Skocz do zawartości

Zdjęcie

autosan problem z pneumatyka

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share emtezecik

emtezecik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 30 lipiec 2016 - 22:47

autosan problem z pneumatyka witam wszystkich nowa instalacja tekelan przyxzepa d 46 nowe siłowniki nowa cała instalacja nowy zawor nowy regulator do rzeczy
przyczepa nie odpuszcza hamulcow. ciągnik ma układ jedno obwodowy nabija 8 atmosfer wszystko szczelne po podpięciu przyczepy siłowniki się wysuwają po wyrównaniu ciśnienia hamulce nie cofaja się .
ciągnik mtz jednoobwodowy układ przyczepa zawor hzs 4 dwuobwodowy układ podłączyłem jeden wąż ale nie działa wody w butlach nie ma po spuszczeniu powietrza wszystko się chowa . co to może być ? zawor do przeglądu ? pomocy :)

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Przyczepa sztywna IFA HL 6102

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe IFA
  • 15000.00 PLN
  • 29 gru 2016
Przyczepa wywrotka Brandys Panav 17.13

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe Brandys
  • 20000.00 PLN
  • 29 gru 2016
www.zychar.pl Producent burt do przyczep, akcesoria rolnicze

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Pozostałe przyczepy
  • PLN
  • 12 lut 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
autosan problem z pneumatyka Dzisiaj, 03:03
  •  

#2 Share luki88910

luki88910

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 30 lipiec 2016 - 22:59

Witam,

Nie jestem ekspertem ale z tego co wiem to hamulcami w przyczepie steruje ciągnik więc może warto sprawdzić czy w ciągniku jest wszystko ok

a najprościej podłączyć pod inny ciągnik 

#3 Share lukbold

lukbold

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2252 postów

Napisany 31 lipiec 2016 - 05:22

autosan problem z pneumatyka tydzień temu było to samo więc se poszukaj

#4 Share niebieski

niebieski

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów

Napisany 31 lipiec 2016 - 07:12

To wina zaworów w przyczepie. Jeśli chcesz używać jej przy tym ciągniku do przerób na jednoobwodowy układ, odłączyć wąż z wyjścia nr 4. http://www.sklep.miz...001-p-2031.html . Po podłączeniu z ciągnikiem ma napompować butlę w przyczepie, do siłowników idzie powietrze dopiero w momencie zaniku ciśnienia w przewodzie między ciągnikiem a przyczepą. Wymień lub wyczyść zawory, podłącz przewód do ciągnika i nabij powietrze, siłowniki nie powinny się ruszyć, po nabiciu maksymalnego ciśnienia odłącz przewód od ciągnika, wtedy powinny zadziałać siłowniki, podłączasz przewód, hamulce puszczają. Oczywiście w czasie sprawdzania ciągnik pracuje, a hamulec ręczny jest spuszczony.  

A tutaj przydatny temat. http://www.agrofoto....roblemy/page-28

Edytowany przez niebieski, 31 lipiec 2016 - 07:42.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share emtezecik

emtezecik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 31 lipiec 2016 - 11:45

wszystko podłazylem wedlug schematu ale niestety nic nie dziala jak zablokuje tak koniec stoi az spuszcze powietrze z butli . podlaczenie dalem tsk jak uklad jednoobwodowy czytalem wiele postow ale niestety nie ma mojego przypadku CIAGNIK JEST SPRAWNY - SPRAWDZALEM Z INNA PRZYCZEPA  wszysko szczelne nic nie ucieka jedynie zawor mi zostal raz na dwadziescia razy pooli zejdzie powietrze a tak to zablokowane pomozcie - mam rozebrac zawor ?

#6 Share asharot

asharot

Przyjaciel Forum

• Members
  • PipPipPip
  • 4013 postów

Napisany 31 lipiec 2016 - 11:54

Trzeba tak:

-sprawdzić czy na wyjściu z szybkozłącza ciągnika jest na pewno ciśnienie minimum 6bar (zegar na desce pokazuje tylko ciśnienie w butli a to jest inne jak w złączu )

-jak zawór w przyczepie ma zaślepione wyjście na hamulec dwuobwodowy to je udrożnić.

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share emtezecik

emtezecik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 31 lipiec 2016 - 12:57

autosan problem z pneumatyka ciągnik ma 7.8 atmosfery na wyjściu zaworu złącze jest otwarte bez zaslepki