Skocz do zawartości

Zdjęcie

Skutery

191 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Marcin91

Marcin91

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1284 postów

Napisany 30 marzec 2008 - 21:12

Skutery A ja polecam używaną Aprilie SR, Malaguti F15, Yamaha Neo's, bo to są już skutery z wyższej półki, a nie jakieś tam gnioty... To są maszynki, którymi naprawde można pojeździć i cieszyć się z niego... Możesz jeszcze poszukać używaną Yamahe AeroxR, ale za 4 tysie to ciężko znaleźć w bdb stanie... A jeżeli chodzi o naprawy to jak szanujesz to masz... Ja swojego praktycznie, też co roku naprawiam, ale są to takie rzeczy, co już po prostu się zużyły, a nie, że co jakiś czas pada...
Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Skutery Dzisiaj, 13:12
  •  

#22 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów
  • Zainteresowania:no po pierwsze to dziewczyny a pózniej to głównie naprawianie i przerabianie róznych maszyn ( zazwyczaj wszystko psuje)

Napisany 31 marzec 2008 - 18:34

Skutery no wiem ze 4 tys to mało ale ja tym skuterem bede jezdził max 3 lata i to tylko do sql na korki itp wiec wielkoiego przebiegu terz nie nabije i dlatego szkoda mi w to kase pakowac bo wole sobie pózniej kupic lepszy samochód chociarz to to akurat dzieki mojemu kuzynowi juz wiem ze bede miał cos lepszego od a4 :P

#23 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 31 marzec 2008 - 19:22

Skutery Nie kupuj Yamahy Axis mój kumpel kupił go w niemczech za 1800zł z 1998r a włożył w niego 2000zł. TGB są dobre
Mój Wladimirec podbija świat

#24 Share ralfMTX140

ralfMTX140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2012 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki, kombajny i sprzęt do uprawy.
    Zapraszam na GG :)

Napisany 31 marzec 2008 - 19:26

Skutery Jam mam TGB Actrosa. 5500 km i narazie prawie nic. Mam go od nowego. Peklo mi jedno zabezpieczenie i wpadl kawalek w tryby i jeden zabek jest znieksztalcony no i tak troche zgrzyta jak sie gaz pusci jakbym wymienil zebatke to bylo by ok ale ze nie jest to nic powaznego to juz rok jezdze i chodzi.
New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

#25 Share MarcinBelarus

MarcinBelarus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja. <br /><br />Zapraszam wszystkich uzytkowników z okolic Włocławka, torunia, Brodnicy i okolic na prv ! ;)

Napisany 31 marzec 2008 - 19:53

Skutery

A ja polecam używaną Aprilie SR, Malaguti F15, Yamaha Neo's, bo to są już skutery z wyższej półki, a nie jakieś tam gnioty... To są maszynki, którymi naprawde można pojeździć i cieszyć się z niego... Możesz jeszcze poszukać używaną Yamahe AeroxR, ale za 4 tysie to ciężko znaleźć w bdb stanie... A jeżeli chodzi o naprawy to jak szanujesz to masz... Ja swojego praktycznie, też co roku naprawiam, ale są to takie rzeczy, co już po prostu się zużyły, a nie, że co jakiś czas pada...

Za 4 tysiące to już masz bajke Aeroxa!
Wszystko jest dobrze, każdy ma plusy i minusy. Zacznij od tego ze Aeroxa na dobrą sprawę jest jednoosobowy!
Żadnego chińczyka nie kupuj, żadnego!
Do 4 tysięcy? Gilera, Piaggio, Yamaha, Aprilia i Malagutti.

Gilera Stalker lub Runner
Piaggio Typhoon lub Skipper
Yamaha BWS lub Jog RR
Aprilia SR
Malagutti F12 lub F15.

Jeśli szukasz Gilery Stalker, z 2005 roku to wal do mnie na PW bo mam takową na sprzedanie. Sam sobie ją sprowadziłem w tamty roku i zrobiłem na niej około 1000km. Zdjęcia: www.bikepics.com/members/speedmarchles .

Pozdrawiam i życze powodzonka.
Technika Rolnicza! (.pl)

#26 Share Maniek

Maniek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Zainteresowania:AGROBIZNES

Napisany 31 marzec 2008 - 20:03

Skutery Za 4 tysie to na legalu wyrwiesz jakąś Aprilie Sr lub Rally albo coś z Yamahy. Od 4 miesięcy mam Aprilie Rally i musze powiedzieć że ten sprzęt jest godny uwagi te silniki minereli są niezniszczalne. Przejechałem nim dopiero około 1000 km i to wyczynowej jazdy (palenie gumy, jazda na tylnym/przednim kole i w terenie chodzi jak żyleta) jedzie mi około 75 km/h na seryjnym silniku!! Dodam jeszcze że jest on z 2000 roku i miał przejechane 10600 km. Polecam jeszcze TGB też są chwalone. :P
Wszystko co da się powiedzieć, da się powiedzieć prosto, a czego nie da się powiedzieć o tym trzeba milczeć...

#27 Share MarcinBelarus

MarcinBelarus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja. <br /><br />Zapraszam wszystkich uzytkowników z okolic Włocławka, torunia, Brodnicy i okolic na prv ! ;)

Napisany 31 marzec 2008 - 20:42

Skutery 75km/h przy jakich rolkach? Bo seryjne Rally łapały nawet ponad 80 gdyż jako jedyny skuter miały super przekłądnie!
Technika Rolnicza! (.pl)

#28 Share Maniek

Maniek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Zainteresowania:AGROBIZNES

Napisany 31 marzec 2008 - 20:47

Skutery Na takich jakich jest seryjnie chyba 6,5g. . I naprawde jak dla mnie to ten skuter jest wystarczający bo i poszaleje i z powagą moge gdzieś jechać :P
Wszystko co da się powiedzieć, da się powiedzieć prosto, a czego nie da się powiedzieć o tym trzeba milczeć...

#29 Share Marcin91

Marcin91

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1284 postów

Napisany 31 marzec 2008 - 21:01

Skutery

Za 4 tysie to na legalu wyrwiesz jakąś Aprilie Sr lub Rally albo coś z Yamahy. Od 4 miesięcy mam Aprilie Rally i musze powiedzieć że ten sprzęt jest godny uwagi te silniki minereli są niezniszczalne. Przejechałem nim dopiero około 1000 km i to wyczynowej jazdy (palenie gumy, jazda na tylnym/przednim kole i w terenie chodzi jak żyleta) jedzie mi około 75 km/h na seryjnym silniku!! Dodam jeszcze że jest on z 2000 roku i miał przejechane 10600 km. Polecam jeszcze TGB też są chwalone. :P

Ja też mam Aprilie Rally tyle, że moja jest z 94r. i przebieg coś ponad 25 tysi z tym, że przez jeden sezon u mnie licznik nie działał, a jak było zanim kupiłem to nie wiem... B) Widze, że kolega już wie, że są to wytrzymałe maszyny... Pojedzie po wszystkim i w każdych warunkach... :P

#30 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 31 marzec 2008 - 21:08

Skutery Ja był poszukał używanego Aerox'a [tj. Yamaha] lub Speedfight 2 [Peugeot]

Z nowych to jak kupowałem swojego to proponowali mi keeway'a, ale i tak wybrałem Rometa Ogara 900 :P [manual, dobra cena, no i made in Poland :P ]

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share zetor5321

zetor5321

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 764 postów

Napisany 31 marzec 2008 - 21:20

Skutery ogar 900

to jest po prostu komar w nowej szacie
prawie jak skuter

fajny ma wygląd

#32 Share ducho

ducho

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 02 kwiecień 2008 - 15:54

Skutery Oby tylko ten Ogar 900 nie był taki awaryjny jak Ogar 200 :P Poza tym to podobno bardzo w nim licznik przekłamuje (jedziesz 60 a wskazuje 90 :P )

#33 Share Marcin91

Marcin91

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1284 postów

Napisany 03 kwiecień 2008 - 19:27

Skutery Ja na Twoim miejscu nie kupowałbym żadnych chińczyków, a tym bardziej używanych... Poszukaj sobie jakąś używaną Aprilie albo Yamahe to przynajmniej wiesz, że pojeździsz... I najlepiej z silnikiem chłodzonym cieczą i na gaźniku... Są to markowe skutery, a nie jakieś zapalniczki jednorazowe...

#34 Share prorok

prorok

Zaawansowany

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 403 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,akwarystyka

Napisany 20 kwiecień 2008 - 09:00

Skutery Może zamiast skutera lepiej kupić jakiś motorek z manualną skrzynią biegów?Za cztery tysiące można już kupić coś dobrego.Sam posiadam Honde ns1 montessa.Mocny i zrywny motorek,sześc biegów dobre osiągi i v-max.Może nie jest młody(95r) ale wiele jeszcze potrafi.Naprawdę polecam.
Tak jak koledzy pisali nie kupuj żadnych chińczyków,one są dobre na chwile a potem wszystko się sypie.Jeśli chcesz kupić skutera to szukaj sprawdzonych marek.Lepiej dopłacić parę groszy do markowej używki niż kupować nowego chińczyka.
Taka moja opinia.Musisz się dobrze zastanowić bo masz w czym wybierać ;)
Ci Prorocy co chleb jedzą g**no wiedzą!

#35 Share silver105

silver105

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Zainteresowania:samochody, motorowery, nożna, kosz, siatka i oczywiście rolnictwo

Napisany 22 kwiecień 2008 - 08:16

Skutery czy ktoś mial doświadczenia na PONY 50 m2? taki mam zamiar sobie wyremontować

#36 Share bamber14

bamber14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 22 kwiecień 2008 - 08:20

Skutery A ja mojego skutera planuje odblokowac i zamontowac audio ;) :)
Nie zezwalam na wykorzystywanie zamieszczonych przeze mnie fotografii do jakichkolwiek celów, w tym do rozpowszechniania w innych galeriach, forach, blogach internetowych, zwłaszcza w celach komercyjnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Pozdro Bamber14 :)

#37 Share abuk14

abuk14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 828 postów

Napisany 22 kwiecień 2008 - 11:47

Skutery

Ja mam keewey-a huricane z 2005roku i w tamtym roku łożysko na wale zmieniałem i pierścienie i w tym roku to samo mnie czeka. wczoraj musiałem go pchac 2km do brata bo do niego jechałem po ciągnik. i stoi u braciaka i musze rozpalic poloneza i na dwukółkę i do mechanika i pewnie znów z 400zł w plecy.

To w moim Komarze z 70 lat pierwszy raz łożyska wymieniałem w tamtym roku...
Powiem szczerze, ze teraz żadnego motoru bym nie kupił, bo to nic pewnego. Jak chcesz coś ze skuterów to przejedź się do ludzi, którzy sprowadzają je z zachodu, zrobisz mały przegląd i spokój...
Silver105 - mialem taką i to nie jedną ;) ...

#38 Share Kolejorz

Kolejorz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i wszystko z nim związane, MTB, marka Ursus, John Deere

Napisany 22 kwiecień 2008 - 13:27

Skutery Ja niedługo kupuje Piaggio albo jakiś inny z automatem oczywiście
John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

#39 Share patol

patol

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 22 kwiecień 2008 - 13:57

Skutery mój kuzyn ma skutera chińskiego i jak narazie nic w nim nie wymieniał oprócz oleju, mój sąsiad też ma chińczyka i jak narazie nic tylko rama pękła ale to była jego wina bo wjechał do rowu ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share dawid12

dawid12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 28 kwiecień 2008 - 10:58

Skutery A co by było lepsze:Jakis uzywany Peugeot lub yamaha czy nowy chiński i czy da rade kupic Peugeota za 3tyś???????
Kierownicę ujął w dłoń, przeżegnał się, beret na skroń
W stacyjce klucz i raz i dwa, spalin kłąb i silnik gra
Już na polu za łanem łan, wykonany za planem plan
A w duszy radość albo gniew, słoneczko mu gdzieś zza drzew.