Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kalibracja skrzyni Powershift

1 odpowiedzi na ten temat

#1 Share karoloo_121871

karoloo_121871

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 15 sierpień 2016 - 13:11

Kalibracja skrzyni Powershift Witam serdeczne, tak jak w temacie, chodzi mi o sposób kalibracji skrzyni Semi Powershift 17x16 w Case Maxxum (wersja xline, nie multikontroler). Nie zapominajmy że takie skrzynie występują już kilka lat czy to właśnie w Case czy też reszty koncernu, steyer i nh. Oglądałem już ten słynny filmik na yt z nh w roli głównej z którego ciężko coś odczytać. Facet dysponował złączem diagnostycznym którego ja nie posiadam aczkolwiek wiem że można wywołać menu HH za pomocą kombinacji przycisków jednakże przeszukując wszystkie dostępne fora żadnej odpowiedzi nie otrzymałem. Tak więc prosiłbym kogoś kto czai temat o kontakt czy to tutaj czy przez wiadomość prywatną jak dokładnie, krok po kroku jak taką czynność wykonać. Mam nadzieję że mi pomożecie, pozdrawiam.

Załączone miniaturki

• DSC_0252.JPG

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kalibracja skrzyni Powershift Dzisiaj, 02:38
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kalibracja skrzyni Powershift Dzisiaj, 02:38
  •  

#2 Share Piotrek26

Piotrek26

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 17 sierpień 2016 - 09:10

Kalibracja skrzyni Powershift

Po 1) Ta złączka diagnostyczna to tylko zworka. wystarczy gruby kabelek miedziany i złączyć 2 piny w gnieździe CAN. 
2) Jeśli chcesz to mam instrukcje kalibracji skrzyni ale 16x16 (ale kalibracja jest na 90% taka sama). 
Z tym, że...
Jeśli nigdy nie robiłeś żadnej kalibracji, nie bawiłeś się w menu HH, to lepiej weź jakiegoś mechanika od dealera. Czy to NH czy Case, wsio rawno. Ciągnik z tego co widzę jest dosyć ładny, a znam przykłady nieumiejętnie zrobionej kalibracji i potem było "płacz i płać" i to słono. Ew, daj w łapę mechanikowi i niech Cię nauczy :)

Masz fajną maszynkę, szanuj ją i lepiej poproś kogoś o pomoc :)

A przed kalibracją, napisz co się dzieje? Szarpie podczas ruszania? lub przy zmianie biegów?

Dodaj odpowiedź