Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowe silniki Perkins

23 odpowiedzi na ten temat

#21 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 27 grudzień 2006 - 19:34

Nowe silniki Perkins w mojej instrukcji od 4512 jest napisane że olej silnikowy wymieniac co 250 mth i tak robie.leje superol CD.co do sterego dobrego superolu to kiedyś C-330 chodził na CB, teraz na CC a jakie są efekty to poszukajcie w galerii ;)

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nowe silniki Perkins Dzisiaj, 03:32
  •  

#22 Share LowRider

LowRider

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 989 postów

Napisany 27 grudzień 2006 - 20:10

Nowe silniki Perkins

coolman111, dokładnie Superol CC , teraz sie zapomiałem do 140 dobiło to az nieprzyjemnie było patrzeć jaki był przepalony  :-

Jak lejesz nieśmiertlny superol CC to nawet dobrze, że go wymieniasz nie co 200mth a co 125mth.
Olej ten, jaky ktoś nie wiedział, nie jest przeznaczony do silników z turbodoładowaniem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2870 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 27 grudzień 2006 - 20:14

Nowe silniki Perkins

w mojej instrukcji od 4512 jest napisane że olej silnikowy wymieniac co 250 mth i tak robie.leje superol CD.co do sterego dobrego superolu to kiedyś C-330 chodził na CB, teraz na CC a jakie są efekty to poszukajcie w galerii ;)

Ehhhh :), masz racje pioter (dzięki za poprawienie mnie :)) bo u mnie w instrukcji też jest, że co 250 mth :), pomyliłem się. Tylko goście w serwisie gadali mi, że jak będe jeździł na Superolu CC, to abym wymiany robił tak co 125-130 mth. Wiadomo jaka jest jakośc Superolu ;) - jak go nalejesz to po kilku mth robi się czarny ;).

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 16 styczeń 2007 - 23:12

Nowe silniki Perkins może to nie jest post na ten temat ale dotyczy silnika perkins.Brat ma c360-3p z 88 roku mth ok8300 olej wymieniamy co 200mth lejemy milwusa i nic nie ubywa może 100 na te 200mth

Dodaj odpowiedź