Skocz do zawartości

Zdjęcie

Skutery

191 odpowiedzi na ten temat

#61 Share kalus77

kalus77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem :P

Napisany 07 grudzień 2008 - 13:29

Skutery ja mam Quizzara 50 silnik BOATIAN ;) powiem taki sobie słabo nieraz sie zbiera napewno lepszy będzie Aprilla kolega z klasy ma i nieżle mu chodzi

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Skutery Dzisiaj, 19:51
  •  

#62 Share zdruj77

zdruj77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 393 postów

Napisany 09 grudzień 2008 - 17:39

Skutery jeżeli skuter to markowy fakt że części nie są tanie ale sama marka mówi za siebie

#63 Share Olekc330

Olekc330

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 30 styczeń 2009 - 09:44

Skutery Za 4 patyki to spokojnie kupisz Aeroxa używanego a wiadomo ze to dobre.Jak ktos wczesniej napisal uzywanego neosa za 7 tys... Smiech
Ursus C330:)

#64 Share Grzesiekclassic

Grzesiekclassic

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 30 styczeń 2009 - 10:32

Skutery Ja miałem skutera chińczyka za 3.500 psuł się cały czas sprzedałem i kupiłem drugi za 4.500. TGB orion S101 maszyna godna polecenia przejechane mam okołom 1300km. Żadnej naprawy spalanie niskie.
Sprzedam kolepkę od foliarki do stawiania bel

#65 Share akaku

akaku

MłodyRolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 620 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja

Napisany 21 luty 2009 - 21:23

Skutery A jakie macie opinie na temat Hondy x8r bo chcę kupić i nie wiem czy warto
Case <3

#66 Share Ursus355i912

Ursus355i912

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 21 luty 2009 - 21:32

Skutery A ja mam piździka:)wg mnie to skuter dla tych co muszą jeździć. Świetnie spełnia swoją rolę a co do awarii...mam taką jedna ,a mianowicie poszła uszczelka pod gaźnikiem...ale sie naprawi:)
Ursus 912 "duży"
Ursus C 355 "mały"
Ursus C 355 "wujowy"
Razem na 21 hektarach

#67 Share Krakers16

Krakers16

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 98 postów

Napisany 01 marzec 2009 - 21:52

Skutery Hej ;) Wiecie moze co nalezy zrobic zeby Aprilie 125 zarejstrowac na 50? papiery mam jeszcze nieemcikie?

#68 Share Gorzupiak

Gorzupiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 495 postów

Napisany 02 marzec 2009 - 16:32

Skutery ee ja nie wiem jak to sie robi ;) Pewnie i tak nikt ci nie powie bo to chyba nielegalne... (?) :D

Teraz pytanie do was, chce kupić nowego skutera :D oglądałem już "chińczyka" na licencji Yamahy co sądzicie o takich skuterach ?może ktoś ma ? jak z awaryjnością ?
"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

#69 Share Krakers16

Krakers16

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 98 postów

Napisany 02 marzec 2009 - 17:52

Skutery Moze i nie legalne ale wiele osob zapewno jzu tak robilo:) Wiec ponawiam prosbe jesli ktos wiem to prosze o dopowiedz:)

#70 Share ducho

ducho

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 04 marzec 2009 - 15:37

Skutery Sam chciałem tak zrobić rok temu, bo kupiłem Vespę 150-kę, ale nie dało się i robię w tym roku A1. Jeszcze może 3-4 lata temu udałoby Ci się znaleźć diagnostę, który by ci "za drobną opłatą" stwierdził na 1 przeglądzie że to jest 50-tka (bo właśnie o pierwszy przegląd chodzi, żeby tak wykazać że to 50). Ale właśnie wtedy przyłapali trochę takich przypadków, odebrali uprawnienia diagnostom, posypały się kary i już się boją takie rzeczy robić. Poza tym w razie wypadku jest przechlapane bo jak stwierdzą takie niezgodności w dokumentach z rzeczywistością to nie uznają Ci ubezpieczenia i mogą do sądu podać. O złapanie przez Policję to bym się raczej nie martwił bo nawet przy kontroli to nie patrzą na to czy to jest 50 naprawdę czy nie. No chyba że jakimś GSXem na malutkiej tablicy podjedziesz <_<

Polecam Ci zrobić A1, bo nie wyniesie to tak dużo (700-800zł), a będziesz jeździł ze spokojnym sumieniem.

A do kolegi Gorzupiaka: NIE POLECAM chinoli!!!! Nie ważne czy Ci mówią, że to na licencji Yamahy, Hondy, czy Srondy - w każdym przypadku szajs szajs i jeszcze raz szajs. Koledzy mają i tylko klną na to, bo po 10 tysiącach kilometrów silnik do kapitalki. Pomyśl raczej o 3-4 letniej Yamasze Neo's (za 3 tysiące można kupić), albo innym firmowym skuterze, bo jednak co marka to marka. Moje Piaggio Vespa z 2002 roku kosztowało 3 tysiące, ma teraz 49000 km przebiegu ale jeździ jak nówka (oczywiście jak się dba :))

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share Krakers16

Krakers16

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 98 postów

Napisany 04 marzec 2009 - 18:21

Skutery Wiesz u digonosty nie bylo by problemu zeby zalatwic . Ale nie ciekawa jest sprawa z tym jak mowisz ze w czasie wypadku mozna poleciec.

Mowisz ze policja nie sprawdza? Przeciez jak pokaze im karte motorowerowa a w dowodzie bedzie 125 to sie moga chyab przywalic czy nie?

#72 Share JD5620

JD5620

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 248 postów

Napisany 04 marzec 2009 - 19:12

Skutery ja swojego dałem do naprawy to mysle ze kapitalka, malowanie, itd. w 1000zł sie zmiejszcze <_<
Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

#73 Share ducho

ducho

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 04 marzec 2009 - 19:57

Skutery

Wiesz u digonosty nie bylo by problemu zeby zalatwic . Ale nie ciekawa jest sprawa z tym jak mowisz ze w czasie wypadku mozna poleciec.

Mowisz ze policja nie sprawdza? Przeciez jak pokaze im karte motorowerowa a w dowodzie bedzie 125 to sie moga chyab przywalic czy nie?

Tego to nie wiem, ja już ponad 3000km zrobiłem w tamtym sezonie na karcie (a w dowodzie 150) i nikt mnie nie zatrzymywał :) i tfu tfu odpukać jeżdżę sobie normalnie <_< A jakby co to 500 zł mandacik i dzwonisz po kogoś z prawkiem (u mnie tata ma kat.A, chociaż prawie nie umie na skuterze jeździć :)) i musi się on pojawić w pół godziny. Nie no ale trzeba na dniach pójść na kurs i zrobić A1 to chociaż na 125-ki do 15KM będzie.

#74 Share JD5620

JD5620

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 248 postów

Napisany 04 marzec 2009 - 21:22

Skutery ja tez jezdizłem 2 lata bez karty i rejestracji i nie zatrzymali ale w te wakacje sie nie udało i dupneli <_< ale juz miałem wszytskie dokumenty na szczescie :) ale i tak za brak podpisu na karcie chciał mi dac 50 zł :)
Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

#75 Share Marcin91

Marcin91

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1284 postów

Napisany 04 marzec 2009 - 21:34

Skutery

ja swojego dałem do naprawy to mysle ze kapitalka, malowanie, itd. w 1000zł sie zmiejszcze <_<

Ja to samo co kolega wyżej... :) Niedługo stawiam swojego skutera do naprawy, też kapitalka albo kompletny silnik z przekładnią kupie od innego skutera i włoże... Do tego malowanie może i opona tylnia nowa musi być bo stara już łysa... :) Tak koło 1000zł też szykuje... :)
Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

#76 Share ducho

ducho

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 05 marzec 2009 - 19:30

Skutery Ja to o malowaniu mojego nawet nie myślę, bo samo malowanie by z 1000zł kosztowało (karoseria jest u mnie blaszana i pełni rolę ramy, to do malowania trzeba go na części pierwsze rozbierać <_< ). No ale opony wypadałoby zmienić na ten sezon (przednia zdarta, a tylna nie trzyma ciśnienia) i już 400 zł. Jak w samochodzie ceny... a na złość mój rozmiar opon produkuje tylko Pirelli i ma tylko jeden odpowiadający model. A jak sobie za 2 lata kat. A zrobię, to wstawię kit 190cm, sportowy wariator, sprzęgło i pasek i będzie mi latał 140 - 150 km/h :) (teraz 115 - 120 idzie) i będę miał sprzęt na studia do Wawy :) i 2500 zł mniej w kieszeni :)

#77 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motocykle enduro/off-road chodź innymi też nie gardzę ;)

Napisany 05 marzec 2009 - 23:46

Skutery

Hej <_< Wiecie moze co nalezy zrobic zeby Aprilie 125 zarejstrowac na 50? papiery mam jeszcze nieemcikie?

Siemka. Już pisałem o tym i Ci podaję link. Przeczytaj i zobaczysz czy warto :)

http://www.agrofoto....m...html&st=394

PS: Czytaj od postu nr. 395 i dalej :)
PS2: Co to za Aprilia? Może RS'ka lub AF1 Futura?
DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

#78 Share Krakers16

Krakers16

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 98 postów

Napisany 06 marzec 2009 - 21:41

Skutery Dzieki poczytam napewno:)

Nie, Leonardo:)

Ma ktos moze z was?

#79 Share jaro93

jaro93

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 06 marzec 2009 - 21:51

Skutery ja mam malaguti f15 i polecam, spisuje się bez zarzutów i spokojnie za 4 tyś. coś można by było kupić albo aprilia SR

http://www.polskajaz...ox,50,F15/34495
siemka

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share wsk1993

wsk1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisany 20 marzec 2009 - 21:19

Skutery Ja mam KYMCO SUPER 8 i u mnie spisuje się bardzo dobrze tylko ze ty masz limit do 4 tyś.
<_< :) :) :):) :) :) :) :)