marioo7

Szukam sklepu z częściami do maszyn rolniczych - lubelskie

Polecane posty

marioo7    0

Cześć, szukam dobrego sklepu w okolicach Lublina (ewentualnie całe lubelskie) z bogatą ofertą części do maszyn rolniczych, w szczególności do john deere.

 

Dzięki z góry za polecenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marioo7    0

A nie wiesz czy jest coś bliżej Lublina? Mogę się przejechać ale fajnie będzie jak będzie trochę bliżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marioo7    0

Byłem w Gravicie i jestem bardzo mile zaskoczony profesjonalną obsługa sklepu. Kupiłem co chciałem, nie było problemu z asortymentem, wszystko jest. Wielkie dzięki Jarecki88 za polecenie tego sklepu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jarilitmanen
      Witam,
      postanowiłem założyć internetowy sklep z częściami do sprzętów rolniczych polskich firm. Mam pytanie czy kupujecie części w takim sklepie bo jak na razie nie za wiele sprzedaję i zastanawiam się czym to jest spowodowane bo ceny mam o wiele niższe niż w zwykłych sklepach. Mam również pytanie w jaki sposób polecacie rozreklamowanie takiego sklepu?
      zespół na wesele łódź Dolce & Gabbana okulary  okulary Miu Miu oprawki Miu Miu wózki widłowe szczecin żurawie szczecin stomatolog mokotów 
    • Przez Moorgi
      Witam
       
      Może ten temat już był, jeżeli tak prosze mój usunąc. W sumie nie wiem gdzie to wrzucić ale wrzucam do Ursusa bo do tego nawiązuje
       
      Co ty na taki sklep?
       
      http://sklep.ursus.com/index.php/ma-ska.html
       
       
      Ps. Ogolnie rzecz biorąc mi sie podoba, produkty są z materiału dobrego, nie jakiejs ala bawełny czy tego typu, ceny imiarkowane myśle i co najwazniejsze strasznie mi sie podoba kolorystyka. Co prawda jeszcze mało jest produktów ale może z czasem coś dorzucą.
       
       
       
      Jezeli jest lepszy dział na to, prosze przenieść. Z góry dziękuje.
       
       
      Pozdrawiam
    • Przez Zetor-Team-7711
      Witam znacie jakieś sklepy internetowe w których są oryginalne części do Zetorów? 
    • Przez MarcinC360
      Witam,
      Z racji coraz to większej konkurencji wśród sklepów internetowych zakładam ten tema, bo nie jeden może będzie chciał kiedyś skorzystac z takiego sklepu gdy np. w okolicy nie będzie danego środka lub gdy będzie on tańszy.
       
      Mnie interesuje opinia o sklepie aptekarolnika.pl
      Dla przykładu, kupowałem w sklepie stacjonarnym Gold 450 EC w ilości 7L i zapłaciłem 470zł brutto. W powyższym sklepie internetowym zapłaciłbym 370zł brutto. Do tego przesyłka zapewne 25zł za pobraniem by doszła.
       
      Czy rzeczywiście u nich jest tak tanio za pełnowartościowy produkt, czy może jakieś dziwne rzeczy odstawiają?
    • Gość adamkoch
      Przez Gość adamkoch
      Witam wszystkich na forum, proszę o podanie stron ze sklepami rolniczymi na Słowacji lub Czechach z materiałem siewnym z ktorych korzystacie gdzie mozna zamówic material siewny i zostanie on wysłany kurierem. Ewentualnie z innych krajów jak jest to opłacalne.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj