Skocz do zawartości

Zdjęcie

Farmtrac 7110 DT - zaczepy

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share konrad97

konrad97

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 08 sierpień 2016 - 12:25

Witam mam takie pytanie, czy to normalne w tych Farmtrackach, że tylnie zaczepy sa tak mocno " schowane " ? Troche to denerwujące, bo ogranicza to promień skrętu o połowe prawie i trzeba uważać. W Wywrotce już połamaliśmy stopkę bo zahaczył kołem. Przy prasie np TUZ haczy trochę o zaczep prasy. 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Farmtrac 7110 DT - zaczepy Dzisiaj, 09:34
  •  

#2 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2637 postów

Napisany 08 sierpień 2016 - 20:23

Nie no, to nie jest normalne, specjalnie dla Ciebie je tak schowali pod kabiną :D

#3 Share konrad97

konrad97

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 09 sierpień 2016 - 14:41

No może źle to ująłem, chodziło mi czy wszystkie modele Farmtracków tak mają, Bo jak tak to jest to wrecz żałośne i irytujące ... W taki sposób to połowe maszyn można pogiąć czy coś zaczepianych na zaczep ... I ogranicza to promień skretu o połowe prawie. Ehh. W sumie i tak po półroku można śmiało stwierdzić, że ciągnik 2x droższy od Belarusa 1025 a praktycznie niczym się nie rożni od niego. No moze tylko wałkiem. Bo w Belarusie nie wytrzymał wałek po kupnie kosiarki dyskowej. Cena wzięta z kosmosu jak za taki ciągnik. Zdecydowanie dobre 40-50tyś za dużo . :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2637 postów

Napisany 09 sierpień 2016 - 22:03

Ten ciągnik to lipa to fakt  B)  ale zaczepy to jest ostatnia rzecz do której bym się doczepił.  :wacko:  Miałem jakiś czas na testach 7110 i latałem cały czas nim z prasą, to problemów jak Ty nie miałem :D Wszystko ok jak w każdym innym ciągniku, także nie wiem co Ty tam podczepiasz. Jeśli haczą Ci haki od podnośnika, to go po prostu podnieś, lub opuść - zależy od prasy. W starej prasie musiałem jeździć z podniesionym podnośnikiem, w obecnej z opuszczonym, ale tak jest w każdym ciągniku 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share konrad97

konrad97

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 27 sierpień 2016 - 20:33

Haki nie, chodzi mi że jak skręcisz na maksa to haczy kołami. No nie wiem moze i w każdym tak jest. Ale W Belarusie tyle lat i nic, a w FT trzeba sie pilnować bo już raczke od opuszczania i podnoszenia stopki w przyczepie wyrwaliśmy, i jak na wiosnę bronowalem to malo liny w koła wplątałem