mumio

Maszyny do oczyszczania ziół do 10 tys. PLN

Polecane posty

mumio    0

Szukam maszyn do oczyszczania ziół (majeranek, cząber) przede wszystkim młocarni (popularna chyba była Warmianka), bukownika są jeszcze inne tego typu stare maszyny w budżecie do 10 tys. PLN? Wialnia to chyba tylko dla zbóż?

 

Jeżeli tak to proszę o nazwy, modele. Jeżeli nie ma jednej maszyny która czyści całkowicie to mogą być dwie osobne maszyny.

Edytowano przez mumio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidSok    1

Ja posiadam bukownik robiony w całości ręcznie przez mojego pradziadka stoi już chyba z 10 lat w stodole nie używany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2420

czyszczalnia pektus myślę ze w tej cenie kupisz dobra z dużą ilością sit


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez thaler351ta
      kto zajmuje się uprawą ziołami?takimi jak babka płesznik i lancetowata jeżówka lubczyk i prawoślaz?bo mam problemy z chwastami i chcą mnie z pola wygonić
    • Przez largo8999
      Witam,
       
      Panowie proszę o wyrozumiałość, to mój pierwszy kontakt z tym forum.
       
      Chciałbym prosić o rade, nie wiem czy to dobre miejsce, ewentualnie zostanę skorygowany.
       
      Chodzi nam po głowie uruchomienie gospodarstwa ekologicznego. Mamy zamiar uprawiać głównie zioła, przy czym nie chodzi o specjalizację w konkretnym gatunku, ale o uprawę różnych. 
      Chcemy zakupić gospodarstwo rolne o pow między 5 a 10 ha.
       
      Zastanawiam się jakie jest Wasze zdanie w tym temacie oraz czy są jakieś przesłanki lub przecieki ws nowych dotacji dla młodych rolników na 2015 rok, oraz czy ktoś z Was przeprowadzał transakcję zakupu całego gospodarstwa.
       
      Z góry dziękuję za pomoc
       
      Pozdrawiam
    • Przez sHamii
      Witam, 
       
      Mam na sprzedaż starą młocarnie. 
      Jej wiek szacuję na około : 70 lat.
      Po zaprzestaniu użytkowania, była garażowana przez cały czas.
      Stan : Bardzo dobry. 
       
      Cena : 3500 zł.
      Telefon : 601 803 425
      E-mail : sroka.oskar@gmail.com





    • Przez kosa29
      bizon z 056 czemu na pełnych obrotach silnika zegar pokazuje maximum 200obrotów na minutę młocarni co morze być przyczyną koło się kreci  dosyć szybko proszę o pilną odp\
    • Przez bambrzwlkp1
      Witam po wymluceniu saladery przyszedl czas na jej odwianie. I tu jest problem, w saladerze jest duzo powojki.... mam pytanie do was jakie bym musial zalozyc sito zeby ją odwiac. (Moja wialnia jest wlasnej roboty wiec sita tez trzeba samemu zrobic) zrobilem juz jedno sitko z moskietery ale jest za gęste. . ; ( moze macie pomysl jak ja odwiac lub z czego zrobic tak geste sito zeby saladera przeleciala a nie powojka lub na odwrót. dzieki za wszystkie odp.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj