W0jcik

Case jx95 wyciek oleju hydraulicznego

Polecane posty

W0jcik    4

Witam
Potrzebuję szybko pomocy w dojściu do przyczyny wycieku 
Olej cieknie w miejscu w którym wchodzi wodzik od pompki hamulcowej do mostu. te miejsce zakrywa podrywa która unosi sie podczas wciśnięcia pedały hamulca, wtedy olej dosłownie wylewa się spod tej pokrywy.
Czy ktoś miał podobny problem i co jest tego przyczyną.

(Na schemacie ten dekielek jest zaznaczony numerem 10)

post-76958-0-92459800-1469446889_thumb.png

post-76958-0-18549700-1469446976_thumb.jpg

post-76958-0-36702600-1469446871_thumb.jpg

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek26    1

To częsta przypadłość w CASE / NH. Zużyły się te uszczelki w które wchodzą wodziki. Nic groźnego niby, ale olej będzie się sączył. Przed wymianą najlepiej wrzuć uszczelniacze (te tzw. kondomy) w zamrażalnik to łatwiej wejdą, bo wchodzą dosyć ciężko, a to je "zmniejszy na chwilę" a potem wrócą do swoich właściwości. Nie zapomnij posmarować silikonem na wszelki wypadek :)
Nie jestem pewny, ale chyba jest do tego niestety sporo rozbierania (chyba trzeba zdjąć koło, ale nie dam sobie niczego uciąć bo dokładnie nie pamiętam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W0jcik    4

Tak okazało się że pękła ta uszczelka. I owszem rozbierania było co niemiara xD ale się udało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
    • Przez gandi77
      Witam mam taki problem mam chyba zepsuty termostat w case mx 135 ponieważ silnik osiąga niską temperature pracy wczoraj przy agregacie ledwie przekroczył żółte pasmo na wskaźniku, czy może ktoś mi napisać gdzie ten termostat się znajduje w którym jest miejscu?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj