Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ogólnopolski Konkurs Projektowy „Future 3D”


Brak odpowiedzi na ten temat

#1 Share ironcadpolska

ironcadpolska

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 10 sierpień 2016 - 10:52

Ogólnopolski Konkurs Projektowy „Future 3D”

Firmy VPI Polska, TMSys i CadXpert ogłaszają rozpoczęcie I edycji Ogólnopolskiego Konkursu Projektowania 3D „Future 3D”. Na zwycięzców czeka wiele atrakcyjnych nagród, w tym m.in: profesjonalna drukarka 3D MakerBot, laptop Lenovo 700-15 oraz wieczysta licencja programu CAD 3D IronCAD.

17718_tmsys_konkFuture3D_d.jpg

Konkurs skierowany jest do pasjonatów projektowania 3D, druku 3D i innowacyjnych technologii. Na uczestników czekają dwie kategorie konkursowe: IronCAD Design Open oraz MakerBot Rapid Prototyping. Wszyscy uczestnicy na czas trwania konkursu otrzymają bezpłatną licencję programu IronCAD 2016, a zgłoszenia można nadsyłać do 15 października br.

Kategoria I: IronCAD Design Open – dowolny projekt 3D przedmiotu użytkowego

W tej kategorii udział wezmą dowolne projekty 3D przedmiotów użytkowych. Warunkiem jest możliwość praktycznego zastosowania zaprojektowanego przedmiotu. Projekty powinny być utworzone w programie IronCAD.

Nagrodą w tej kategorii jest Laptop Lenovo 700-15 oraz wieczysta licencja programu IronCAD 2016.

tmsys_konkfuture3d_s1.jpg

Kategoria II: MakerBot Rapid Prototyping – dowolny projekt 3D przygotowany do druku 3D

W tej kategorii udział wezmą dowolne projekty 3D opracowane w programie IronCAD i przygotowane do wydrukowania na drukarce 3D MakerBot Replicator Z18. Maksymalne wymiary obiektu wynoszą: 30 x 30 x 45 cm.

Nagrodą w tej kategorii jest profesjonalna drukarka 3D MakerBot Replicator 2 oraz wieczysta licencja programu Inovate 2016.

tmsys_konkfuture3d_s2.jpg

Dla osób, które są zainteresowane udziałem w konkursie i chciałyby poznać oprogramowanie IronCAD, organizator przygotował bezpłatne szkolenia. Aby dowiedzieć się więcej, należy odwiedzić stronę inicjatywy.

Osoby, które chciałyby skonsultować możliwość wydrukowania w 3D swoich projektów, mogą również skorzystać z bezpłatnej pomocy technicznej. W tym celu należy skontaktować się z organizatorami.

Uwaga: liczba uczestników konkursu ograniczona do 500 osób.

Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć na jego stronie internetowej, na której dostępny jest również odpowiedni formularz zgłoszeniowy. http://www.future3d.pl

 

 

Serwis CAD.pl jest patronem medialnym konkursu.Reklama AgroFoto Ads

  • watermark
  • Reklama
Ogólnopolski Konkurs Projektowy „Future 3D” Dzisiaj, 16:18
  •  

Dodaj odpowiedź  

Podobne tematy future 3d