Brewka6

Problem z siłownikiem Pronar 82SA

Polecane posty

Brewka6    0

Od kilku dni nie mogę opuścić siłownika w Pronarze 82 SA . Fachowiec nie spotkał się z takim przypadkiem, ale kazał wymienić rozdzielacz. Nic to nie dało, więc pytam, czy ktoś miał podobny problem i czy może doradzić co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Odkręć przewody od podnośnika i zobaczysz co się będzie działo. 


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pegaz3512    10

Może zaciął się ten rozdzielacz przy kierownicy u mnie tak 3 się zrobiło 2 dostał młotkiem wg zaleceń fachowca raz trzeba było rozebrać i złożyć. Lubi się zacinać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Tak odkręcił przewody od siłownika który dalej stoi jak wryty a ty o rozdzielaczu.......

Masz podnośnik z jednym siłownikiem? Możliwe że zaciął się zaworek jeśli jest od ograniczania podnoszenia.

Inna rzecz z którą się spotkałem to bardzo ciężko chodzące uszczelnienie samego tłoka. W moim też swojego czasu na ciepłym oleju nie chciał opadać samoczynnie podnośnik. Z czasem przeszło.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pegaz3512    10

U nas w nowym MTZ z identycznym podnośnikiem staną na tulejach. Na pierwszym przeglądzie wziął dronga zapar o belkę i szarpiąc powoli go uwolnił. Ciągnik wtedy był nowy i zastał się u dilera. Mówił że często jak się nie używa podnośnika potrafi się zastać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valtra123    33

Ja miałem problem w naszym pronarze SA. Okazało się że to wina regulatora siłowego który jest pod fotelem. To przypadłość modelu 82SA.


Uwielbiam ryk silników podczas orki , uwielbiam jeździć z pełnymi dwiema przyczepami , a także kosić bizonem i słuchać jego pomruku i wycia . Oczywiście zachęcam do polubienia moich postów . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ciachoxtx
      Witam , tata orał pole i chcąc wyjechać z bruzdy traktor nagle zablokował tzn. może ruszyć ciut do przodu ciut do tyłu i blokuje takie aby centymetry 10 % obrotu koła skrzynia biegi wchodzą bez zarzutu co może być przyczyną ?
    • Przez Pawel1985
      Jaki olej do wspomagania układu kierowniczego 
       
    • Przez User988
      Witam,
      Czy wiecie może gdzie dostane taki fartuch błotnika do tego modelu pronara?
      Szukałem na różnych stronach ale nie moge znaleźć odpowiednika. 
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.

    • Przez Kuba08102003
      Witam mam problem z przednim napędem w pronarze 1025a, napęd na tył po załączeniu działa i wszystko jest okejo a gdy włączę napęd tylko na przód i ruszę do przodu lub do tylu automatycznie napęd przestaje działać i rozłącza kontrolkę która sygnalizuje działanie napędu 
    • Przez Dziki88
      Witam na forum mam pytanie czy miał ktoś problem ze trzeszczącym sprzęgłem przy ruszaniu w pronarze zefir 85 ?
      ruszam z h1 bez niczego i tak trzeszczy jakby tarcza się skończyła  a jest założona nowa 
      dzięki za odp😊
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj