Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z Prasa Unia 1.8 v

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kamil5421

kamil5421

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 07 sierpień 2016 - 21:31

Witam. Dziś podczas prasowania siana pojawił się u mnie problem z wiązaniem siatka a mianowicie na początku wyświetlil mi sie komunikat U<9 czy cos takiego , i później po tym juz nie mogłem zapodać siatki ...  dodam ze wszystko jest wyczyszczone nigdzie nie ma brudu rolki są czyste , ale siłownik od siatki nie reaguje na nic.. czasem jak załapie to tylko tak jakby coś w nim strzelalo po jakimś czasie ustaje i znów nic sie nie dzieje ....

Kolejny problem dotyczy wiązania sznurkiem gdyż aparat wiążący nie sptyka sie z nożem odcinającym sznurek , tzn nóż wychyla się za prędzej niż dochodzi aparat,, 

Prosiłbym o szybką pomoc i z góry dziękuję ..

Prasa Unia 1.8v z 2011 r

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problem z Prasa Unia 1.8 v Dzisiaj, 01:26
  •  

#2 Share aderus

aderus

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 14 sierpień 2016 - 16:53

PODKREC CZUJNIK NA SILOWNIKU TEN OD STRONY TYLU PRASY W STRONE CIAGNIKA O DWA OBROTY, DO TEGO CWIARTKA WD 40 W SFORZNIE CALEGO MECHANIZMU WIAZANIA, W SKRZYNCE NA SZNUREK ODKREC NAROZNIKI I TEZ WYCZYSC I WD 40 W LISTWE NOZA TAM GDZIE PRACUJE,ZEBY SILOWNIK I MECHANIZM ROZRUSZAC  musisz sterownik miec w rece i stac przy prasie w manual naciskasz prawy lub lewy przycisk i wtedy silownik wysuwa sie i nastepnie chowa ,przy tym trzeba kontolowac trojkat owiniec siatka gdy ci go zarzuci na kolko to wtedy nie zasterujesz silownikiem w celu sprawdzenia,silownik po akcji ma bycwysuniety,ja w takiej sytuacji dzwonilem do serwisu i nie powiem ale odpalilem ja przez telefon do serwisanta gosc mial ta france w malym palcu koniec siana ,sloma, drugi pokos traw na razie chodzi.pozdrawiam i

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share kamil5421

kamil5421

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 21 sierpień 2016 - 00:54

dzięki za odpowiedz . właśnie problem polegał w tym czujniku przy siłowniku od stony ciągnika . przesunąłem go i wszystko gra jak trzeba :).. Serwis famarol pomógł na telefon.. Pozdrawiam i dziękuję :)