Gość rolnin

SPRZEDAM prosięta

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik22
      Witam jestem młodym rolnikiem hoduje świnie i teraz mam problem bo mi prosiątka zdechły i weterynarz powiedział ze zle dobrałem składniki pokarmu. Jakie są właściwe proporcje karmienia takich małych prosiąt, a mają dwa miesiące. Z góry dziękuje za pomoc.
    • Przez Paspartou
      To co w temacie czyli na czym lepiej się wychodzi i jak wy robicie ???
    • Przez Robertkpa
      Witam,mam pytanie
      czy jeśli zaszczepię stado podstawowe(lochy) glewaxem 6 przeciw biegunce u prosiąt,to czy mogę nastepnego dnia zaszczepic je porcilisem ART przeciwko nosoryjówce,czy może musi być jakis czas odstepu miedzy tymi szczepieniami, z góry dziękuję
    • Przez PiotrMurgrabia
      Witajcie. Chcialem sie was zapytaj czy tez macie problemy z psiosiakami, Otoż kupuje prosieta w wadze około 20 kg. Po przyjezdzie do gospodarstwa sa odrobaczywiane, dostaja pasze z jęczniemia z koncentratem, zakwaszaczem, tak aby ich na początku nie przebiałkowac. Potem na 3 dobe Enrocin dostaja, A problem lezy w tym, ze po kupnie około 2-3 tyg zaczynaja sie problemy, obrzęki i upadki, gdzie sie idzie rano do chlewni to są już martwe kilka sztuk, Była robiona sekcja to wykazała, ze jelita maja stan zapalny. Lekarz sam nie wiedział, jakie leki zastosowac dla reszty świn. 
      Też macie takie problemy?
      pomożecie gdzie lezy moze problem? czy to jakaś bakteria?
    • Przez WojtekSprus
      Na co zwracać uwagę kupując prosiaki na tucz ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj