Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zetor 7745 pompa pod maską

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share PatrykCichy

PatrykCichy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 04 sierpień 2016 - 17:44

Witam, kilka lat temu zakupiłem Zetora 7745 Turbo, Anglik, pompa pod maską. Po tych paru latach pompa strasznie osłabła. . Widzialem cos na Słowackich forach, lecz na Polskich zaledwie jeden temat z którego nic nie wywnioskowałem.  Teraz pytanie. Co wiecie na temat tej pompy? Marzocchi 2BK4S22. Miał ktoś styczność? Jaka wydajność? Jeżeli wymienić na nową, również pod maskę to jaka cena? Opłaca się wrócić do pompy wewnątrz silnika? Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zetor 7745 pompa pod maską Dzisiaj, 04:53
  •  

#2 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 05 sierpień 2016 - 21:04

slabo szukales -ja tu kilka razy opisywalem, tez mialem kiedys taki problem.

oryginal wtedy ok. 2,5 tys  :D  :D  :D . kupilem polska hylmet podobna wymiarowo-chyba od ostrowka, ale dlugo nie pochodzila-niecaly rok, potem kupilem jakas bulgarska -nazwy nie pomne goldoni czy jakos tak,przerobilem blache mocujaca i z nia go sprzedalem. cena cos kolo 600-dokladnie juz nie pamietam, zeby wrocic do normalnej-teraz mam taka- to trzeba duzo przerabiac i dokupic czesci-nie oplaca sie.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#3 Share PatrykCichy

PatrykCichy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 06 sierpień 2016 - 09:29

To jaka pompe kupić pod maskę? Nie dostanę takiej samej Marzocchi ???

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1851 postów

Napisany 07 sierpień 2016 - 09:09

Mógłbyś zrobić zdjęcia jak zamontowana jest ta pompa i jak dochodzi do niej napęd? Pompa w tylnym moście również jest?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 07 sierpień 2016 - 10:56

a po co ci to-chyba nie bedziesz przerabial, jak mi padlo samo sprzeglo napedowe to za nowe bym kupil polska pompe do mostu.pompa ma staly naped od kola pasowego silnika i chodzi bez potrzeby.

patryk-a po co ci taka sama , ta zalozyli 25 lat temu bo pewnie wtedy wloskie byly najtansze, teraz najtansze sa chinskie, no bez przesady kup bulgarska, w jakim sklepie internetowym wtedy znalazlem, oryginalnych o tym oznaczeniu juz nie produkowali-tam jest troche wolnego miejsca , wiec poszukaj takiej o wydajnosci 32l i podobnych wymiarach, tokarz tez bedzie potrzebny do drobnych przerobek, polska byla tania co mialo przelozenie na jakosc, reklamacje odrzucili-bo pompa byla nadmiernie zuzyta, az smierdzialo aluminium jak sie konczyla, oni chyba mysleli ze dla ozdoby byla kupiona.

wujek google nie gryzie pare minut i znajdziesz odpowiednia.

buk, humor ,seks ,rokendrol.