Skocz do zawartości

Zdjęcie

MF6245 nie działają kontrolki na pulpicie

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share jk33

jk33

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 15 lipiec 2016 - 12:45

MF6245 nie działają kontrolki na pulpicie Witam przeglądam już kolejny ciągnik w celu kupna tym razem padło na mf 6245 z 2001r. ,jest taki problem po przekręceniu stacyjki wszystko się zapala następnie gaśnie pozostaje tylko kontrolka od ładowania i hamulec ręczny ,natomiast gdy wbijam bieg nic nie wyświetla nawet po zapaleniu świateł brak kontrolek czy to może być grubsza usterka czy tylko brak łączności w kablach czy może usterka komputera? Przeszukalem już fora ale nic w temacie nie znalazłem a na jutro umówiłem się na odbiór,sprzedajacy ma niby wszystko zrobić aby działało ale czy zrobi to tak jak należy czy weźmie jakiegoś magika i zrobi aby na czas próby działało tego nie wiem, więc proszę poradzcie coś?czy są jakieś sztuczki handlarzy by to ominąć. Ogólnie ciągnik w dobrym stanie tylko już prawie opony lyse tak przód jak i tył chociaż ma mały przebieg niewiele ponad 4tys mth .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
MF6245 nie działają kontrolki na pulpicie Dzisiaj, 09:36
  •  

#2 Share KRISS75

KRISS75

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 970 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja

Napisany 15 lipiec 2016 - 13:03

MF6245 nie działają kontrolki na pulpicie

Po przekręceniu stacyjki powinny zapalić się wszystkie,później jak dobrze pamiętam to trójkąt,ładowanie,ciśnienie oleju w silniku i ciśnienie oleju w skrzyni,kierunek jazdy i półbieg.

Może weź jakiegoś elektryka ze sobą.

Edytowany przez KRISS75, 15 lipiec 2016 - 13:18.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share peny259

peny259

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 15 lipiec 2016 - 16:40

MF6245 nie działają kontrolki na pulpicie czasem kierunek jazdy i polbieg zaswieca się po odpaleniu dopiero.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share jk33

jk33

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 16 lipiec 2016 - 11:36

MF6245 nie działają kontrolki na pulpicie Byłem właśnie ale nadal nic nie zrobione elektryk nie dotarł na czas ma być w poniedziałek ponoć,pobawilem się trochę tymi wlacznikami i coś tam się zaczęło wyświetlać np.kontrolka kierunkowskazu ale jak już załącze światła kontrolka zanika,powie mi ktoś ile ta skrzynia ma polbiegow? na desce rozdzielczej jest tylko AB gdy próbowałem jechać załączal się tylko na pierwszym biegu ale gdzieś czytałem że być może za niska temperatura oleju a co dopiero w zimę będzie ,w ogóle miarka od oleju nic nie pokazuje może poprostu jest go za mało,i czy ktoś wie jak się w tym modelu zmienia z żółwia na zająca bo nigdzie nie ma przycisku,dodam że to skrzynia Power Control i polbiegi ma w dźwigni od rewersu przy kierownicy.