Skocz do zawartości

Zdjęcie

hamulce w c-360

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Ursus6548

Ursus6548

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 12 sierpień 2016 - 08:36

hamulce w c-360 witam. wymieniłem pompki odpowietrzylem koła i jedno hamuje A jedno nie. do tego ubywa mi płyn w zbiorniczku cały czas muszę dolewać wydaje mi się ze ucieka cylinderkiem bo jest cały czas mokry od płynu ucieka tym jopkiem co się odpowietrza tak mi się wydaje jest zalany płynem ale przecież jest dobrze dokrecony nawet bym powiedział że za mocno i ucieka. Co zrobić żeby nie rozkręcić koła i wymieniać cylinderka bo teraz nie mam czasu ???? dodam że płyn podczas odpowietrzania psika prawidłowo A nie hamuje. pomocyyy ???!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
hamulce w c-360 Dzisiaj, 13:06
  •  

#2 Share zetores

zetores

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 458 postów

Napisany 12 sierpień 2016 - 14:45

hamulce w c-360

rozwiązanie napisałeś samemu.. Jak ma ci on hamować skoro nie będzię ciśnienia, bo płyn ucieka?

Albo krzywo wkręciłeś, albo masz coś pęknięte. tego się mocno nie dokręca. tylko średnia siła, a nawet lżej.

Zetor 7540
Zetor 5320
Ursus C330-M

#3 Share Zdzichu80

Zdzichu80

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 12 sierpień 2016 - 21:21

hamulce w c-360 Jest jedno rozwiązanie żeby wymienić cylinderek bez rozbierania ale czy Ty napewno znasz czary?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Ursus6548

Ursus6548

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 13 sierpień 2016 - 10:50

hamulce w c-360

zrobię na początek tak że zaślepię jakimś klejem do uszczelniania ten jopek żeby płyn nie uciekał (a kto wie może wtedy będzie szczelne i wytworzy się ciśnienie i zacznie hamować- czary).

Nie wiem tylko jaki klej zastosować żeby łapał na mokro tzn.płyn hamulcowy (bo się cały czas sączy i nie wytrze tego) z tym metalowym jopkiem może ktoś coś poleci???

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share kukum

kukum

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 278 postów

Napisany 25 sierpień 2016 - 20:54

hamulce w c-360

moze to być głupie ale jak chcesz skleic to, to kup klej do płytek szybko schnacy nie pamietam nazwy juz tak zaklei ze bedziesz musiał dłutem później tłuc