Skocz do zawartości

Zdjęcie

widły vs krokodyl

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 31 marzec 2008 - 18:11

widły vs krokodyl Czy żeczywiście krokodyl taki super? czy bardziej się przydaje czy nei w ładowaniu bel siana czy nie uszkadza się przy belach oraz czy przyśpieszy łądowanie gnoju z płyty gnojowej, bo może i więcej wezme ale musze zamknąć krokodyla, a nie mam głębokich obór przejazdowych więc do ryzmy chyba nie jest aż tak potrzebny krokodyl?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
widły vs krokodyl Dzisiaj, 04:58
  •  

#2 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 31 marzec 2008 - 18:15

widły vs krokodyl Raczej nie uszkodzi bel Robertbara ile ładował krokodylem bale a zamknięcie krokodyle to są 2s.
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#3 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 31 marzec 2008 - 18:18

widły vs krokodyl a takiego luzem ze sterty siana czy słomy to dużo można nabrać w krokodyla?

#4 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 31 marzec 2008 - 18:19

widły vs krokodyl Pewnie ile nabierzesz tyle weźmiesz
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 31 marzec 2008 - 18:29

widły vs krokodyl spoko nabrać może ale czy 2gie tyle nie będziena ciągniku na masce i wogóle, jak myślicie, czy po przyczepie zbierającej turem można formować stertki?

#6 Share Miki7211

Miki7211

Rolas z Wielkopolski

• V.I.P.
  • rank
  • 1743 postów

Napisany 31 marzec 2008 - 19:43

widły vs krokodyl Chwila chwila wszystko ok ale krokodyle nie są przeznaczone do ładowania bel no chyba ze komuś kasy szkoda to może wszystko robić krokodylem ale koszt wideł do bel takich na 2 kły jest dość odpowiedni na to żeby oprócz krokodyla sprawić sobie takie widły chodzi o to ze takie widły można sobie w prosty sposób zrobić wystarczy trochę żelaza dwa kły trochę pomysłowości i można se zrobić w tani sposób tanie widły wyłącznie do bel. Co do krokodyla to jak dla mnie do obornika jest bardzo dobry nawet o wiele lepiej idzie robota niż zwykłymi widłami. a teraz dajmy przykład ładujesz kiszonkę myślę ze widłami o wiele więcej zgubisz niż krokodylem

Moje Filmiki

Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 31 marzec 2008 - 20:32

widły vs krokodyl krokodyl w c330 to raczej do zabawy niz do pracy, ale w ciagniku min 60km i 4x4 to podstawa, musi byc... :P zrobiłem go do trzydziestki po to abym mógł bardziej wykozystac ładowacz.w ładowaniu obornika wydajnośc wzrosłą przynajmniej o 1/3.a do bel konicznie drugie widły.za widły do bel dałem ok 300 zł w tym 3 kły za 210zł, i jestem pewien, ze w sianokiszonce wytrzymają :P

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!