JumperTomek

Żmijka do zboża

Polecane posty

JumperTomek    9

Witam, chcę kupić nową żmijkę. Jakie firmy polecacie ?

 

Interesuje mnie średnica minimum 140, 8m długości lub więcej, z koszem i wózkiem.

 

Ile szykować kasy ?;p 4 tyś to chyba minimum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asasinator666    108

W gospodarstwie mamy dwie żmijki 140 po 8m.

1 Pom Augustów-  Ma ponad 20 lat i ciągnie jak szalona.

2 Sobmetal z około 2010 roku i też nie mogę powiedzieć złego słowa- najwyżej na malowaniu trochę za bardzo zaoszczędzili. Obecnie kilka stówek droższa będzie z Pom-u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czesc, serwus

 

ja mam zmijke marki M-ROL Odolanów fi140 pionowa 8m i dalem w zeszlym roku 3800zl i jestem super zadowolony.


koko dzambo i do przodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj