pronarek

Skutery

Polecane posty

pati    12
Nie blokuj go odnowa! Nie pali więcej tylko mniej bo nie jest udupiony to tak jakby ciągnikiem jechała na mniejszym biegu ;) Ale jak jest chiński i z 2004 roku i jeździ to cud.

Nie wiecie może ile wezmę za ventusa prymusa 2 na większych kołach, cylinder 65 (fabryczny) i 2 amartyzatory? Będe sprzedawał na jesieni ( na liczniku 991km ale licznik nie działa ma jakieś 1500km)

 

Wcześniej nim jeździł podobno jakiś dziadek, ale nigdy nic nie wiadomo, miał przejechane tylko 2012km, teraz ma już 2036. :D Nie jest chiński raczej, bo za nowy dał 5tys. mam umowę. :) Ja dałam 1150zł.


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

Gdyby nie był chiński kosztował by jakieś 3-4tys bo nowy koło 9tys ;)


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD5620    10

Mam do was pytanko. Mój "odkurzacz" jak postoii pare dni ma problemy z odpaleniem, a mianowicie po paru kopnieciach zagada, popyrka ale za chwile zgasnie, jakby nie mógł wejsc na obroty. Dodam ze niedawno miał robiony szlif cylka, nowy tłok, łozyska, uszczelniacze, pierscionki. Co moze byc przyczyna ze tak sie dzieje? Mam zamiar jeszcze kupic mu nową swiece moze to cos pomoze ;)


Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzupiak    1
Witam mam pytanie do użytkowników skuterów(szczególnie Peugeota Vivacity) czy przy ruszaniu trzeba dawać dość duże obroty(prawie max gazu) Bo byłem dziś oglądać taki skuterek no i miał takie dziwne oznaki ;) czy to może być syndrom jakiegoś "wyjechania" sprzęga etc. Czy może da się to jakoś podregulować ?

 

Z góry dzięki za odpowiedzi Pozdrawiam

 

 

Pomoże ktoś? Wie ktoś może czemu takie dziwne oznaki ma ?


"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

ze tyle gazu trzeba dac to moze byc wariator skonczony jesli ma blekitną barwe to jest do wyrzucenia.... ;)


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

Mój tak ma od nowości jak postoi góra dwa dni i jakoś się tym nie przejmuje ;)


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25
Pomoże ktoś? Wie ktoś może czemu takie dziwne oznaki ma ?

ja też coś takiego mam w swoim peugocie ,a jak postoi z tydzień lub mniej to wogóle daje gaz na maxa a on w miejscu ale jak się pojeździ to już nie tak.

też mam problem z odpalaniem chyba coś z pompką paliwową nie tak na kopa to kopie z 20 razy żeby odpalił, a z rozrusznika pali czasem jak więcej pojeżdżę.

@Gorzupiak trzeba się udać na jakieś forum z tym pytaniem, bo u nas to fachowcy trochę z innego działu:)


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6899

Ja mam Aprilię Sonic i czekam na jej 3 szlif cylindra. kupiłem ją od wujka w 2005 roku za 2300 i już do niej dołożyłem że 4000 musiałbym za nią wziąć. pierwsze 2 razy szlif robiłem u jednego gościa za 200zł. teraz skuter został zaprowadzony do innego mechanika i się dowiedziałem, że miałem chińskie części wkładane i nawet szlifu nie umieli zrobić. W poniedziałek zapłacę 500 i teraz musi chodzić. Cylinder poszedł aż do Warszawy. Każdego z was przestrzegam, nie prowadźcie skuterów do Siedlec na ulicę dąbrowskiego. dwaj moi koledzy też tam prowadzali swoje skutery i teraz jeden z nich kupił 2 tygodnie temu simsona a drugi dzisiaj jakiegoś tgb, ale ja tak łatwo się nie poddam. Na simka może bym się skusił ale na tgb to nie... Wolę swoją aprilię. Troszkę się rozpisałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15
ja też coś takiego mam w swoim peugocie ,a jak postoi z tydzień lub mniej to wogóle daje gaz na maxa a on w miejscu ale jak się pojeździ to już nie tak.

 

a jak stoi dzien to chodzi dobrze???

moze sie pasek slizga...


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

jak postoi dzień to jest problem z zapaleniem ale już nie aż tyle razy trzeba kopać , bo na rozrusznik to za chiny nie chce zapalić.

jaki pasek?


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD5620    10

co idzie z przekładni na kolo. Zdejmij ta pokrywkę co jest kopniak to zobaczysz hehe


Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

no ale jak zdejmę żeby nic nie wypadło, bo jeszcze zepsuje i trzeba będzie do mechanika xD

załóżmy że pasek się ślizga co dalej z tym robić?


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

spoko nic nie wypadnie hehe zdjemujesz pokrywe i wtedy musisz odpalic i zobaczyc czy sie nie slizga jak sie slizga to kup nowy i zobaczy przy okazji na wariator i rolki czy nie wytarte.... no wiec jak to zrobisz to napisz ;) a moze modul nie podaje na poczatku paliwa jak myslicie jest to mozliwe ?? bo u mnie przy duzych obrotach odcinal a czy moglby po postoju nie podawac na poczatku hmmm ...


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

a właśnie nie dawno pompka nie chciała podawać paliwa z baka.


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

Pomocy! Skuter takjakby szarpie przy małych prędkościach ;) Najgorzej jest ruszac pod górkę bo wtedy już strasznie się dusi i szarpie co to może byc?


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

szarpie caly czas czy tylko jak jest zimny bo ja mam jak jest zimny to tak szarpie wchodzi i spada z obrotow ale to tylko przez 10 sek jazdy na pelnym gazi i pozniej przechodzi ale nie wiem co to moze byc ;)

 

ja dzisiaj rozbieralem rozrusznik bo mi nie palil znaczy krecil a nie zazebial rozrusznik w porzadku ale na wale mi zapchalo sruty ktore sa na zebatce i sie nie krecily wiec jakby ktos tak mial to trzeba pokrywe wario odkrecic :)


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD5620    10

wyczysc dobrze filtr powietrza, paliwa i gaznik powinno troche pomóc. A mógłby ktos doradzic w takiej sytuacji: skuter rozpedza sie normalnie do 55 trzymajac manetke na full, potem gdy przekroczy ta predkosc zaczyna prychac co moze byc przyczyną?


Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

a moge wiedziec co znaczy prychac bo chyba wiem co mu jest ;)


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD5620    10

no jedziesz i w pewnym momecie zaczyna przerywac i nie moze sie dalej rozpędzić. jezeliw iesz co jest to doradz prosze ;)


Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

ja mialem tak przy predkosci 70km/h poprostu modul paliwa sie zepsul i odcina Ci paliwo doradz sie jeszcze kogos ale na 99% to bedzie to

koszt to ok 100-150zl zalezy jaki kupisz ja kupilem z gornej polki i narazie jest ok ;)


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

a ja niedawno zakupiłem Simsona SR50, oryginał DDR. Jestem bardzo zadowolony szczególnie z tego że jest prosty i tani w serwisowaniu oraz z tego że nie jest plastikowy ;)


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelJD    17

@pynczor czytam Twoje ostatnie posty i śmiać mi sie chce..... z mojego punktu widzenia nie masz pojęcia o mechanice w jednosladach(jak moduł może odcinać paliwo ;):):):) , moduł zmienia czas w którym jest iskra. Stosuje sie go aby zablokować skutery. Są w sprzedarzy moduły tzn"odblowowane", które pozwalają na pracę silnika w max obrotach.)

@ JD5620 proponuje wymienić moduł, ale jeśli nie masz dużego pojęcia o skuterach(chociaż jestem pewny że takie skuterki masz w 1 palcu :) ) daj go gdzieś do mechanika.

(Pamietajcie, jeśli nie jesteście czegoś pewni pytajcie sie doswiadczonych osób(mechaników) i nie czytajcie za dużo na forach internetowych(oprucz AF) bo na każdym pize co innego i każdy wygłasza swoje teorie tak jak kolega wyżej.... Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

no tak sie sklada ze troche mam pojecie i nie ponizaj mnie tu, chociazby to ze Ty tez proponujesz wymienic modul czyli ze mialem racje a za nazwalem to inaczej to juz nie musisz mowic ze nie mam pojecia a po drugia gadalem kiedys z takim gosciem co zna sie bardzo dobrze na tym i on mi tak powiedzial ze modul odcina mi paliwo i silnik spada z obrotow i ja tez tak napisalem wiec sie nie czepiaj ok ....


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

A tak trochę z innej beczki, to mam pytanie do PawłaJD.

 

Masz motor Aprilla, tak? Powiedz jak ci się sprawuje i czy jesteś zadowolony, bo kolega zastanawia się też nad Aprillą. ;)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj