Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kupie ciągnik rolniczy

15 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Kinder1

Kinder1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 25 lipiec 2016 - 14:21

Kupie ciągnik rolniczy

Witam kupie ciągnik rolniczy o mocy 50-85km z przednim napędem lub bez do 30000zł Brutto. Rozważę każdą propozycje a także możecie podsyłać strony/numery/adresy do osób które handlują ciągnikami. Pozdrawiam.

Edytowany przez Kinder1, 25 lipiec 2016 - 16:43.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kupie ciągnik rolniczy Dzisiaj, 01:30
  •  

#2 Share DanielB

DanielB

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 25 lipiec 2016 - 14:22

Kupie ciągnik rolniczy aż tak trudno wejść na olx

#3 Share lukbold

lukbold

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2239 postów

Napisany 25 lipiec 2016 - 14:36

Kupie ciągnik rolniczy widzisz że to Kinder i nie obsługuje takiej strony jak OLX

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share Kinder1

Kinder1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 25 lipiec 2016 - 14:58

Kupie ciągnik rolniczy

Może akurat ktoś posiada do sprzedania a nie wystawił bo w końcu trza zapłacić za ogłoszenie. Olx przeglądam cały czas więc się nie bój.

#5 Share Valtra123

Valtra123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo wszystko co z tym związane , Motoryzacja ,

Napisany 25 lipiec 2016 - 15:58

Kupie ciągnik rolniczy

Cena 30000 zł to brutto czy netto ?

Uwielbiam ryk silników podczas orki , uwielbiam jeździć z pełnymi dwiema przyczepami , a także kosić bizonem i słuchać jego pomruku i wycia . Oczywiście zachęcam do polubienia moich postów . Pozdrawiam

#6 Share Kinder1

Kinder1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 25 lipiec 2016 - 16:42

Kupie ciągnik rolniczy

Cena 30000 zł to brutto czy netto ?

No tak zapomniałem napisać Brutto.

#7 Share Valtra123

Valtra123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 205 postów

Napisany 25 lipiec 2016 - 17:32

Kupie ciągnik rolniczy

Mam 1 propozycję mieszczące się w budżecie:

1.Massey Ferguson 3065 z 1992 za 27000 zł brutto do negocjacji  http://otomoto.pl/of...html#11a90510c9

Mam nadzieję że pomogłem.

Edytowany przez Valtra123, 25 lipiec 2016 - 19:40.

Uwielbiam ryk silników podczas orki , uwielbiam jeździć z pełnymi dwiema przyczepami , a także kosić bizonem i słuchać jego pomruku i wycia . Oczywiście zachęcam do polubienia moich postów . Pozdrawiam

#8 Share lukbold

lukbold

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2239 postów

Napisany 25 lipiec 2016 - 17:39

Kupie ciągnik rolniczy

Ale Ty naiwny jesteś... wpłać zaliczkę i spadaj na drzewo... za te kasę Te kasę conajwyzej U914, mtz albo zachodni z lat 80 dostaniesz a nie takie cukierki jak w linkach

Edytowany przez lukbold, 25 lipiec 2016 - 17:42.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share Valtra123

Valtra123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 205 postów

Napisany 25 lipiec 2016 - 18:07

Kupie ciągnik rolniczy

Ale niech zadzwoni i jedzie zobaczyć na żywca no bo wiadomo, że trzeba mieć pewność co do stanu technicznego. Ten Case IH jest z Polski i nie sprzedawany przez handlarza tylko przez osobę prywatną. Kolejny plus Case IH to taki, że jest Krajowy i nie pochodzi z importu tak jak większość ciągników za te pieniądze. Co do handlarzy jak z wujkiem szukaliśmy do gospodarstwa ciągnika głównego, to padł wybór na Case IH Maxxum Plus 5140 i jak na razie odpukać przez 3 lata nic się nie dzieje. Także jeden handlarz jest uczciwy, a inny chce tylko naciągnąć nas na wydatki niestety.

#10 Share lukbold

lukbold

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2239 postów

Napisany 25 lipiec 2016 - 18:13

Kupie ciągnik rolniczy

Czy do ciebie nie dociera że jesteś naiwniak? http://m.finn.no/b2b...nnkode=79169540 nikt nie sprzedaje maszyn za pół ceny... zejdź na ziemie dziecko

#11 Share Valtra123

Valtra123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 205 postów

Napisany 25 lipiec 2016 - 19:14

Kupie ciągnik rolniczy

Ok. Z Case IH masz 100 procentową rację. Ale Massey Ferguson jest jeszcze więc co mu szkodzi zadzwonić. Skąd mogłem wiedzieć że to oszust. Zgłosiłem na tym portalu aukcyjnym że to oszustwo i nikt się nie nabierze.

