Skocz do zawartości

Zdjęcie

[SPRZEDAM] NaturalCrop SL + DARMOWA WYSYŁKA

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share BIGAGRO

BIGAGRO

Zaawansowany

• FIRMA
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Zainteresowania:Internetowy sklep rolniczy - maszyny rolnicze, nawozy, nasiona, nawozy dolistne, wapna, opakowania, oferta ogrodnicza.

Napisany 10 sierpień 2016 - 09:51

NaturalCrop SL to enzymatyczny koncentrat L-aminokwasowy. Powstaje w jednoetapowym procesie hydrolizy enzymatycznej kolagenu, który umożliwia uzyskanie wysokiej koncentracji biologicznie aktywnych polipeptydów, peptydów i aminokwasów. Składniki te tworząc naturalne chelaty z aplikowanymi dolistnie składnikami mineralnymi wspomagają ich pobieranie i wykorzystanie przez rośliny. Chelatacja i kompleksowanie składników ułatwiają ich pobieranie w szerszym niż optymalne pH roztworu. Czytaj więcej o produkcie >>

Cena: 

• ​​​5 litrów: 159 zł
  • 20 litrów: 549 zł

KORZYŚCI STOSOWANIA:

• Podnosi efektywność mieszaniny zbiornikowej
  • Poprawia przyswajanie mikro- i makroelementów
  • Zwiększa efektywność zabiegów ochronnych
  • Odżywia wysokowartościowym azotem
  • Zapobiega parowaniu cieczy użytkowej z liścia

Wysyłka produktu NaturalCrop SL GRATIS - każda ilość w całym kraju!
Kupując NaturalCrop SL otrzymasz dostawę innych produktów w jednym zamówieniu GRATIS* (szczegóły)

-> Karta produktu NaturalCrop SL
-> Strona promocji NaturalCrop SL z dodatkowym opisem i artykułem

13940889_1154333891274727_1710045690_n.j

Zapraszamy do dyskusji na temat tego produktu. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Prosimy jedynie o zachowanie kultury :)

Big-agro.pl - Internetowy sklep rolniczy

Najlepsze ceny, rabaty, promocje, tania lub darmowa wysyłka w 24 godziny!

nawozy - nasiona - opakowania - maszyny rolnicze - wapna - oferta ogrodnicza

Produkty od Grupy Azoty | Lhoist | AgriLand | DSV | Kioti | AVANT | AgroLiedmann | HR Strzelce | Saaten Union | Rapool Polska

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
[SPRZEDAM] NaturalCrop SL + DARMOWA WYSYŁKA Dzisiaj, 21:27
  •  

#2 Share AlaCapone

AlaCapone

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów
  • Zainteresowania:Interesują mnie głównie kobietki i
    sporty ekstremalne

Napisany 10 sierpień 2016 - 16:31

Kto przeprowadzał badania jeśli chodzi o skuteczność środka? Ile lat takie badania trwały i gdzie były przeprowadzane (pole, laboratorium, jaśki tak to jakie? Są jakiekolwiek dokumenty, zapiski, zdjęcia? Jaką metodą badano odparowywanie cieczy? Pozdrawiam

Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

#3 Share BIGAGRO

BIGAGRO

Zaawansowany

• FIRMA
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Zainteresowania:Internetowy sklep rolniczy - maszyny rolnicze, nawozy, nasiona, nawozy dolistne, wapna, opakowania, oferta ogrodnicza.

Napisany 18 sierpień 2016 - 18:37

[SPRZEDAM] NaturalCrop SL + DARMOWA WYSYŁKA Przepraszamy za długi czas oczekiwania.

Szczegóły znajdziesz tutaj: http://big-agro.pl/w...URALCROP-SL.pdf

Produkty od Grupy Azoty | Lhoist | AgriLand | DSV | Kioti | AVANT | AgroLiedmann | HR Strzelce | Saaten Union | Rapool Polska

#4 Share AlaCapone

AlaCapone

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów
    sporty ekstremalne

Napisany 19 sierpień 2016 - 07:18

To jest zwykły prospekt a chodziło mi o naukowe podejście i dowody a nie jakieś wyssane z palca dane.

Wprawdzie muszę przyznać, że jest wzmianka i powołanie się w kilku miejscach na badania, ale nie dotyczą one wprost tego produktu. Jednakże dowodzenie swojej tezy na podstawie badań polowych z jednego roku nie mają żadnej mocy wiążącej i często nijak mają się wyników badań w roku następnym przy całkiem innych warunkach pogodowych.

Zdjęcia zawarte na stronie 10 wywołują we mnie spazmy śmiechu - takie same efekty można uzyskać stosując lakier do włosów, zaś tabelę zawartą na stronie 15 z niewielkimi problemami wykonuje moja najmłodsza córka w wieku 9 lat.

Zdanie: "Rzepak po zastosowaniu NaturalCrop SL był wyższy i posiadał więcej rozgałęzień II rzędu." (str.19) - jest warte tyle co zeszłoroczny śnieg - papier przyjmie wszystko. Zaś z drugiej strony powiem tyle, że obecne rzepaki to normalne karły w porównaniu z rzepakami z lat 70-tych, które były o wiele wyższe.

Miałem nadzieję na bardziej wyczerpującą odpowiedź a otrzymałem taką, jak zawsze. Pozdrawiam i dziękuję.

Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

#5 Share Armand

Armand

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 19 sierpień 2016 - 08:39

W późniejszym okresie będziemy wrzucać więcej informacji, w  tym najnowsze badania z jednego Uniwersytetu. Proszę o poważne podejście do produktu, bo na prawdę jest to preparat bardzo efektywny i opłacalny w stosowaniu. Liczę więc, że nie powtórzy się sytuacja jak pod naszą ofertą na Humus Active...

Co do Pana opinii to po pierwsze cieszę się, że Pan przeczytał wszystko i możemy rozmawiać...

1. Naukowe dowody będą (pewnie i tak nie wszystkich zadowolą więc będziemy też wstawiać zdjęcia od rolników i z naszych plantacji)

2. Nie jest to produkt nowy - na rynku jest od kilku lat i ta sama wysoka skuteczność u wielu Klientów.

3. Stosuje Pan lakier do włosów przy ŚOR? Tutaj działanie NaturalCrop SL jest ewidentne i bardzo znaczące w poprawie efektywności ŚOR czy innych nawozów dolistnych.

4. Cieszę się, że ma Pan zdolną córkę :)

5. Co do rozgałęzień to jest to fakt. Co do wysokich rzepaków - polecam naszą odmianę ATORA - nowy wzorzec COBORU - rewelacja :) A rzepaki "karłowate" akurat są czasem pożądane więc nie wiem dlaczego Pan je neguje z góry.

Pozdrawiam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share AlaCapone

AlaCapone

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów
    sporty ekstremalne

Napisany 19 sierpień 2016 - 15:36

Chłopie nie neguję skuteczności preparatu, chcę dowodów potwierdzających tę skuteczność a nie wyssane z palca dane i zdjęcia, które można dowolnie zamieniać lub zastosować całkiem inny środek a zdjęcie podpisać, że wygląda po zastosowaniu w/w środka.

Interesuje mnie tylko i wyłącznie naukowe podejście i konkrety, np: Jaką metodą badano odparowywanie cieczy? Proszę o dane na ilu próbkach dokonywano pomiaru i w ciągu ilu lat i na ilu plantacjach?

Konkrety nie frazesy!

Chłopie umiesz czytać?! Umiesz czytać ze zrozumieniem? W którym miejscu neguję odmiany karłowate? Zacytuj to zdanie.

#7 Share Armand

Armand

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 19 sierpień 2016 - 17:08

Chłopie nie neguję skuteczności preparatu, chcę dowodów potwierdzających tę skuteczność a nie wyssane z palca dane i zdjęcia, które można dowolnie zamieniać lub zastosować całkiem inny środek a zdjęcie podpisać, że wygląda po zastosowaniu w/w środka.

Interesuje mnie tylko i wyłącznie naukowe podejście i konkrety, np: Jaką metodą badano odparowywanie cieczy? Proszę o dane na ilu próbkach dokonywano pomiaru i w ciągu ilu lat i na ilu plantacjach?

Konkrety nie frazesy!

Chłopie umiesz czytać?! Umiesz czytać ze zrozumieniem? W którym miejscu neguję odmiany karłowate? Zacytuj to zdanie.

Nie wiem dlaczego się tak denerwujesz ;)

Powiedzmy, że nie rozumiem więc wyjaśnij proszę swoje ostatnie zdanie z poprzedniej wypowiedzi (mimo, że to akurat nie na temat ale ok).

Natomiast co do konkretów na temat produktu - tak jak napisałem - będziemy wstawiać informacje, w tym również naukowe chociaż nie wiem jakie miałyby Cię zadowolić, gdyż to też można "dowolnie zmieniać" (w kwestii odpowiedzi na Twoje konkretne pytania).

#8 Share Dziugiello

Dziugiello

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów
  • Zainteresowania:Jest ich dużo

Napisany 19 sierpień 2016 - 17:42

Nie wiem dlaczego się tak denerwujesz ;)

Powiedzmy, że nie rozumiem więc wyjaśnij proszę swoje ostatnie zdanie z poprzedniej wypowiedzi (mimo, że to akurat nie na temat ale ok).

Natomiast co do konkretów na temat produktu - tak jak napisałem - będziemy wstawiać informacje, w tym również naukowe chociaż nie wiem jakie miałyby Cię zadowolić, gdyż to też można "dowolnie zmieniać" (w kwestii odpowiedzi na Twoje konkretne pytania).

czyli dalej brak konkretów, chłopaki nakupili paletami i teraz trzeba zachwalać aby sprzedać

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share BIGAGRO

BIGAGRO

Zaawansowany

• FIRMA
  • PipPipPip
  • 129 postów

Napisany 19 sierpień 2016 - 20:59

Spokojnie :) Nie musimy pozbywać się towaru - w regionie kupuje dużo osób i są zadowoleni. A kto nie chce, ten nie musi kupować i stosować. 

Załączony powyżej plik PDF jest plikiem bezpośrednio pochodzącym od NaturalCrop. Jest to poważna firma, nie mają na celu podrabiać, fabrykować dowodów, informacji. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia w tym przypadku (podejrzewasz coś) prosimy, abyś podał nam jakiś kontakt do siebie w wiadomości prywatnej. Prześlemy je do NaturalCrop i mam nadzieję, że sprawa zostanie wyjaśniona.

Nie jesteśmy w stanie udostępnić więcej informacji, niż te, które posiadamy od nich. Nie prowadzimy dokładnej dokumentacji testów naszych produktów.

Mam nadzieję, że chociaż trochę zostały rozwiane Wasze wątpliwości.