Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
GRSami    2

Witam 

Szukam Sampo rosenlew 2045 lub 2055  z napędem hydrostatycznym i hederem około 4m cena około 70 tyś znacie jakieś ogłoszenie lub oferte u handrza (sprawdzałem w google nic ciekawego nie znalazłem )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

poszukaj po żniwach na OLX.pl.

Wiem że widziałem jednego w warmińsko-mazurskim do sprzedania.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dfagroplus60dt
      witam. mam pytanie czy ma ktoś bizon sampo 2020? jeśli tak to gdzie znajdę do niego części? pozdrawiam
    • Przez jakubik
      Witam,
       
      Chciałbym dowiedzieć się czegoś o tym kombajnie czyli
      -na jakich podzespołach jest itp.
    • Przez PRNH1
      czy może zna ktoś cenę tego kombajnu bo mi się spodobał i w ogóle co powiecie o nim
    • Przez beny7182
      Witam . W tamtym roku kupiłem kombajn Sampo 580 kombajn sprawuje się bardzo dobrze. W tym roku się zaczeło psóć. Kosiłem pach nagle kosa pękła ale to była dorabiana zakupiłęm nową chodzi jak żyletka teraz. Koszę koszę naglę zaczeło coś trąbić okazało się że kabelek robił zwarcie . I teraz jak jest przyspieszacz to coś wali. Okazało się że jak jest koło od tego przyspieszacza to jedna strona powinna stać w miejscu a druga powinna się przysuwać, a przesuwają się dwie wziełem mechanika pożądnego, wczoraj to rozebraliśy okazało się że poszła taka obudowa pomocy ! Napisz mi coś ktoś ? Albo gdzie mogę taką obudowę dostać ?


    • Przez Michalmeer
      Witam .. szukałem i znalazłem ciekawą oferte kombajnu sampo tylko problem nie ma chyba dealera ani predstawiciela w polsce .. spodkaliscie sie z tymi kombajnami i ich cenami ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj