Skocz do zawartości

Zdjęcie

Skutery

191 odpowiedzi na ten temat

#121 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystko z nim związane a daleko za tym wszystko co w życiu potrzebne ;)

Napisany 20 maj 2009 - 21:19

Skutery ja mialem tak przy predkosci 70km/h poprostu modul paliwa sie zepsul i odcina Ci paliwo doradz sie jeszcze kogos ale na 99% to bedzie to
koszt to ok 100-150zl zalezy jaki kupisz ja kupilem z gornej polki i narazie jest ok ;)

mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Skutery Dzisiaj, 19:13
  •  

#122 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 20 maj 2009 - 21:28

Skutery a ja niedawno zakupiłem Simsona SR50, oryginał DDR. Jestem bardzo zadowolony szczególnie z tego że jest prosty i tani w serwisowaniu oraz z tego że nie jest plastikowy ;)

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

#123 Share pawelJD

pawelJD

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 411 postów

Napisany 20 maj 2009 - 21:56

Skutery @pynczor czytam Twoje ostatnie posty i śmiać mi sie chce..... z mojego punktu widzenia nie masz pojęcia o mechanice w jednosladach(jak moduł może odcinać paliwo ;) :) :) :) , moduł zmienia czas w którym jest iskra. Stosuje sie go aby zablokować skutery. Są w sprzedarzy moduły tzn"odblowowane", które pozwalają na pracę silnika w max obrotach.)
@ JD5620 proponuje wymienić moduł, ale jeśli nie masz dużego pojęcia o skuterach(chociaż jestem pewny że takie skuterki masz w 1 palcu :) ) daj go gdzieś do mechanika.
(Pamietajcie, jeśli nie jesteście czegoś pewni pytajcie sie doswiadczonych osób(mechaników) i nie czytajcie za dużo na forach internetowych(oprucz AF) bo na każdym pize co innego i każdy wygłasza swoje teorie tak jak kolega wyżej.... Pozdro :)

#124 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystko z nim związane a daleko za tym wszystko co w życiu potrzebne ;)

Napisany 21 maj 2009 - 05:28

Skutery no tak sie sklada ze troche mam pojecie i nie ponizaj mnie tu, chociazby to ze Ty tez proponujesz wymienic modul czyli ze mialem racje a za nazwalem to inaczej to juz nie musisz mowic ze nie mam pojecia a po drugia gadalem kiedys z takim gosciem co zna sie bardzo dobrze na tym i on mi tak powiedzial ze modul odcina mi paliwo i silnik spada z obrotow i ja tez tak napisalem wiec sie nie czepiaj ok ....

mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

#125 Share pati

pati

Farmer modelarz

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, modelarstwo rolnicze, muzyka, straż pożarna, prawo jazdy i szkolenie kierowców.

Napisany 21 maj 2009 - 16:56

Skutery A tak trochę z innej beczki, to mam pytanie do PawłaJD.

Masz motor Aprilla, tak? Powiedz jak ci się sprawuje i czy jesteś zadowolony, bo kolega zastanawia się też nad Aprillą. ;)
Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

#126 Share Manio1523A

Manio1523A

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja i oczywiście gospodarka

Napisany 21 maj 2009 - 17:15

Skutery No ja ci proponuję kupić Aprilie SR Di-Tech ponieważ jest ona na wtrysku i w ten sposób zaoszczędzisz na paliwie przy świetnych osiągach ok 100km/h. Też możesz popatrzeć sobie na Yamahe Areox. Też świetny motorek. Ja mam zamiar przesiąść się z skutera na coś z biegami. Może jakaś mała ścigana?

#127 Share JD5620

JD5620

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 248 postów

Napisany 21 maj 2009 - 18:06

Skutery Rozejrzyj sie nad Yamaha TZR, swietny sprzet kopa ma jak mało który ;)
Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

#128 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, sprzedaż maszyn ich budowa oraz naprawa, drifting

Napisany 21 maj 2009 - 20:25

Skutery Teraz już d*** na całego przerywa cały czas a v-max to 25 i ma ciężko (bardzo) odpalic
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

#129 Share JD5620

JD5620

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 248 postów

Napisany 21 maj 2009 - 21:17

Skutery a mnie juz kur..ica bierze jeszcze do szczescia pekła linka od oleju która "niby" była wymieniana na nowa. Zadzwonie do tego majstra i niech go zabiera z powrotem i niech robi co chce aby działal.

#130 Share pawelJD

pawelJD

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 411 postów

Napisany 23 maj 2009 - 11:00

Skutery Pati jest to świetny motorek, niby pojemność 49 cm3(jeszcze ale już nie długo bo będzie 80 jeszcze przed żniwami ;) ) silnik am6 tak jak w Yamaha-ch 50 apriliach, derbi, i innych. 6 biegów zrywny we 2 110 km/h spokojnie leci. Spalanie max 4 litry :)

Pynczor powstrzymam się od komentaża........(jak moduł może odcinac paliwo :) :) :) )

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#131 Share Mateusz2

Mateusz2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,maszyny rolnicze,...

Napisany 23 maj 2009 - 19:33

Skutery

Teraz już d*** na całego przerywa cały czas a v-max to 25 i ma ciężko (bardzo) odpalic

U mnie w Hurricanie było podobnie ;) zawieźliśmy do serwisu wyczyścił gaźnik i teraz idzie 55km/h :)

#132 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2204 postów
  • Zainteresowania:Szeroko pojęte rolnictwo ;)

Napisany 23 maj 2009 - 19:37

Skutery A co sadzicie o sr'kach ditech?? Mozna bez obaw " to" kupic??

#133 Share pawelJD

pawelJD

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 411 postów

Napisany 24 maj 2009 - 07:13

Skutery Sr-ki z silniczkiem diech to nic nnego jak silnik z wtryskiem paliwa. Jeździłem taką Aprilią inaprawde moc była bardzo duża a spalanie wachało się (prawdopodobnie) na poziomie 2,5 litra.

#134 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2204 postów
  • Zainteresowania:Szeroko pojęte rolnictwo ;)

Napisany 24 maj 2009 - 09:08

Skutery Wiem o wtrysku ale słyszałem ze jest awaryjny ;) Czy to prawda??

#135 Share Trafik

Trafik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja.

Napisany 24 maj 2009 - 16:52

Skutery

Teraz już d*** na całego przerywa cały czas a v-max to 25 i ma ciężko (bardzo) odpalic

Ps. Może to wina świecy lub fajki, bo gaźnik pewnie wyczyściłeś. Być może moduł Ci zawilgotniał, jeśli mogła być taka możliwość połóż go na kaloryfer albo na słońcu i powinno być ok!;)

@mickas092 Prawda prawda nie kupuj ditecha... Zresztą zobacz ile sam wtrysk do niej kosztuje...

Polecam Zwykłą Sr-kę na minarelli Horizontal. Dużo części tuningowych, Mało awaryjny motorek. Pzdr.

A jeśli mogę wtrącić moją propozycję to kup sobie Aeroxa albo TGB r50x :))

#136 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisany 24 maj 2009 - 17:00

Skutery Już wszystko dobrze kolega ojca mi go zrobił ;) Ale znowu problem, a mianowicie nie chce mi zapalic wcale, dopiero nim przyjechałem postawiłem i teraz nie chce odburzyc :)
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

#137 Share Trafik

Trafik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja.

Napisany 24 maj 2009 - 17:12

Skutery Może nie masz benzyny, albo fajkę dociśnij ;)

#138 Share JD5620

JD5620

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 248 postów

Napisany 24 maj 2009 - 17:21

Skutery a mógłbys powiedziec co tam robił?

#139 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisany 24 maj 2009 - 17:37

Skutery Przeczyścił wszystko od A DO Z grzebał coś przy elektronice

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#140 Share pati

pati

Farmer modelarz

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, modelarstwo rolnicze, muzyka, straż pożarna, prawo jazdy i szkolenie kierowców.

Napisany 24 maj 2009 - 17:48

Skutery Mnie też ostatnio nie chciał palić, rozebrałam z tatą cały skuter i się okazało, że po dziurach rozpięła się kostka i nie podawało napięcia na świecę. ;)
Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...