Skocz do zawartości

Zdjęcie

[SPRZEDAM] Hellasnet siatka do bel

30 odpowiedzi na ten temat

#21 Share BIGAGRO

BIGAGRO

Zaawansowany

• FIRMA
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Zainteresowania:Internetowy sklep rolniczy - maszyny rolnicze, nawozy, nasiona, nawozy dolistne, wapna, opakowania, oferta ogrodnicza.

Napisany 05 sierpień 2016 - 11:10

forum publiczne czyli każdy może wyrażać swoje zdanie to negatywne też

Oczywiście, że tak. Byle to było robione przyzwoicie :) Teksty typu "skończ", "ja wiem lepiej", "to co powiedziałem to świętość i koniec tematu" są na bardzo niskim poziomie. Niestety jest tu mnóstwo osób, które uważają się za ekspertów.

Nie jesteśmy w cenie odpowiedzieć na wszystko, ani zapewnić, że nasze produkty są w najniższej cenie na rynku.

Jesteśmy jednak w stanie zaoferować pomoc w doborze produktów na takim poziomie, na jakim najlepiej potrafimy. A dostarczając produkty możemy to robić z czystym sumieniem, gdyż wiemy że są dobre (testowane przez nas, odpowiednio przechowywane, nowe, często z gratisowymi przesyłkami lub innymi gratisami gdzie tak naprawdę zarobek jest poniżej 1 złotówki). Oprócz rolnictwa zajmujemy się prowadzeniem sprzedaży produktów - nie jesteśmy fundacją charytatywną - firma również ma swoje koszty i nie możemy dokładać do produktów, aby były tańsze niż w cenie, za jaką my je dostajemy. Nie mamy również zamiaru okradać rolników gigantycznymi marżami, gdyż jak wspomniałem - sami nimi jesteśmy, wiemy jaka jest sytuacja i staramy się przygotować taką ofertę, aby była dobra ale też atrakcyjna cenowo.

Big-agro.pl - Internetowy sklep rolniczy

Najlepsze ceny, rabaty, promocje, tania lub darmowa wysyłka w 24 godziny!

nawozy - nasiona - opakowania - maszyny rolnicze - wapna - oferta ogrodnicza

Produkty od Grupy Azoty | Lhoist | AgriLand | DSV | Kioti | AVANT | AgroLiedmann | HR Strzelce | Saaten Union | Rapool Polska

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
[SPRZEDAM] Hellasnet siatka do bel Dzisiaj, 14:10
  •  

#22 Share pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2727 postów

Napisany 05 sierpień 2016 - 11:12

Nawet jak by szejki przywozili nam ropę za darmo to paliwo na stacjach kosztowało by min 3zł, ropa to surowiec z którego wytwarza się między innymi olej napędowy.... Nie interesuje mnie ile kto zarabia tylko cena dla mnie, bo śmieszą mnie takie akcje że dzwoni przedstawiciel jakiejś firmy i oferuje mi tira saletry anwil za 1050 zł/t podczas gdy 3 km od domu kupię 100kg za 96zł tą samą saletrę.... Ja piszę z kulturą, to Wy oczerniacie tych którzy mają taniej więc nie rozumiem 

#23 Share BIGAGRO

BIGAGRO

Zaawansowany

• FIRMA
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Zainteresowania:Internetowy sklep rolniczy - maszyny rolnicze, nawozy, nasiona, nawozy dolistne, wapna, opakowania, oferta ogrodnicza.

Napisany 05 sierpień 2016 - 11:22

Nawet jak by szejki przywozili nam ropę za darmo to paliwo na stacjach kosztowało by min 3zł, ropa to surowiec z którego wytwarza się między innymi olej napędowy.... Nie interesuje mnie ile kto zarabia tylko cena dla mnie, bo śmieszą mnie takie akcje że dzwoni przedstawiciel jakiejś firmy i oferuje mi tira saletry anwil za 1050 zł/t podczas gdy 3 km od domu kupię 100kg za 96zł tą samą saletrę.... Ja piszę z kulturą, to Wy oczerniacie tych którzy mają taniej więc nie rozumiem 

Nie powiedzieliśmy dosłownie, że firma x, y, z ma siatki taniej, bo nie jest z tego sezonu. Po prostu przedstawiliśmy częste praktyki stosowane u różnych sprzedawców. Często rolnicy cieszą się, gdyż widzą, że kupią jakiś produkt 5-10, czy tam nawet 30 złotych taniej. Jednak często nie wiedzą z jakich powodów ten produkt jest tańszy. Chociażby niedawno było głośno o podrabianych nasionach kukurydzy. Na OLX widzimy często produkty i też ludzie nam mówią - macie 10, 20 zł drożej. Pokazują nam produkt, a tam widzimy opakowanie, które od 2 lat jest już inne. Dlatego podałem przykład chociażby funta - ceny się zmieniają, taki jest rynek. Wiadomo, że każdy chce kupić jak najtaniej.

Podsumowując ten wywód: można kupić coś teraz i zapłacić 520 zamiast 550. Ale jak przyjdzie czas (np. zbiorów), to możemy za coś dostać 800 zamiast 1000 :) No ale wtedy będziemy zadowoleni, bo przecież zaoszczędziliśmy 30 złotych.

Jeszcze raz, bardzo serdecznie zapraszamy do naszej siedziby - tam można sprawdzać produkty, sprawdzać efekty i dowiedzieć się jeszcze więcej na temat produktów, agrotechniki...

Produkty od Grupy Azoty | Lhoist | AgriLand | DSV | Kioti | AVANT | AgroLiedmann | HR Strzelce | Saaten Union | Rapool Polska

#24 Share tomcio123

tomcio123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 05 sierpień 2016 - 11:47

[SPRZEDAM] Hellasnet siatka do bel Ja za siatkę Hellasnet 125x2000 płacę 360zł u dostawcy środków i nie kupuje mega ilości tylko do max 10 rolek rocznie

#25 Share Armand

Armand

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 05 sierpień 2016 - 12:47

Ja za siatkę Hellasnet 125x2000 płacę 360zł u dostawcy środków i nie kupuje mega ilości tylko do max 10 rolek rocznie

Jeśli macie określony towar u siebie pod domem taniej i jest sprawdzony to nie widzimy żadnego problemu żeby tam kupować - proste. 

My prowadzimy sprzedaż zarówno regionalną w terenie jak i ogólnopolską poprzez e-sklep lub zamówienia telefoniczne. Kupując online jedną rolkę dostaniecie ją w cenie 375 + koszt wysyłki, kupując w ten sposób paletę - cena rolki 359 zł i dostawa gratis. Natomiast dzwoniąc lub rozmawiając z przedstawicielem w terenie / osobą u nas na bazie - możecie wynegocjować niższą cenę. Zachęcam do takiego wykazania odwagi zamiast pisania bzdurnych komentarzy ;)

Kwestia zakupu 100 rolek a 1 rolki to jest wbrew pozorom całkowicie inna logistyka dla sprzedawcy.

Widzę, że dla Was wszystko jest proste- nie widzę przeszkód abyście sami zaczęli "handlować" :)

PS Jedno z tej całej rozmowy jest pewne - HELLASNET TO BARDZO DOBRA SIATKA :)

Widzę, że dla Ciebie światowa / krajowa itd gospodarka jest bardzo prosta, super.

Ktoś dzwoni bo to jego praca... raz ma lepszą cenę a raz ma gorszą... raz ta po 1050 jest lepsza jakościowo a ta za 960 gorsza a raz na odwrót ;)

U nas kupisz Pulan po 860 - zapraszam a jak chcesz mocno taniej to import po 820 ale nie podpisuję się pod jakością...

Dobrze na Twoją prośbę przyznam, że kto ma taniej ten ma lepiej a sto kwestii wokół przemnożone przez tysiące "firm" (ich uczciwość) to kwestia nieistotna! Mam nadzieję, że trochę lżej Ci się zrobiło.

Jedno tylko pytanie... po co czytasz tego typu posty jak nasz skoro masz wszystko taniej / lepiej pod domem? ;) Nie marnuj czasu i nie spamuj - byłoby lepiej dla wszystkich.

Potwierdzam, 360 i to w sezonie, przed kupowałem nawet za 355 Hellasnet 123/125 więc marna oferta

No właśnie - przed czyli z tamtego roku - nie mówię że stara / "zepsuta" - mówię, że było taniej również u nas.

Jest tu ktoś kto kupił co najmniej 2 palety siatki? Jakie ceny?

#26 Share tomcio123

tomcio123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 05 sierpień 2016 - 12:57

[SPRZEDAM] Hellasnet siatka do bel Nie widzę w moim komentarzu nic bzdurnego, po prostu napisałem po ile kupuje. Z Waszej strony bym lepszej ceny nie uzyskał za taką ilość, więc o co chodzi z tymi bzdurami?? po to jest forum aby porównywać ceny i wymienić się informacjami. Takim towarem nie będę handlować bo się na tym nie znam, nie mówię też Wam, że źle to robicie. Siatkę polecam w 100% sprawuje się świetnie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share Armand

Armand

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 166 postów

Napisany 05 sierpień 2016 - 13:02

Nie widzę w moim komentarzu nic bzdurnego, po prostu napisałem po ile kupuje. Z Waszej strony bym lepszej ceny nie uzyskał za taką ilość, więc o co chodzi z tymi bzdurami?? po to jest forum aby porównywać ceny i wymienić się informacjami. Takim towarem nie będę handlować bo się na tym nie znam, nie mówię też Wam, że źle to robicie. Siatkę polecam w 100% sprawuje się świetnie.

Odniosłem się do ogółu, sorry że przy Twoim komentarzu - bez spiny sprawa jest prosta - jeśli towar jest jednakowo dobrej jakości - kupujmy gdzie taniej.

Pozdrawiam, lecę używać właśnie Hellasneta :)

#28 Share pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2727 postów

Napisany 06 sierpień 2016 - 08:10

Drażnisz mnie wiesz? Wiesz co to jest spam? To wciskanie siatki za 375 zł +19zł wysyłka podczas gdy kilka osób grzecznie napisało że pod nosem mają po 360zł. I od razu komentarze oczerniające tańszą konkurencję.... 

Edytowany przez pawel885, 06 sierpień 2016 - 08:21.

#29 Share BIGAGRO

BIGAGRO

Zaawansowany

• FIRMA
  • PipPipPip
  • 129 postów

Napisany 06 sierpień 2016 - 08:21

Drażnisz mnie wiesz? Wiesz co to jest spam? To wciskanie siatki za 375 zł +19zł wysyłka podczas gdy kilka osób grzecznie napisało że pod nosem mają po 360zł

Jest nam niesamowicie przykro, iż nasze posty Cię drażnią. Mamy nadzieję, że już więcej nie będziesz miał takich odczuć.

Niestety nie zgodzimy się z Tobą, gdyż

a) oferowanie produktu to nie spam

b) nie wciskamy nikomu siatki

c) jest to cena za jedną jednostkę, przy większym zakupie ceny mogą być jeszcze niższe, niż te "pod nosem", a koszty wysyłki mogą zniknąć

d) nie oczerniamy tańszej konkurencji - informujemy o częstych sytuacjach, o których wiemy i zwracamy uwagę, że najlepszy efekt dają nowe, 100% produkty, dobrze przechowywane (często przez sezon również udoskonalone)

Dodam, iż w przypadku jakbyś nadal czuł się źle czytając nasze posty, możesz zablokować publikowane przez nas treści w profilu.

Mam nadzieję, że wszystko jasno wyjaśniłem. Życzę Ci miłego dnia (jak i wszystkim czytającym tą pełną emocji dyskusje na temat siatki do bel...) :)

Pozdrawiam

#30 Share pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2727 postów

Napisany 06 sierpień 2016 - 08:38

Post tyczył się @Armanda który wszystko wie najlepiej np że na cpn-ie kupuje się ropę naftową. Sam prowokuje do kłótni swoimi docinkami

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share Armand

Armand

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 166 postów

Napisany 06 sierpień 2016 - 09:18

Post tyczył się @Armanda który wszystko wie najlepiej np że na cpn-ie kupuje się ropę naftową. Sam prowokuje do kłótni swoimi docinkami

Sytuacja wygląda tak, że nie piszę "swoich docinek" pod postami innych firm tylko pod naszym postem. Mam do tego prawo tak jak i Ty masz prawo to skomentować ale właśnie bez chamskich i nic nie wnoszących tekstów. Ja dodatkowo za to płacę więc nie widzę, co Cię w tym boli...

Nie staraj się zrobić ze mnie idioty w temacie ropy naftowej, gdzieś wcześniej napisałem "ropa" bo tak się po prost mówi (bynajmniej u nas na Mazurach jest tak dużo chamów takich jak ja i nie mówią "Staszek daj tu dwudziestkę oleju napędowego" tylko mówią zalej ropę). Z tego co pamiętaj ktoś napisał że ceny ropy (może dopisał "naftowej" - super) spadły 3-krotnie.I do tego się odniosłem.

Mam wrażenie, że się bardzo nudzisz. Wejdź na forum o dobrych książkach. Pozdrawiam.