pronarr

Hydraulika w pronarze 82 na podnośniku boscha

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pronarr    0

Witam

Mam pronara z 2005r może ktoś mi doradzi jaki może być tam olej w hydraulice czy mogę dolać hipolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek26    1

Witam

Mam pronara z 2005r może ktoś mi doradzi jaki może być tam olej w hydraulice czy mogę dolać hipolu?

 

A w Pronarze nie jest przypadkiem olej hydrauliczny L-HL-32 (czyli np. ORLEN HYDROL).

 

Chyba że w Twoim modelu masz razem układ hydrauliczny ze skrzynią itd. wtedt 80W90, czyli HIPOL (80W90) nadaje się bez problemu raczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalus8    101

ja w hydraulice mam taki sam jak w silniku i w instrukcji obsługi też pisze żeby takim zalewac
Tylko że ja nie mam boscha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarr    0

No właśnie też się doczytałem że superol CC SALE 15W/40  tylko za późno bo wymieniłem na hiplo 6 bo mam inne ciągniki które chodzą na hipolu  i używam je z maszynami . Tylko Pronar po rozgrzaniu traci moc słabo podnosi i olej się grzeje nie wiem czy czegoś nie uszkodziłem ta wymianą chyba wyleje i zaleje zalecanym superolem o ile nie uszkodziło pompy albo rozdzielacza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Pawel1985
      Jaki olej do wspomagania układu kierowniczego 
       
    • Przez User988
      Witam,
      Czy wiecie może gdzie dostane taki fartuch błotnika do tego modelu pronara?
      Szukałem na różnych stronach ale nie moge znaleźć odpowiednika. 
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.

    • Przez Kuba08102003
      Witam mam problem z przednim napędem w pronarze 1025a, napęd na tył po załączeniu działa i wszystko jest okejo a gdy włączę napęd tylko na przód i ruszę do przodu lub do tylu automatycznie napęd przestaje działać i rozłącza kontrolkę która sygnalizuje działanie napędu 
    • Przez Dziki88
      Witam na forum mam pytanie czy miał ktoś problem ze trzeszczącym sprzęgłem przy ruszaniu w pronarze zefir 85 ?
      ruszam z h1 bez niczego i tak trzeszczy jakby tarcza się skończyła  a jest założona nowa 
      dzięki za odp😊
    • Przez Dziki88
      Witam na forum mam pytanie czy miał ktoś problem ze trzeszczącym sprzęgłem przy ruszaniu w pronarze zefir 85 ?
      ruszam z h1 bez niczego i tak trzeszczy jakby tarcza się skończyła  a jest założona nowa 
      dzięki za odp😊
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj