pronarek

Skutery

Polecane posty

darek16    25

Ja właśnie zastanawiam się nad SR50 powiedz coś więcej jakie spalanie itp.


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chudy100    0

Ja osobiście nie mam ale wiem od qumpla

spalanie to od 2.5 do 3 litrów

Na tej stronie jest dużo napisane i są testy tych i wielu innych skuterów TUTAJ


odpowiadam tylko na e-mail:: chudy100@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szym    1

ELo wszystkim. Ze skuterkow polecam Aprilie sr i gillere runner. Ta pierwsza mam i jest nie do zdarcia.. goraco polecam. Latwy do tuningu a i spalanie jest calkiem przystepne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD5620    10

ja też mam jakiegoś chinczyka to dziadostwo na 2 kółkach puki chodzi to mozna smigac ale jak mu czasami odwali to zapalic nie chce mialem tak chyba z rok temu . a teraz jak narazie chodzi ale remont mu potrzebny


Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do 2tyś kupisz dobrego Sima częsći tanie jak barszcz dostaniesz wszędzie remont silnika w najgorszym przypadku max 300zł a simek przechodzi nie jednego chińskiego skuterka,ja mam już Sima 2rok.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ja mam Quizzara 50 silnik BOATIAN ;) powiem taki sobie słabo nieraz sie zbiera napewno lepszy będzie Aprilla kolega z klasy ma i nieżle mu chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdruj77    3

jeżeli skuter to markowy fakt że części nie są tanie ale sama marka mówi za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olekc330    2

Za 4 patyki to spokojnie kupisz Aeroxa używanego a wiadomo ze to dobre.Jak ktos wczesniej napisal uzywanego neosa za 7 tys... Smiech


Ursus C330:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem skutera chińczyka za 3.500 psuł się cały czas sprzedałem i kupiłem drugi za 4.500. TGB orion S101 maszyna godna polecenia przejechane mam okołom 1300km. Żadnej naprawy spalanie niskie.


Sprzedam kolepkę od foliarki do stawiania bel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akaku    79

A jakie macie opinie na temat Hondy x8r bo chcę kupić i nie wiem czy warto


Case <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam piździka:)wg mnie to skuter dla tych co muszą jeździć. Świetnie spełnia swoją rolę a co do awarii...mam taką jedna ,a mianowicie poszła uszczelka pod gaźnikiem...ale sie naprawi:)


Ursus 912 "duży"
Ursus C 355 "mały"
Ursus C 355 "wujowy"
Razem na 21 hektarach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakers16    2

Hej ;) Wiecie moze co nalezy zrobic zeby Aprilie 125 zarejstrowac na 50? papiery mam jeszcze nieemcikie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzupiak    1

ee ja nie wiem jak to sie robi ;) Pewnie i tak nikt ci nie powie bo to chyba nielegalne... (?) :D

 

 

Teraz pytanie do was, chce kupić nowego skutera :D oglądałem już "chińczyka" na licencji Yamahy co sądzicie o takich skuterach ?może ktoś ma ? jak z awaryjnością ?


"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakers16    2

Moze i nie legalne ale wiele osob zapewno jzu tak robilo:) Wiec ponawiam prosbe jesli ktos wiem to prosze o dopowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ducho    0

Sam chciałem tak zrobić rok temu, bo kupiłem Vespę 150-kę, ale nie dało się i robię w tym roku A1. Jeszcze może 3-4 lata temu udałoby Ci się znaleźć diagnostę, który by ci "za drobną opłatą" stwierdził na 1 przeglądzie że to jest 50-tka (bo właśnie o pierwszy przegląd chodzi, żeby tak wykazać że to 50). Ale właśnie wtedy przyłapali trochę takich przypadków, odebrali uprawnienia diagnostom, posypały się kary i już się boją takie rzeczy robić. Poza tym w razie wypadku jest przechlapane bo jak stwierdzą takie niezgodności w dokumentach z rzeczywistością to nie uznają Ci ubezpieczenia i mogą do sądu podać. O złapanie przez Policję to bym się raczej nie martwił bo nawet przy kontroli to nie patrzą na to czy to jest 50 naprawdę czy nie. No chyba że jakimś GSXem na malutkiej tablicy podjedziesz <_<

 

Polecam Ci zrobić A1, bo nie wyniesie to tak dużo (700-800zł), a będziesz jeździł ze spokojnym sumieniem.

 

 

A do kolegi Gorzupiaka: NIE POLECAM chinoli!!!! Nie ważne czy Ci mówią, że to na licencji Yamahy, Hondy, czy Srondy - w każdym przypadku szajs szajs i jeszcze raz szajs. Koledzy mają i tylko klną na to, bo po 10 tysiącach kilometrów silnik do kapitalki. Pomyśl raczej o 3-4 letniej Yamasze Neo's (za 3 tysiące można kupić), albo innym firmowym skuterze, bo jednak co marka to marka. Moje Piaggio Vespa z 2002 roku kosztowało 3 tysiące, ma teraz 49000 km przebiegu ale jeździ jak nówka (oczywiście jak się dba :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakers16    2

Wiesz u digonosty nie bylo by problemu zeby zalatwic . Ale nie ciekawa jest sprawa z tym jak mowisz ze w czasie wypadku mozna poleciec.

 

Mowisz ze policja nie sprawdza? Przeciez jak pokaze im karte motorowerowa a w dowodzie bedzie 125 to sie moga chyab przywalic czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD5620    10

ja swojego dałem do naprawy to mysle ze kapitalka, malowanie, itd. w 1000zł sie zmiejszcze <_<


Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ducho    0
Wiesz u digonosty nie bylo by problemu zeby zalatwic . Ale nie ciekawa jest sprawa z tym jak mowisz ze w czasie wypadku mozna poleciec.

 

Mowisz ze policja nie sprawdza? Przeciez jak pokaze im karte motorowerowa a w dowodzie bedzie 125 to sie moga chyab przywalic czy nie?

Tego to nie wiem, ja już ponad 3000km zrobiłem w tamtym sezonie na karcie (a w dowodzie 150) i nikt mnie nie zatrzymywał :) i tfu tfu odpukać jeżdżę sobie normalnie <_< A jakby co to 500 zł mandacik i dzwonisz po kogoś z prawkiem (u mnie tata ma kat.A, chociaż prawie nie umie na skuterze jeździć :)) i musi się on pojawić w pół godziny. Nie no ale trzeba na dniach pójść na kurs i zrobić A1 to chociaż na 125-ki do 15KM będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD5620    10

ja tez jezdizłem 2 lata bez karty i rejestracji i nie zatrzymali ale w te wakacje sie nie udało i dupneli <_< ale juz miałem wszytskie dokumenty na szczescie :) ale i tak za brak podpisu na karcie chciał mi dac 50 zł :)


Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin91    286
ja swojego dałem do naprawy to mysle ze kapitalka, malowanie, itd. w 1000zł sie zmiejszcze <_<

 

Ja to samo co kolega wyżej... :) Niedługo stawiam swojego skutera do naprawy, też kapitalka albo kompletny silnik z przekładnią kupie od innego skutera i włoże... Do tego malowanie może i opona tylnia nowa musi być bo stara już łysa... :) Tak koło 1000zł też szykuje... :)


Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj