Skocz do zawartości

Zdjęcie

Finish 26 PA – środek owadobójczy

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share BIGAGRO

BIGAGRO

Zaawansowany

• FIRMA
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Zainteresowania:Internetowy sklep rolniczy - maszyny rolnicze, nawozy, nasiona, nawozy dolistne, wapna, opakowania, oferta ogrodnicza.

Napisany 02 sierpień 2016 - 23:04

Finish 26 PA – środek owadobójczy Środek owadobójczy w postaci pasty, rozcieńczonej do gęstości umożliwiającej bezpośrednie użycie, gotowej do stosowania. Do zwalczania much domowych, zwierzęcych.

Cena: 114.90 zł z VAT za 0.5 litra

Więcej informacji i opcja zamówienia: http://big-agro.pl/p...ek-owadobojczy/

Nasza opinia po przetestowaniu produktu

Producent mówi o ginięciu much po 4 dniach.

Moje obserwacje:
- tam gdzie było bardzo dużo much ginęły po 2 dniach, było ich bardzo mało po 3 dniach
- tam gdzie było stosunkowo mało (okolice budynków biurowych, mieszkalnych, magazyny etc. - zginęły po 1 dniu
- i znów tam gdzie dużo "efekt" utrzymywał się do 7 dni, tam gdzie mało do ok. 10

Jak to zrobiłem:
- smarowałem pędzlem futryny, ściany, słupy / wygrodzenia w oborze (pamiętajcie żeby robić to wyżej tj tak żeby zwierzęta nie lizały)

Jak to teraz robię:
- smaruję pędzlem tam gdzie muszę i gdzie jest najwięcej much
- tam gdzie jest taka możliwość stawiam denka od butelek plastikowych i nalewam ciut (aby zakryć dno) preparatu
I much jest bardzo mało.

Zdecydowałem się włączyć produkt do naszej oferty - cena 114,90 zł brutto/opak 0,5l - wysyłka 19 zł brutto za paczkę do 25 kg więc możecie coś sobie do tego dobrać albo wziąć całe opakowanie zbiorcze 8 szt. - no wtedy może zrobimy wysyłkę gratis  smile.png

Wnioski:
- działa stosunkowo bardzo dobrze
- cena do jakości jest ok
- szybkie i wygodne stosowanie (polecam systematyczne)
- może długo postać jak nie macie dużych powierzchni do użycia (nie psuje się - nie traci efektu w tych denkach)
- nie zostawia śladów np na futrynach okien np na domu etc. czy np. na płytkach w chłodni, udojalni etc.

Big-agro.pl - Internetowy sklep rolniczy

Najlepsze ceny, rabaty, promocje, tania lub darmowa wysyłka w 24 godziny!

nawozy - nasiona - opakowania - maszyny rolnicze - wapna - oferta ogrodnicza

Produkty od Grupy Azoty | Lhoist | AgriLand | DSV | Kioti | AVANT | AgroLiedmann | HR Strzelce | Saaten Union | Rapool Polska

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Finish 26 PA – środek owadobójczy Dzisiaj, 13:46
  •  

#2 Share mimi007

mimi007

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 03 sierpień 2016 - 07:22

Finish 26 PA – środek owadobójczy w wielobranzowce sprzedawca mi zamówił 600g za 102zl, ale środek naprawdę godny polecenia

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share BIGAGRO

BIGAGRO

Zaawansowany

• FIRMA
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Zainteresowania:Internetowy sklep rolniczy - maszyny rolnicze, nawozy, nasiona, nawozy dolistne, wapna, opakowania, oferta ogrodnicza.

Napisany 03 sierpień 2016 - 09:00

Finish 26 PA – środek owadobójczy Sorry - był błąd wyżej. Tutaj opakowanie też ma 600g (0,5 litra).

Big-agro.pl - Internetowy sklep rolniczy

Najlepsze ceny, rabaty, promocje, tania lub darmowa wysyłka w 24 godziny!

nawozy - nasiona - opakowania - maszyny rolnicze - wapna - oferta ogrodnicza

Produkty od Grupy Azoty | Lhoist | AgriLand | DSV | Kioti | AVANT | AgroLiedmann | HR Strzelce | Saaten Union | Rapool Polska