Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przepisanie gospodarstwa

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share delta6583

delta6583

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 05 sierpień 2016 - 20:56

Przepisanie gospodarstwa

Część, mam pewne pytanie gospodarstwo jest obecnie na moją mamę a żeby mi zapisać gospodarstwo muszę mieć wykształcenie jako rolnik ? W jaki sposób jak najprościej mogę zdobyć takie wykształcenie ? Mieszkam i pomagam na gospodarstwie od dziecka.

Moje wykształcenie nie ma nic wspólnego z rolnictwem (technik pojazdów samochodowych)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Przepisanie gospodarstwa Dzisiaj, 19:18
  •  

#2 Share LubieTosty

LubieTosty

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo maszyny rolnicze :)

Napisany 05 sierpień 2016 - 21:36

Przepisanie gospodarstwa jak chcesz moze mi przepisac gospodarstwo jak nie potrzebujesz

#3 Share koper88

koper88

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 05 sierpień 2016 - 21:48

Przepisanie gospodarstwa lubię tosty- a może jeszcze chcesz żeby delta6583 pracował dla Ciebie za chleb że smalcem? chłopak chce konkretnej odpowiedzi a Ty wywołujesz gównoburzę.Wydaje mi się że forum jest po to, żeby poradzić coś komuś, jeśli ktoś czegoś nie wie. A Ty rzucasz się na czyjś majatek bo ktoś nie ma szkoły i nie wie co dalej ma zrobić. powodzenia!

#4 Share Radek9833

Radek9833

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów

Napisany 05 sierpień 2016 - 22:15

Przepisanie gospodarstwa jeśli chcesz mieć wykształcenie rolnicze to napewo w twojej okolicy jest jakaś szkoła rolnicza i weekendy mają takie kursy zawodowe (nie wiem jak to się fachowo nazywa) i po tych kursach już spokojnie będziesz mieć wykształcenie rolnicze :-)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share delta6583

delta6583

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 05 sierpień 2016 - 23:41

Przepisanie gospodarstwa

@LubieTosty za ten post powinieneś ostrzeżenie dostać.

@Radek9833 U mnie w miejscowości nie ma czegoś takiego

Edytowany przez delta6583, 05 sierpień 2016 - 23:42.

#6 Share LubieTosty

LubieTosty

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo maszyny rolnicze :)

Napisany 06 sierpień 2016 - 00:31

Przepisanie gospodarstwa za przepisaniem gospodarstwa nie wlicza sie jakiego jaki musi miec wykształcenie. na google wszystko pisze i odzie wszystko znalesc. moze miec nawet wyktalcenie budowlane aa jesli chcecmiec rolnicze to moze isc do roznych szkol o tym kierunku tylko musi poszukac i moj post jest idealny i zadnych ostrzezen nie musze miec.
aa jeszcze jesli bedziesz chcial kupic nowy traktor na kredyt musisz miec prawo kazdy kat T bo inaczej ci nie dadza sklep traktoru. ja taki przypadek mialem tak kupowalem traktor z Claasa duzy oraz prase rolland z owijarka odrazu w prasie
rok temu tak mialem nie wiem czy teraz tak pytaja o to

#7 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1371 postów

Napisany 06 sierpień 2016 - 07:59

Przepisanie gospodarstwa

Mógł byś napisać po polsku ? B)

ZETOR TEAM

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share wojtal24

wojtal24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1694 postów

Napisany 06 sierpień 2016 - 12:20

Przepisanie gospodarstwa

Część, mam pewne pytanie gospodarstwo jest obecnie na moją mamę a żeby mi zapisać gospodarstwo muszę mieć wykształcenie jako rolnik ? W jaki sposób jak najprościej mogę zdobyć takie wykształcenie ? Mieszkam i pomagam na gospodarstwie od dziecka.

Moje wykształcenie nie ma nic wspólnego z rolnictwem (technik pojazdów samochodowych)

Zeby Ci mama przepisała gospodarstowo nie musisz mieć wykształcenia rolniczego i bez wykształcenia rolniczego bedziesz brał dopłaty wykształcenie rolnicze potrzebne jest lub możesz je skończyc w trakcie jak byś chciał skorzystać z programu Młody Rolnik jeżeli spełnisz szereg warunków ale to już musisz poczytac w temacie tego programu

ZETOR TEAM