Skocz do zawartości

Zdjęcie

John Deere 5100R

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share mx_racer

mx_racer

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 09 sierpień 2016 - 19:59

John Deere 5100R Witam mam problem z tym ciągnikiem mianowicie ucieka mi z niego płyn chłodzący. Widać mokre na dole chłodnicy i paru innych elementach przy niej, kolega zaglądał i mówił ze to pewnie wyciek z chłodnicy ale skąd by było te mokre na innych elementach, czy jest to moźliwe ze jesli ucieka płyn z chłodnicy to wentylator go rozdmuchuje i stąd te slady płynu na innych elementach np. zbiorniku od płynu? Wolalbym zeby to nie był jednak wyciek z chłodnicy bo nowa to koszt 4-5 tyś. Prosze o porady gdzie mogę poszukać wycieku i gdzie w razie wycieku płynu z chłodnivy moge ją zawiezc i zalutować w województwie podlaskim, jest to chłodnica aluminiowa.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
John Deere 5100R Dzisiaj, 04:14
  •  

#2 Share marcinj65

marcinj65

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 13 sierpień 2016 - 11:43

John Deere 5100R

może uszczelnij wyloty przewodów z płynem i będzie git :D albo owiń je czymś na próbę i sprawdź :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share AchimR

AchimR

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 21 sierpień 2016 - 18:21

John Deere 5100R

... czy jest to moźliwe ze jesli ucieka płyn z chłodnicy to wentylator go rozdmuchuje i stąd te slady płynu na innych elementach np. zbiorniku od płynu? Wolalbym zeby to nie był jednak wyciek z chłodnicy bo nowa to koszt 4-5 tyś. Prosze o porady gdzie mogę poszukać wycieku i gdzie w razie wycieku płynu z chłodnivy moge ją zawiezc i zalutować w województwie podlaskim, jest to chłodnica aluminiowa.

Tak, wentylator moze rozdmuchać płyn i utrudnić znalezienie wycieku.

W woj. podlaskim niestety nie wiem kto ogarnie naprawę, ale wysyłkowo na 100% Chłodnic-Pol woj. ślaskie. Parę razy już uratowali kilka tyś zł.