Skocz do zawartości

Zdjęcie

John Deere 6010 - kontrolka

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share thebestacc

thebestacc

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 20 sierpień 2016 - 19:08

John Deere 6010 - kontrolka Cześć. Problem zaczął się podczas wożenia siana z 1 pokosu. Po postoju gdy odpaliłem ciągnik zapaliła się kontrolka stop i ciśnienia oleju. Zgasiłem ciągnik, następnie odpaliłem i było wszystko w porządku. Podczas żniw na nowo zapaliła się z 2 razy, a podczas wożenia obornika kontrolka nieustannie zaczęła migać, a pozniej jak się okazało ukręciła się flansza napędu pompy. Po jej wymianie problem na chwile ustąpił, ale pojawił się na nowo. Postanowiłem zmienić olej wraz z wszystkimi filtrami, jak się okazało stare filtry były naprawdę brudne. Wszystko było w porządku przez około 10 godzin pracy. Dodam że wszystko działa jak należy, a gdy wjadę na rowne podłoże kontrolka momentalnie przestaje świecić. Poziom oleju na tej miarce jest tak jak powinien być, a oleje i filtry oryginalne John Deere. Ciśnienie na pompie to ponad 200 bar, więc bardzo dobre. W czym może tkwić problem? Bardzo proszę o pomoc.

Edytowany przez thebestacc, 26 sierpień 2016 - 17:09.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
John Deere 6010 - kontrolka Dzisiaj, 14:29
  •  

#2 Share gr_rat

gr_rat

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 26 sierpień 2016 - 14:56

sprawdź czujnik 

#3 Share thebestacc

thebestacc

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 26 sierpień 2016 - 16:54

John Deere 6010 - kontrolka Sprawdzałem i gdy świeci się kontrolka, a odepnę w tym samym czasie czujnik to kontrolka nadal miga, a nie powinna. Jeden czujnik jest zielony oryginalny, a drugi czarny, widać że to nie oryginał i był już zmieniany.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share gr_rat

gr_rat

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 26 sierpień 2016 - 16:58

John Deere 6010 - kontrolka nie raz samo odpięcie kabla nie wystarczy musisz podać masę lub prąd na kabel w zależności od czujnika

#5 Share thebestacc

thebestacc

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 26 sierpień 2016 - 17:03

John Deere 6010 - kontrolka Aha ok. Czyli muszę sprawdzić tak jak mówisz. Dodam, że na zapalonej kontrolce połówki jak i reszta działa tak jak powinno. Jak się z tym uporam dam znać.

Edytowany przez thebestacc, 26 sierpień 2016 - 17:06.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share przemo1987

przemo1987

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 06 wrzesień 2016 - 09:37

witam. Kolego mam identyczny problem z 6910 i szukam pomocy. Na chwile obecna ustaliłem że istotne jest ciśnienie systemowe które powinno wynosić 14/17 bar a złącze jest pomiędzy silnikiem a skrzynią od dołu gdzie filtr.

Zadzwoń jak możesz 665/165/589