Skocz do zawartości

Zdjęcie

Quantron u raucha i pliki pola

1 odpowiedzi na ten temat

#1 Share rafal11195

rafal11195

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów
  • Zainteresowania:branza rolnicza motoryzacja

Napisany 20 sierpień 2016 - 06:03

Cześć wszystkim, mam takie pytanie, zakupiłem rauch axis z kompem quantron, tworzy się tam pliki pola, po zrzuceniu na pena, na kompie odczytuje mi ze jest to plik z końcówką ( rozszerzeniem ?) .bin

Czym powinno sie to otwierac wie ktoś moze ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Quantron u raucha i pliki pola Dzisiaj, 05:00
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Quantron u raucha i pliki pola Dzisiaj, 05:00
  •  

#2 Share AlaCapone

AlaCapone

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1232 postów
  • Zainteresowania:Interesują mnie głównie kobietki i
    sporty ekstremalne

Napisany 20 sierpień 2016 - 07:34

Pliki z rozszerzeniem ".bin" w większości przypadków zawierają obrazy płyty, w których można zapisać praktycznie wszystko. Należy jednak pamiętać, że oprócz pliku ".bin" w jednym folderze powinien znaleźć się dodatkowy plik ".cue", który jest nośnikiem informacji dla pliku głównego. Jeśli mamy do czynienia z parą, otwarcie pliku .bin nie powinno być problemem. Jeśli jednak brakuje pliku .cue, będziemy musieli skorzystać ze specjalistycznego programu.

Aby otworzyć plik ".bin" musimy skorzystać z programu do emulacji napędów - "DAEMON Tools Lite". Aby otworzyć plik, wystarczy pobrać, zainstalować i uruchomić program "DAEMON Tools Lite", a następnie w nowym oknie wybrać opcję "Dodaj obraz". Następnie w nowym oknie  otwieramy plik ".bin" za pomocą programu. Jeśli dostaliśmy się do zapisanego obrazu, jego zawartość możemy skopiować do dowolnej lokalizacji lub odtworzyć za pomocą odpowiedniego programu w zależności od typu zwartości: film, muzyka, zdjęcia itp.

Jeśli próba otwarcia pliku nie powiodła się, możesz spróbować z innymi programami emulującymi napędy wirtualne lub podobnymi np: "PowerISO".

Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Dodaj odpowiedź