Skocz do zawartości

Zdjęcie

witam mam problem z belownica GP 220 DUZK FAHR

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share przemek86

przemek86

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 28 lipiec 2016 - 08:18

co zrobić z na ciągiem tak bym widział w jakim stopniu nawijania jest belka bo w słomie w ogóle mi nie pokazuje  gdzie  to poprawic lub naciągnąć prosze o pomoc powiem tyle ze skróciłem łańcuchy i belka zaczęła mi sie obracać moze cos złe zrobiłem prosze o rady 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
witam mam problem z belownica GP 220 DUZK FAHR Dzisiaj, 19:01
  •  

#2 Share hanys

hanys

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 06 sierpień 2016 - 22:49

Nie rozumiem pytania  mam myśleć że  nie pokazuje Ci   ten wichajster z kolorami u góry prasy mam ją dwunasty rok i to działa po za tym po silniku wiem kiedy się napełnia  prasuję 385 napisz co dokładnie to zerknę jak działa może pomogę to twarda prasa łańcuchy to lepiej wymieniać niż skracać wymieniłem wszystkie oprócz tego najdłuższego z tyłu , i teraz wiem po latach że im więcej naspawane na walcach tym lepiej dla moich nerwów przy zbieraniu słomy nawet siano stawało w środku

#3 Share AlaSzychowska

AlaSzychowska

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 07 sierpień 2016 - 00:42

Z suchą słomą jest problem ,staje bez viagry :D.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share przemek86

przemek86

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 08 sierpień 2016 - 10:23

witam mam problem z belownica GP 220 DUZK FAHR Tak zgadza się ja już też naspawałem na wałkach pręty i jest dużo lepiej ale jeszcze mam problem w słomie bo jakos te belki są luźne i bardzo powoli mi teraz pokazuję na tych trzech kolorach ile jest w belownicy można to jakoś poprawić żeby była czujniejsza

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share hanys

hanys

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 15 sierpień 2016 - 08:04

prasowałem w sobotę słomę popatrzyłem tam i pokazywać na kolorach zaczyna dopiero wtedy gdy  bela odciska tyną klapę za chaki  im więcej słomy tym kolor idzie w górę ,ta linka jest tak zrobiona i powinna działać a ustawienie tej linki masz z prawej strony prasy ten płaskownik z pięcioma dziurami im linka bardziej zapięta do tyłu tym później kolor idzie w górę bela bardziej zbita ja mam ustawione na ostatnią i tyle lat jest ok ,może mocowanie tej linki albo te rolki przez które przechodzi są zapieczone albo coś takiego nic więcej tam nie ma