyczylem na tydzien quada od kamila 200 troche se porylem są foty na nk pozdro
PS: kiedy robicie wypad do woskrzenic??
I love quad !!!