Agronom16

Deutz dx 90 - Dystanse zamiast cięgieł bocznych?

Polecane posty

Agronom16    2

Witam Wszystkich. Być może ktoś już wcześniej poruszył ten temat ale nie znalazłem go na forum... Niedawno kupiłem Deutz Dx 90 i zastanawia mnie czy aby usztywnić cięgna dolne np do pracy z talerzówką to czy trzeba sobie dokupić cięgna boczne?  Bo mam tak jak w większości tych modeli jakieś dystanse czy odboje przy belce zaczepu i przy pracy z talerzówką lata na prawo i lewo... Jak z tym jest? Trzeba dokupić stabilizatory czy da się je jakoś usztywnić przy pomocy tych dystansów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agronom16    2

Niestety mam tylko jedne i to jakieś cienkie. o odwracaniu nie myślałem. Jutro zobaczę ale wydaj e mi się że to niewiele da. Dokupiłbym jakieś tańsze stabilizatory ale nie ma ich za bardzo do czego przymocować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol445    89

Nie da się ich obracać, po prostu musi byc kilka kompletów (2 szt) różnych grubości klina do różnych rozstawów haków zaczepów maszyn Nie ma innej metody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agronom16    2

Dzięki za informacje.  a Wiesz może Karol445 gdzie dostać takie dystanse albo jak to się fachowo nazywa?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol445    89

Niestety nie wiem jak sie one fachowo nazywają a dostęp napewno jest najlepiej u tych co rozebrali te ciagniki na części wyjdzie najtaniej tyle że trzeba sie postarać i wybrać odpowiednie do twoich maszyn. Nowe to pewnie kosmos cenowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kojak    1

Po co takie kombinacje. Te dystanse można uspawać z jakiejś dobrej stali zamiast latać i szukać. A po za tym pod tylnym mostem przy kołach powinieneś mieć zaślepione plastikami po cztery otwory po lewej i prawej stronie i tam można przykręcić stabilizatory. Co prawda jeszcze tego u siebie nie zrobiłem, ale do grubera też by się przydało, ale czasu zawsze brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj