bugizmc

Case mx nie działa cała hydraulika

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bugizmc    0

Witam nagle w moim case mx przestała działać cała hydraulika łącznie z wspomaganiem jazda i podnośnikiem ktoś wie co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadek9    186

ja kiedyś miałem taki przypadek i był jakiś kod błędu ale okazało się że bezpiecznik w tych pod kierownicą się spalił i do dziś jest ok to był mx110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Bezpiecznik co najwyżej mógł spowodować wyłączenie EHR czyli tylnego podnośnika. Jesli padło całkowicie wszystko łącznie ze wspomaganiem i tylnymi wyjściami hydraulicznymi to awaria jest mechaniczna. Najpierw sprawdź czy wał kardana miedzy silnikiem, a skrzynią sie nie rozleciał i czy napędza skrzynie. Oczywiście co bardziej prawdopodobne mogła pójść pompa hydrauliczna, a tu sprawa z diagnostyką się bardziej komplikuje bo to pompa tłoczkowa o zmiennej geometrii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Jeśli chcesz na szybko sprawdzić czy pompa działa to zapal ciągnik i stań za nim, jeśli nie będzie charakterystycznego "wycia" (przepływający olej pod ciśnieniem) to pompa nie daje ciśnienia. Jeśli chcesz się zagłębić w temacie to podepnij zegar pod hydraulikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek28
      Witam wszystkich,mam problem z podmośnikiem gdy zapne zestaw siewny i go podniose porostu opada i podnosi tak jagby tłok nietrzymał, teraz wina tłoka czy rozdzielacza bęzie miał ktos podobny problem ?? pozdrawiam
    • Przez marjanmeme
      Witam,
      czy ktos z was zdejmowal kiedykolwiek kolo (cala os) w siewniku amazone d7 special? Jak to zrobic?
    • Przez Areczek
      Witam.
      Mam pewien problem z podnosnikiem. Raz bylo tak ze przestal dzialac rozkręciłem go ruszyłem wtyczką tam do tych kabli i dzialał. A potem znowu nie dziala. Sprawdzilem wszystko i nic.
      Może wy pomożecie Co trzeba tam zrobić.
       
       
       
      Gdzie najwyżej Kupić taki panel i ile on by kosztował
       
      Z Góry dzięki
       
      i Chcialbym dodać Ze jest to traktor marki Massey Ferguson 3070
    • Przez bigfarmer9
      witam! Jak w temacie problem polega na tym, że jak silnik sie rozgrzeje wtedy olej traci ciśnienie i świeci sie kontrolka od smarowania, dlatego też moje pytanie czy miał ktoś podobny problem, czy winna jest pompa, wie ktoś może ile kosztuje taka pompa (ponoć jest to pompa rotacyjna) z góry dzięki za odpowieć.
    • Przez agrofan98
      Witajcie Koledzy. 
      Wiadomo to jeszcze nie czas aby zacząć przygotowania do żniw, ale chce się zabrać właśnie teraz, bo potem mogę nie mieć czasu a pracy przy moim kombajnie jest sporo. Mianowicie, chciałbym się dowiedzieć co mi morze się przytrafić w takim kombajnie z 93' roku, jakie bywają najczęstrze usterki, co ewentualnie można poprawić lub wymienić. 
      Obecnie mam do wymiany łożysko w zbiorniku przy żmijce tam od rury wyładowczej, oraz przekładnię Schumachera przy kosie, panewki na wytrząsaczach, wymieniałem noże w sieczkarni oraz palce na ślimaku.
      Na co jeszcze  mam zwrócić uwagę, abym przepracował ok 100 ha bez napraw
      Pochwalcie się swoimi doświadczeniami oraz co Wy macie zamiar przeprowadzić w tym sezonie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj