Skocz do zawartości

Zdjęcie

VICON 1601 nie wiadomo o co chodzi

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Miniasz

Miniasz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 19 sierpień 2016 - 12:01

Witam  zakupiłem prase vicon 1601 techniczny stan jest b.dobry poza paroma mankamentami, na które nie mam gdzie zebrać informacje:

- jak orworze klape 4 pasy z prawej ładnie są napięte a jeden z lewej jest nieznacznie obwieszony w stosunku do innych, ale znów z tej strony lepiej mi dobija belke, a z drugiej jest tzw. kapeć co to może oznaczać???

- jadąc w automacie zrobie kilka belek w pełnym cyklu a jak sie uprze to pare pod rząd musze resetować komputer i od nowa jechąć cykl

PS. może któryś z użytkowników tej prasy podałby mi na pw. swój nr tel bym rozwiał swoje wątpliwości co do jej pracy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
VICON 1601 nie wiadomo o co chodzi Dzisiaj, 03:04
  •  

#2 Share Marciness

Marciness

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 19 sierpień 2016 - 23:35

Mogą już być pasy zużyte (gładkie) i nie zawsze pociągają siatkę, a ten jeden pas to musi byś dłuższy, że jest obwieszony :blink: . Masz pasy bez spinek? Ile masz na liczniku bel?

Edytowany przez Marciness, 19 sierpień 2016 - 23:35.

#3 Share Miniasz

Miniasz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 20 sierpień 2016 - 06:50

na liczniku jest ok. 11.5 tyś. sztuk, a na pasach jest po jednej spince, pasy wzrokowo sa w b.dobrej kondycji aby tyle ze ten jeden różni sie długością od innych

#4 Share Miniasz

Miniasz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 21 sierpień 2016 - 21:32

nikt sie nie wypowie??? boje sie zeby nie narobić sobie kosztów jak bede pracować z takim defektem o ile jest to defekt chyba ze to jakaś norma

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Marciness

Marciness

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 21 sierpień 2016 - 21:47

Wiadomo, że pasy muszą być równej długości (tylko ciekawe z jakiego powodu u ciebie nie są). Musisz od nowa jechać cykl, czyli powtarzać owijanie balota? Może spinki są w kiepskim stanie i rwią siatkę (odstają od pasów). Masz poowijaną siatkę na rolkach prowadzących pasy? Zacznij od zmierzenia długości pasów i wyrównania ich.

#6 Share Miniasz

Miniasz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 22 sierpień 2016 - 05:10

cykl musze jechać od nowa czyli jak zamykam klape to powinien wyświetlacz przeskoczyć z powrotem na typ auto ale cały czas wyświetla sie zamkni klape więc dusze stop i od nowa start i dopiero mam znow wyswietlacz w auto

#7 Share Marciness

Marciness

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 25 sierpień 2016 - 12:33

To zrób jeszcze taki test, W gotowości do prasowania otwórz lekko klapę, powinien wyświetlić ci się komunikat niedomkniętej komory i sterownik będzie pikał, jeśli nie to najprawdopodobniej masz niesprawne czujniki od klapy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share Miniasz

Miniasz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 28 sierpień 2016 - 23:20

nie kiedy jest tak ze pokazuje ze klapa nie domknieta raz ze zamknieta a ide popatrze na haki nie zamkniete nie wiem czy cos z sterownikiem bo czujniki są ok sprawdzaliśmy z kumlem w mojej pracy gdzie dużo ich używamy