Skocz do zawartości

Zdjęcie

Klimatyzacja do domu

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share glikaninpazdanu

glikaninpazdanu

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 17 lipiec 2016 - 08:45

Klimatyzacja do domu

Okna od południa i czasami gdy przygrzeje, to wysiedzieć się nie da. Nawet rolety czy żaluzje nie pomagają. Zastanawiam się nad założeniem klimatyzacji. peracja dla domu 158m2 ? Jaka centrala? Cześć, mam około 130 m2 powierzchni użytkowej do wentylacji mechanicznej. Budzet na centrale wentylacyjną max 6 tyś zł.

Znajomy ma LG i generalnie chwali sobie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Klimatyzacja do domu Dzisiaj, 09:57
  •  

#2 Share katter

katter

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 18 lipiec 2016 - 11:27

Klimatyzacja do domu

Nic dziwnego, klima w te co bardziej upalniejsze dni to błogosławieństwo. Tylko wiesz, musisz ją regularnie czyścić bo lubią na niej powstawać i gromazić się różnego rodzaju grzyby, pleśnie, kurz itd. A stąd łatwa droga do przeziębień. Raz w roku ozonowanie w zupełności powinno wystarczyć. Można to zrobić samemu. Nie jest to coś skomplikowanego.

Dobra klima to np LG, Fuji czy Gree. Czyli markowe. Ze specyfikacji są bardzo podobne. Dużo można pisać o klimie, najlepiej wyślij maila z zapytaniem do dystrybutora np tutaj http://www.climapols...matyzatory-gree

Podpowie Ci co, jak, gdzie i za ile.

#3 Share kamil3210

kamil3210

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 16 sierpień 2016 - 21:43

Klimatyzacja do domu

Jeżeli chodzi o klimatyzatory do domu to muszę polecić firmę http://klimavip.com.pl/ . Współpracuje już z nimi trochę ponad rok i wykonali dla mnie już 4 prace z każdej jestem zadowolony. Dwie z nich wykonali na halach produkcyjnych mojej firmy ale też zdecydowałem się by wykonali klimatyzację w moim domu, koszta są niewielkie , wykonanie szybkie i nie wiem jak dla was ale dla mnie ważne jest by pracownicy zostawiali po sobie "syfu" akurat w ich przypadku po robocie jest błysk polecam ich serdecznie i pozdrawiam mam nadzieje ze jeszcze nie jedną prace dla mnie wykonają. Polecam kontakt z panią Iloną która przygotuje dla was genialne oferty ! 

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share michalzetor93

michalzetor93

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 17 sierpień 2016 - 14:31

Klimatyzacja do domu

Mogłeś znaleźć lepszy sposób żeby się zareklamować...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share akro

akro

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 27 sierpień 2016 - 23:52

Klimatyzacja do domu

A co jeśli zamiast klimy dla schłodzenia powietrza w domu użyje się markiz zewnętrznych? Słyszał ktoś coś z was o takim rozwiązaniu. Przymierzam się pojechać do sklepu i zobaczyć to cudo.

#6 Share ciapek80

ciapek80

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 29 sierpień 2016 - 21:24

Klimatyzacja do domu

Zaletą markiz do okien pionowych, bo o nich mowa jest to, że latem blokują wpadanie słońca do wnętrza, a zimą ograniczają straty ciepła przez okno. Tak więc rozwiązanie rozsądne.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share akro

akro

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 31 sierpień 2016 - 17:58

Klimatyzacja do domu
No dobra, ale roleta też blokuje wpadanie słońca do środka, mnie obiecują, że markizy pozwolą utrzymać optymalną temperaturę w domu.