Skocz do zawartości

Zdjęcie

Renault Ceres wymiania żarówki od włącznika przedniego napędu?

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share ravcio

ravcio

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 27 lipiec 2016 - 21:09

Renault Ceres wymiania żarówki od włącznika przedniego napędu?

Witam,

W renault Ceres 85x przepaliła się żarówka w włączniku przedniego napędu. Nie wiem jak ją wymienić. Odkręciłem ze spodu plastykową nakrętkę, wypiąłem wtyczkę, odkręciłem z góry plastyk z symbolem blokady ale nie mogę nijak dostać się do żarówki. Czy to może nie rozbieralne? Na necie widziałem taki włącznik kosztuje 60zł, trochę głupio wymieniać kiedy działa. A wymienić warto bo czasem nie wiem czy napęd włączony czy nie, a jak się świeci to wiadomo... Poniżej miniaturka.

20160726_152109.jpg

Jeszcze jedno pytanie. Poprzedni właściciel naczarował coś w światłach przednich. Kiedy włączam światła mijania świeci się tylko pozycja. Kiedy przełączam na długie świecą się mijania a długie nie. Długie świecą się jedynie kiedy migam (skrajne położenie dźwigienki). Jeszcze się w to nie zagłębiłem i się zastanawiam czy to wina dźwigienki czy też jakieś kable pozamieniane..?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Renault Ceres wymiania żarówki od włącznika przedniego napędu? Dzisiaj, 22:56
  •  

#2 Share DTaras

DTaras

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 28 lipiec 2016 - 05:52

Renault Ceres wymiania żarówki od włącznika przedniego napędu? Jeżeli ruszasz dźwignią i przełącznik wewnątrz nie przeskakuje to wina przełącznika zespolonego. Żaróweczkę trzeba za łeb wyciągnąć a lekko nie idzie. Pewnie pęknie to wtedy wydłubiesz...
Przełącznik zespolony ma dwie pozycje przez obracanie i jedną na przyciągnięcie?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share ravcio

ravcio

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 28 lipiec 2016 - 09:52

Renault Ceres wymiania żarówki od włącznika przedniego napędu? Tak przełącznik ma 2 pozycje na obracanie i jedną na przyciaganie. Przełącznik przeskakuje we wszystkich polozeniach.
To z zaroweczka sobie wymyślili. Trzeba będzie się podlubac.