Edytowany przez Valtra123, 25 lipiec 2016 - 19:36.

#12 Share Kinder1

Kinder1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 25 lipiec 2016 - 19:30

Kupie ciągnik rolniczy

Dzięki za fatygę, ale szukam ciągnika już pół roku i do tego fergusona próbowałem dzwonić milion razy i nic bo brak numeru albo abonent niedostępny. Tak jak pisał Lukbold to naciągacze. Ostatnio był piękny fendt co się okazało musiałbym wpłacić zaliczkę i niby czekać 30dni na transport. Poświęciłem sporo czasu na rozmowie z nimi i jak się okazało to podszywali się pod firmę Rolpima której właściciel miał sporo telefonów w sprawie okazyjnych ciągników (w tym mój), ale zgłosił to na policje bo on nigdy nawet nie miał takich modeli/marek. Jeśli macie jeszcze jakieś namiary na osoby które sprzedają ciągniki lub ktoś posiada sam na sprzedaż w moich kryteriach to proszę o info. Pozdrawiam.

#13 Share lukbold

lukbold

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2239 postów

Napisany 25 lipiec 2016 - 20:01

Kupie ciągnik rolniczy

ale Ty sie wpierw określ co TY chcesz: polski czy jakiś zagraniczny? Zdarzają się MFy z EHR w tej cenie ale jak wspominałem: rocznik 87max a stan... wątpliwy. Sam kupiłem takiego 80KM bez przodu w tym budżecie ale pare groszy trzeba było tam wrzucić. http://olx.pl/oferta...html#a7c13c0fd2 i uwierz że w tej cenie nic lepszego nie dostaniesz przynajmniej od MFa... na innych markach się nie znam.

Swojego w tej cenie mógłbym oddać ale ma silnik do poprawy ale mimo to po prostu fajnie się nim robi i szkoda oddawać ;)

#14 Share Kinder1

Kinder1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 25 lipiec 2016 - 20:14

Kupie ciągnik rolniczy

Nie mam wybranej konkretnej marki i modelu aby nie Zetor bo miałem (5011 nie polecam) i odpada coś typu mtz itp. Widziałem to ogłoszenie fergusona i powiem że mam na niego chęć lecz martwi mnie skrzynia 32 i oponki 13,6. A ty jaki masz model i skrzynie? Polecasz te ciągniki?

Ps. nie liczę jak to ty powiedziałeś na "cukiereczki" powyżej 90r. aby nie był starszy niż 83.

#15 Share lukbold

lukbold

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2239 postów

Napisany 25 lipiec 2016 - 20:34

Kupie ciągnik rolniczy

Ano mam opony 13.6 i skrzynie 32. Powiem tak: do pługa mam Ursusa 5314 ale w zeszłym roku MF latał z Lemken Opal 90 3 skiby jak wściekły. Fakt że wszystko zależy od warunków na polu ale na blokadzie to on pociągnie wszystko ;)

A odnośnie skrzyni: jestem po remoncie i z pomocą dobrego tokarza można to zrobić samodzielnie w dobrych pieniądzach. Co prawie jeszcze musze coś tam poprawic ale nie przejmuje sie zbytnio.

Skrzynia nie sypie się z dnia na dzień: Sprawdzasz czy biegi wchodzą lekko i bez zgrzytów, czy włączony rewers zbytnio nie hałasuje na postoju i tyle. Potem funkcje autotronic do przejrzenia, EHR no a silnik jak w każdym

To takie z mojej okolicy http://olx.pl/oferta...html#d1abc675bc podobno dość twarde traktory

http://olx.pl/oferta...html#d1abc675bc d*py nie urywa jak to sie u mnie mówi no ale jest. Osobiście kijem bym go nie dotknął chyba że ma skrzynie 12 bieg co jest nierealne ;)

Edytowany przez lukbold, 25 lipiec 2016 - 20:45.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#16 Share Valtra123

Valtra123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 205 postów

Napisany 25 lipiec 2016 - 20:36

Kupie ciągnik rolniczy

Za 30000 zł ciężko znaleźć ciągnik do 80 KM. Jedyne co mogę ci polecić to:

1.Ursus 1224 z 1979 roku za 26000 zł brutto do negocjacji  http://allegro.pl/sh...0070#ffe8f15309

2.Pronar 2048A z 2002 roku za 29900 zł brutto do negocjacji  http://otomoto.pl/of...html#7ae7549ce3

3.Ursus C360 4x4 z 1976 roku za 18000 zł brutto do negocjacji  http://allegro.pl/ci...38.html#thumb/1

Tylko te propozycje są za tą cenę bardzo dobre sprzedawane przez prywatne osoby i krajowe. A do c360 można kupić kabinę z ogrzewaniem.

Dodaj odpowiedź