Skocz do zawartości

Zdjęcie

TeeJet CenterLine 220 ktos ma jakies doswiadczenie

15 odpowiedzi na ten temat

#1 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9691 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 30 marzec 2008 - 15:15

TeeJet CenterLine 220 ktos ma jakies doswiadczenie Ktoś z was ma jakies doswiadczenie z taka oto zabawka?
TeeJet CenterLine 220

link do ulotki polsko języcznej: http://www.agrojet.p...lotkaCL220a.pdf
urzadzonko ponoc u osadkowskich kosztuje 6tys zł i ma byc dobre do jazdy równoległej,
Przy takich kosztach to ja mowie TAK, warunek tylko jeden musi trzymac sciezke - tak do 10-20cm - jest to możliwe?

Pozdrawiam
YacentY

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
TeeJet CenterLine 220 ktos ma jakies doswiadczenie Dzisiaj, 08:40
  •  

#2 Share ralfMTX140

ralfMTX140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2012 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki, kombajny i sprzęt do uprawy.
    Zapraszam na GG :)

Napisany 30 marzec 2008 - 15:26

TeeJet CenterLine 220 ktos ma jakies doswiadczenie Ogladalem to urzadzonko na Polagrze ale nie jest mi zbytnio potrzebne wiec nie interesowalem sie nim. Moge jedynie ci wyslac zeskanowany prospekt o nim. :P
New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

#3 Share TumeK

TumeK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 743 postów
  • Zainteresowania:To co widać:]

Napisany 30 marzec 2008 - 15:31

TeeJet CenterLine 220 ktos ma jakies doswiadczenie TEMAT DO ZAMKNIECIA!! ja juz taki zalozylem ;p i to gdzies w polowie marca
Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

#4 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9691 postów

Napisany 30 marzec 2008 - 15:54

TeeJet CenterLine 220 ktos ma jakies doswiadczenie a agrojet to to samo co teejet,
czekam na konkretne informacje osob ktore widziały to urządzenie w pracy lub chociaz na pokazach

Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

#5 Share deer

deer

gleboryjca

• V.I.P.
  • rank
  • 1279 postów

Napisany 30 marzec 2008 - 18:10

TeeJet CenterLine 220 ktos ma jakies doswiadczenie Trochę droższy a wg. mnie o wiele lepszy jest EZ-guide 500 trimble.
Ma możliwość rozbudowy (centerline nie ma), kolorowy wyświetlacz i o wiele lepszą antenę. jestem początkujący w temacie, ale z mojego obecnego rozeznania to antena ma największy wpływ na dokładność prowadzenia.
BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

#6 Share TumeK

TumeK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 743 postów

Napisany 30 marzec 2008 - 18:24

TeeJet CenterLine 220 ktos ma jakies doswiadczenie Artek mial brac wlasnie ten ja juz nawet temat zalozylem ale zostalo na outback s lite troche drozszy to moze o tym cos ktos wie.??? tak pisze zeby nie zakladac tematu

500 POST :P:P
Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

#7 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9691 postów

Napisany 30 marzec 2008 - 19:25

Trochę droższy a wg. mnie o wiele lepszy jest EZ-guide 500 trimble.
Ma możliwość rozbudowy (centerline nie ma), kolorowy wyświetlacz i o wiele lepszą antenę. jestem początkujący w temacie, ale z mojego obecnego rozeznania to antena ma największy wpływ na dokładność prowadzenia.

ez-guide jest 3 razy drozszy wiec nie mow ze tylko troche :P
co do rozbudowy to na co wiecej pozwoli jesli jezdze zetorem? tutaj chyba sie nie da podpiac hydrauliki do automatycznego prowadzenia, ale poza tym nie zalezy mi na tym.
dla mnie podstawa to urządzonko które pozwoli mi rowno popryskac i posiac nawoz, szczegolnie zastosowanie widze teraz do siania nawozu, bo o ile opryskiwacz mam 15m i zawsze bede pryskal na 15m to nawoz moge siac roznie, szczegolnie pod korzeń, lub powschodowo, po co siac na 15m, jak rownie dobrze słyszałem ze wiele nawozów leci na 24m, zeby juz nie wspominac o 28m.

docelowo i tak z czasem chcialbym zakupic jakis sterownik do opryskiwacza zeby dawac dokładnie rządana dawke, ale jesli taki gpsik bedzie mi podawał dokładna predkość to już powinno być łatwiej zachować stałą dawke na ha.
wyczytałem ze centerline ma dokladnosc 30cm, a ez-guide 500 2.5cm, no ale roznica w cenie taka ze zostanie mi na dobry sterownik do opryskiwacza
pozdrawiam
YacentY

#8 Share hpx

hpx

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 30 marzec 2008 - 19:49

ez-guide jest 3 razy drozszy wiec nie mow ze tylko troche :P
co do rozbudowy to na co wiecej pozwoli jesli jezdze zetorem? tutaj chyba sie nie da podpiac hydrauliki do automatycznego prowadzenia, ale poza tym nie zalezy mi na tym.
dla mnie podstawa to użądzonko które pozwoli mi rowno popryskac i posiac nawoz, szczegolnie zastosowanie widze teraz do siania nawozu, bo o ile opryskiwacz mam 15m i zawsze bede pryskal na 15m to nawoz moge siac roznie, szczegolnie pod korzeń, lub powschodowo, po co siac na 15m, jak rownie dobrze słyszałem ze wiele nawozów leci na 24m, zeby juz nie wspominac o 28m.

docelowo i tak z czasem chcialbym zakupic jakis sterownik do opryskiwacza zeby dawac dokładnie rządana dawke, ale jesli taki gpsik bedzie mi podawał dokładna predkość to już powinno być łatwiej zachować stałą dawke na ha.
wyczytałem ze centerline ma dokladnosc 30cm, a ez-guide 500 2.5cm, no ale roznica w cenie taka ze zostanie mi na dobry sterownik do opryskiwacza
pozdrawiam
YacentY

Daj spokój z Center Line ja to testowałem i jeszcze inne zerknij na fotkę.
Odchyły do 150 cm. Chcesz to kupuj powodzenia . Mam EZ-250 za 8000 tyś i teraz jestem zadowolony. :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share TumeK

TumeK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 743 postów

Napisany 30 marzec 2008 - 19:53

TeeJet CenterLine 220 ktos ma jakies doswiadczenie a ile trzeba doplacic za opcje sterowania ciagnikiem HPX?

#10 Share hpx

hpx

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 30 marzec 2008 - 19:53

TeeJet CenterLine 220 ktos ma jakies doswiadczenie Fotki

Załączone miniaturki

• P3131194.JPG

#11 Share TumeK

TumeK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 743 postów

Napisany 30 marzec 2008 - 19:57

TeeJet CenterLine 220 ktos ma jakies doswiadczenie a to sa z centerlinem tak??

#12 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9691 postów

Napisany 30 marzec 2008 - 20:16

TeeJet CenterLine 220 ktos ma jakies doswiadczenie poki co nie mam doswiadczenia i nie wiem jak czytac ten obrazek, mozesz cos wiecej napisac?

#13 Share maniek10141

maniek10141

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 19 kwiecień 2008 - 16:57

Ktoś z was ma jakies doswiadczenie z taka oto zabawka?
TeeJet CenterLine 220

link do ulotki polsko języcznej: http://www.agrojet.p...lotkaCL220a.pdf
użadzonko ponoc u osadkowskich kosztuje 6tys zł i ma byc dobre do jazdy równoległej,
Przy takich kosztach to ja mowie TAK, warunek tylko jeden musi trzymac sciezke - tak do 10-20cm - jest to możliwe?

Pozdrawiam
YacentY

Czy ta cena którą podajesz jest już z pilotem FieldPilot 220????
http://www.teejet.co...dpilot-220.aspx

#14 Share TumeK

TumeK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 743 postów

Napisany 19 kwiecień 2008 - 17:21

TeeJet CenterLine 220 ktos ma jakies doswiadczenie z tego co wiem to pilot na agrotechu kosztowal chyba 40 tys zlotych ;p

#15 Share Lukas85

Lukas85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 332 postów
  • Zainteresowania:Elektronika, motoryzacja, informatyka

Napisany 26 październik 2016 - 19:18

Koledzy czy ktos ma polska instrukcje do Centerline 220?

Ursus C-330, Ursus 3512, New Holland TD90D, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#16 Share szopen

szopen

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 515 postów

Napisany 27 październik 2016 - 05:39

Z tego co wiem nie ma polskiej instrukcji tylko międzynarodowa obrazkowa. Mam taki od kilku lat i używam tylko do wysiewu nawozu. Odchyłki do 50 cm więc przy takiej robocie akceptowalne.

Dodaj odpowiedź