Skora168

Problem z półbiegami Case CX80

Polecane posty

Skora168    0

Witam. Mam problem z case cx80 z polbiegami. Podczas pracy na polbieg działa do czasu wcisiniecia sprzęgła. Po ponownym ruszenia już nie działa. Po ponownym uruchomieniu nie działają. Dopiero po dluzszym postoju. Proszę o szybką pomoc :(

Edytowano przez Skora168

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janek313    11

zobacz na skrzyni czy coś sie nie odpięło jakiś kabel od czujnika czy coś 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez RobciO1
      Witam nie znalazłem odpowiedniego tematu na to pytanie wiec zakładam nowy. Mam następujący problem w ciągniku MF 6130 nie rozłącz przedniego napędu oraz blokady, nie działa przełącznik od półbiegów ten przy kierownicy, oraz cały czas włączone są biegi terenowe (żółw). Na kokpicie podczas zapłonu świecą się wszystkie kontrolki (jak zawsze) natomiast potem wszystkie gasną t.j od blokady nie świeci mimo tego ze blokada jest włączona i nie można jej wyłączyć to samo z przednim napędem. Kontrolka żółw/ zając także nie świeci mimo tego ze cały czas jest na żółwiu i nie da sie zmienić przebitką na zająca. Od półbiegów nie świeci kontrolka C i D oraz ciągnik nie reaguje na żadna zmianę.
      PROSZĘ O SZYBKĄ POMOC GDYŻ NIE DA SIĘ JEŹDZIĆ NA ŻÓŁWIU.A CIĄGNIK JEST POTRZEBNY.
    • Przez MarcinZetor8011
      Witam,chcę kupić właśnie taki model i oglądałem bardzo ładną renówkę ale ma dwa półbiegi a nie cztery.Czy takie wersie również szły fabrycznie czy to jest usterka?Bo jestem w kropce,szukałem na forum i necie w danych tech.pisze że 32+32 biegi,ale dzwoniłem do innych handlarzy i mówią że szły takie i takie,ale czy to jest prawda? Idzie ten ciągnik 35km/h.
      Proszę pilnie o poradę bo w poniedziałek bym go przyprowadził.
    • Przez adrian7211
      Witam.Czy posiada ktoś w tym modelu zetora lub podobnym półbiegi i w jaki sposób one działają.?
    • Przez zetor7045xD
      Witam mam taki problem bo case sam sobie przeżuca pół biegi w sensie z 2 na 3 i 3 na 2 w sensie że jade i zaczyna świrować i przeżuca z 2 na 3 i 3 na 2 i tak non stop do zgłupienia. W czym szukać przyczyny ? w tym dżojstiku od przełączania czy gdzie ?
    • Przez maniek0987
      Posiadam Zetora Forterre 11441 z 2008 roku. Mianowicie ostatnio pojawił mi się taki problem, że przy jeździe na dwóch półbiegach zetor zachowuje się tak jakby co chwile włączał i wyłączał jeden, a kontrolki cały czas palą się od dwóch półbiegów. Doszła jeszcze taka usterka, że wałek przekźnika po włączeniu co jakis czas sam się wyłączy i włączy. Miał ktoś kiedyś podobny problem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj