Skocz do zawartości

Zdjęcie

[SPRZEDAM] Hellasnet siatka do bel

30 odpowiedzi na ten temat

#1 Share BIGAGRO

BIGAGRO

Zaawansowany

• FIRMA
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Zainteresowania:Internetowy sklep rolniczy - maszyny rolnicze, nawozy, nasiona, nawozy dolistne, wapna, opakowania, oferta ogrodnicza.

Napisany 04 sierpień 2016 - 17:01

Hellasnet rolki – siatka z rodziny produktów NETZ jest jednym z najlepszych rozwiązań, aby otrzymać idealnie owinięte bele (wystarczą 2-3 owinięcia), zapewniając pełne, zwarte i jednolite pokrycie beli, a jednocześnie gwarantując szybki proces belowania.

Cena od 375 do 599 złotych (w zależności od wybranego rozmiaru)!

http://big-agro.pl/p...-siatka-do-bel/

Big-agro.pl - Internetowy sklep rolniczy

Najlepsze ceny, rabaty, promocje, tania lub darmowa wysyłka w 24 godziny!

nawozy - nasiona - opakowania - maszyny rolnicze - wapna - oferta ogrodnicza

Produkty od Grupy Azoty | Lhoist | AgriLand | DSV | Kioti | AVANT | AgroLiedmann | HR Strzelce | Saaten Union | Rapool Polska

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
[SPRZEDAM] Hellasnet siatka do bel Dzisiaj, 13:43
  •  

#2 Share pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2721 postów

Napisany 04 sierpień 2016 - 17:07

360zł kosztuje 2000m w lokalnym składzie rolnym więc żadna rewelacja....

#3 Share BIGAGRO

BIGAGRO

Zaawansowany

• FIRMA
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Zainteresowania:Internetowy sklep rolniczy - maszyny rolnicze, nawozy, nasiona, nawozy dolistne, wapna, opakowania, oferta ogrodnicza.

Napisany 04 sierpień 2016 - 18:41

360zł kosztuje 2000m w lokalnym składzie rolnym więc żadna rewelacja....

Cieszymy się :)

A w przypadku takich newsów prosimy o przedstawianie faktur/rachunków z ORYGINALNĄ nazwą produktów - ostatnio kolega się chwalił że kupił maxibor, jednak zgodnie z informacją na fakturze (i informacją od przedstawicieli) nie był to ten sam produkt, który oferujemy my, lecz gorsza podróbka.

Dodatkowa informacja:

- rolki 2000 m:
1,23 / 1,25 m
cena podstawowa 375 zł
cena przy zakupie ponad 10 rolek: 369 zł
cena przy zakupie palety (30 rolek): 359 zł

1,30 m

cena podstawowa 499 zł
cena przy zakupie ponad 10 rolek: 485 zł
cena przy zakupie palety (30 rolek): 395 zł

- rolki 3000 m:
1,23 / 1,25 m:
cena podstawowa 559 zł
cena przy zakupie ponad 10 rolek: 549 zł
cena przy zakupie palety (30 rolek): 545 zł

1,30 m:
cena podstawowa 599 zł
cena przy zakupie ponad 10 rolek: 589 zł
cena przy zakupie palety (30 rolek): 585 zł

Produkty od Grupy Azoty | Lhoist | AgriLand | DSV | Kioti | AVANT | AgroLiedmann | HR Strzelce | Saaten Union | Rapool Polska

#4 Share lukasz0920

lukasz0920

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 04 sierpień 2016 - 20:20

[SPRZEDAM] Hellasnet siatka do bel Najlepsza siatka John deere 3000m za 600brutto można kupić

#5 Share BIGAGRO

BIGAGRO

Zaawansowany

• FIRMA
  • PipPipPip
  • 129 postów

Napisany 04 sierpień 2016 - 21:52

Najlepsza siatka John deere 3000m za 600brutto można kupić

A można wiedzieć na jakiej podstawie tak sądzisz? Więcej informacji o produkcie? :)

#6 Share pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2721 postów

Napisany 04 sierpień 2016 - 22:25

Dziwi mnie że siatki JD premium czyli XtraNet są tańsze od Tamy Marathon - w mojej okolicy tama 2800 jest droższa o 40-100 zł od jd 2800

#7 Share Mateusz1q

Mateusz1q

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 04 sierpień 2016 - 22:35

Potwierdzam, 360 i to w sezonie, przed kupowałem nawet za 355 Hellasnet 123/125 więc marna oferta

#8 Share BIGAGRO

BIGAGRO

Zaawansowany

• FIRMA
  • PipPipPip
  • 129 postów

Napisany 05 sierpień 2016 - 05:46

Potwierdzam, 360 i to w sezonie, przed kupowałem nawet za 355 Hellasnet 123/125 więc marna oferta

A ja sprzedawałem w maju funta za 5,80 :)

Naprawdę - przy takich komentarzach prosimy o aktualne, wiarygodne potwierdzenia iż to ten sam produkt (najlepiej z numerami partii). Takie gdybanie to i ja mogę wszędzie pisać, iż są tam i tam rzeczy po tyle i tyle droższe.

Sztuką nie jest napisać, sztuką jest uzasadnić, to co się napisało ;)

#9 Share iron

iron

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1397 postów

Napisany 05 sierpień 2016 - 07:21

[SPRZEDAM] Hellasnet siatka do bel @up drogo masz tą siatkę. 560 za 3000m jest u mnie w sklepie

#10 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2639 postów

Napisany 05 sierpień 2016 - 07:28

DROGO mi przywozili tą samą siatkę 2000m na podwórko po 350zł (stały klient) Teraz przeszłem na Coverneta od Tamy i dla mnie lepsza, i cena 340 zł BRUTTO

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share BIGAGRO

BIGAGRO

Zaawansowany

• FIRMA
  • PipPipPip
  • 129 postów

Napisany 05 sierpień 2016 - 07:34

Na początku sezonu wszyscy mają taniej, bo... zakupując pewną pulę startową chcą ją szybko wypuścić w rynek lub co gorsza (a zdecydowana większość firm tak ma) jest to towar z ubiegłego roku i uwierzcie - siatki zwykle nie leżą w ogrzewanych magazynach przez jesień / zimie (wilgoć, zmiany temperatur).

Poza tym na Polskę jest jeden główny importer tej marki natomiast duża część towaru u innych albo nie widziała Grecji albo widziała jeszcze dużo więcej :)

#12 Share pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2721 postów

Napisany 05 sierpień 2016 - 08:47

W ubiegłym roku Tama wypuściła różowe siatki jako że wspiera walkę z rakiem piersi , w lokalnym sklepie cena 615zł za 2800, za 600 spokojnie oddają. W grene czarno-biała siatka - czyli starsza - kosztuje 675zł  i ani grosza mniej, i ta sama śpiewka że tamta tania bo stara, bo przemrożona itp. Macie rolników za frajerów i myślicie że łykną wszystko.... To tak jak by wmawiali że golf 5 jest starszy od golfa 4

#13 Share BIGAGRO

BIGAGRO

Zaawansowany

• FIRMA
  • PipPipPip
  • 129 postów

Napisany 05 sierpień 2016 - 08:53

W ubiegłym roku Tama wypuściła różowe siatki jako że wspiera walkę z rakiem piersi , w lokalnym sklepie cena 615zł za 2800, za 600 spokojnie oddają. W grene czarno-biała siatka - czyli starsza - kosztuje 675zł  i ani grosza mniej, i ta sama śpiewka że tamta tania bo stara, bo przemrożona itp. Macie rolników za frajerów i myślicie że łykną wszystko.... To tak jak by wmawiali że golf 5 jest starszy od golfa 4

Czyli powiadasz, że sami siebie mamy za frajerów (biorąc pod uwagę, że też jesteśmy rolnikami)... :)

Jeżeli chodzi o tą cenę siatki hellasnet - zdarza się taka w obecnym sezonie, ale w tym przypadku nie ma zarobku na jej sprzedaży. W związku z tym twierdzimy, iż jest to siatka która już trochę czasu ma.

#14 Share ptaszyna

ptaszyna

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1628 postów

Napisany 05 sierpień 2016 - 09:25

Na początku sezonu wszyscy mają taniej, bo... zakupując pewną pulę startową chcą ją szybko wypuścić w rynek lub co gorsza (a zdecydowana większość firm tak ma) jest to towar z ubiegłego roku i uwierzcie - siatki zwykle nie leżą w ogrzewanych magazynach przez jesień / zimie (wilgoć, zmiany temperatur).

Jak domagasz się takich twardych danych od innych, to wytłumacz (udowodnij) co ma "piernik do wiatraka", bo ja używam siatki od 6 sezonów (zużyłem ze 2 setki) i nie trafiłem takiej która by miała oznaki starości, po za tym zawsze coś zostaje w maszynie na zimę (zaczęte, rozpakowane) i nie ma z tym problemów w następnym zesonie.

Więc moim zdaniem argument, że jest zeszłoroczna i leżała w zimnym magazynie to "strachy na lachy" aby tylko cenę podbić.

#15 Share Armand

Armand

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 05 sierpień 2016 - 10:19

Jak domagasz się takich twardych danych od innych, to wytłumacz (udowodnij) co ma "piernik do wiatraka", bo ja używam siatki od 6 sezonów (zużyłem ze 2 setki) i nie trafiłem takiej która by miała oznaki starości, po za tym zawsze coś zostaje w maszynie na zimę (zaczęte, rozpakowane) i nie ma z tym problemów w następnym zesonie.

Więc moim zdaniem argument, że jest zeszłoroczna i leżała w zimnym magazynie to "strachy na lachy" aby tylko cenę podbić.

Nikogo nie przymuszamy do zakupu u nas - jeśli dany produkt jest gdzieś taniej to go kupuj - proste :) Nie mówimy też, że wszyscy sprzedający Helle po 350-60 to oszuści... jest wielu którzy dopłacają do interesu, a uwierz że marża na tym towarze nie jest duża...

Natomiast stary towar albo podróba zdarzają się bardzo często - często wydają się dobre ale pamiętaj że nie zawsze chodzi o to że dobrze działa przy owijaniu (że się nie rwie w prasie) tylko siatka pęka za kilka tygodni / miesięcy na beli!

Kwestią ważną w tym roku jest ogólna podwyżka cen na siatki / folie u producentów. W tamtym roku mieliśmy Hellasneta po 360 jako cena podstawowa, w tym nie jest to możliwe przy towarze prosto z produkcji.

Pozdrawiam.

#16 Share Mateusz1q

Mateusz1q

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 05 sierpień 2016 - 10:31

To może powiedz czym ta podwyżka jest spowodowana? Siatki, sznurki to produkty ropopochodne, a ropa od ostatnich 2 lat jest 3 krotnie tańsza. Ktoś zarabia, ale jak zwykle nie rolnik, ktory jest na samym końcu i nie ma nic do gadania tylko musi słuchać, że siatka z nie ogrzewanych pomieszczeń nie nadaje się do użytku :) 

#17 Share pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2721 postów

Napisany 05 sierpień 2016 - 10:48

Droga firmo skończ już te wywody - sprzedając za 360zł ktoś dokłada do interesu a Wy sprzedajecie po 359zł za szt całą paletę i jeszcze na tym zyskujecie.... Widocznie inni nie narzucają takich marż na pojedyncze sztuki tylko sprzedają za tyle ile dali za rolkę przy zakupie 10 palet plus marża i tyle w temacie

#18 Share Armand

Armand

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 05 sierpień 2016 - 10:51

To może powiedz czym ta podwyżka jest spowodowana? Siatki, sznurki to produkty ropopochodne, a ropa od ostatnich 2 lat jest 3 krotnie tańsza. Ktoś zarabia, ale jak zwykle nie rolnik, ktory jest na samym końcu i nie ma nic do gadania tylko musi słuchać, że siatka z nie ogrzewanych pomieszczeń nie nadaje się do użytku :)

Ogólnie mówiąc zdrożały granulaty, z których robi się ten towar - czy jest to ropopochodne to już nie wiem - jeśli ma Pan taką wiedzę to ok.

3 krotnie tańsza? Nie widziałem na stacji ON po 1,80 zł. Ok w "mega hurcie" staniała (ale nie tyle) i już tej wiosny zdrożała...

Nikt nie powiedział, że "nie nadaje się do użytku" - do użytku też nadaje się siatka kosztująca 290 zł (brutto).

Owinięcie a trwałość na balocie to różne kwestie i różny czas.

#19 Share BIGAGRO

BIGAGRO

Zaawansowany

• FIRMA
  • PipPipPip
  • 129 postów

Napisany 05 sierpień 2016 - 10:58

Droga firmo skończ już te wywody - sprzedając za 360zł ktoś dokłada do interesu a Wy sprzedajecie po 359zł za szt całą paletę i jeszcze na tym zyskujecie.... Widocznie inni nie narzucają takich marż na pojedyncze sztuki tylko sprzedają za tyle ile dali za rolkę przy zakupie 10 palet plus marża i tyle w temacie

Jesteśmy na forum publicznym - wypada zachować chociaż trochę kultury, kimkolwiek byśmy nie byli :) Więc w następnych odpowiedziach 

(jeżeli takowe będą) proszę odnosić się z większym szacunkiem, lub robić to przez PW, gdyż widzę, że chamskie odzywki szybko zarażają innych.

Naszego modelu biznesowego Pan nie zna - może jeszcze dokładamy do całej palety - skąd Pan może wiedzieć, że nie? :) Jeżeli mamy rozmawiać na takie tematy, to zapraszam do naszej siedziby (http://big-agro.pl/kontakt/ - dane, a nawet mapkę znajdzie Pan tutaj). A jeżeli dyskusja ma nadal polegać na "ja wiem najlepiej, nie podskakuj mi", to bardzo proszę nie odnosić się już do nas w naszych tematach.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share andrzej333

andrzej333

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 05 sierpień 2016 - 11:01