Skocz do zawartości

Zdjęcie

New Holland TD5030 sprzęgło chodzi luzno

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share piotrek12

piotrek12

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 30 lipiec 2016 - 20:01

witam co się mogło stać zmieniałem biegi w nh td 5030 i nagle coś jak by pękła linka jakaś tak było słychać i sprzęgło luzno chodzi nie działa ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
New Holland TD5030 sprzęgło chodzi luzno Dzisiaj, 23:56
  •  

#2 Share hubert1984

hubert1984

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 151 postów

Napisany 30 lipiec 2016 - 20:07

Wskocz pod traktor i zobacz czy linka cała.

#3 Share gotchisc

gotchisc

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Zainteresowania:https://www.youtube.com/watch?v=DyFw2NNgy1M Zapraszam !

Napisany 30 lipiec 2016 - 20:44

New Holland TD5030 sprzęgło chodzi luzno no to linka od sprzęgła - dużo zabawy z tym nie zazdroszczę u mnie po 2 tys mth padła. 300 zł jeśli dobrze pamiętam kosztuje nowa ale uważaj jaka kupujesz bo są 3 wymiary tych linek dokładnie zmierz jaka miałeś bo ja jak podałem w sklepie rocznik i model,to 3 mi przynieśli a jedna tylko pasowała. Wymiana jest szybka i prosta ale trzeba trochę się gimnastykowac niestety. Po wymianie naciagnij najlepiej ta linkę jak była stara naciagnieta, jak jakieś info chcesz więcej to pisz pw

#4 Share piotrek12

piotrek12

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 31 lipiec 2016 - 08:38

a ona tak samoczynnie pękła czy może jest jakiś inny powód ? i ją żeby wymienić to trzeba tam od spodu się dostać ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share gotchisc

gotchisc

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Zainteresowania:https://www.youtube.com/watch?v=DyFw2NNgy1M Zapraszam !

Napisany 31 lipiec 2016 - 13:03

New Holland TD5030 sprzęgło chodzi luzno ona się przetarła u mnie w pancerzu podczas koszenia łąki wciskam sprzęgło i tak jak u Ciebie huk strzelającej linki. To chyba musi być jakaś wada fabryczna w tych TD bo znajomemu juz na gwarancji ta linka padła . Mam nowszego TD i całkiem inaczej teraz jest to rozwiązane jak we wcześniejszych modelach. Musisz przy pedale sprzęgła zdjąć zabezpieczenie linki i wyciagasz ja w dol najlepiej później na dole tez tam się wypina ja i już , sama jej wymiana jak pisalem jest prosta ale malo miejsca tam wszędzie i trochę gimnastyki przy tym jest

#6 Share piotrek12

piotrek12

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 31 lipiec 2016 - 15:15

w sprawie tego sprzęgła tej linki to jest ta co się sprzengło luzuje możesz coś więcej opisać ?

no to linka od sprzęgła - dużo zabawy z tym nie zazdroszczę u mnie po 2 tys mth padła. 300 zł jeśli dobrze pamiętam kosztuje nowa ale uważaj jaka kupujesz bo są 3 wymiary tych linek dokładnie zmierz jaka miałeś bo ja jak podałem w sklepie rocznik i model,to 3 mi przynieśli a jedna tylko pasowała. Wymiana jest szybka i prosta ale trzeba trochę się gimnastykowac niestety. Po wymianie naciagnij najlepiej ta linkę jak była stara naciagnieta, jak jakieś info chcesz więcej to pisz pw

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share piotrek12

piotrek12

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 01 sierpień 2016 - 18:26

sprzęgło się chyba skończyło albo łożysko się zatarło tam w środku bo tam gdzie sie zakłada tą linke i co wchodzi tam do obudowy ta wajcha się nie rusza wogule  jakie może być tu to sprzęgło i koszt sprzęgła i wymiana ?

Edytowany przez piotrek12, 01 sierpień 2016 - 19:35.