janioigienio

Poszukuje kombajnisty na okres żniw

Polecane posty

janioigienio    30

Poszukuje kombajnistę, mechanika na okres żniw na kombajn BIZON Z056. Warunki i płace do uzgodnienia telefonicznie. Zapewniam zakwaterowanie i wyżywienie. Praca na prywatnym gospodarstwie. 

 

Woj. Lubelskie 
Tel. 730 737 902

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    637

Hahaha smieszny jestes 10 zl.?
Kombajnista zarabia 30-40zl za godzine lub za hektar.
Jesli ktos za taka stawke zgodzil sie pracowac to mowiac nieladnie jest debilem.
Hahaha smieszny jestes 10 zl.?
Kombajnista zarabia 30-40zl za godzine lub za hektar.
Jesli ktos za taka stawke zgodzil sie pracowac to mowiac nieladnie jest debilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522

10 zł to jest dobra stawka bo w zniwa kombajnista jak jest awaria to naprawia i łapie godziny i tak może 20 godz na  dobe nalapac a to 200 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bizonem za 10 zł/godz? Chory jesteś? Jak byś miał nowy klimatyzowany kombajn i w obowiązkach było by samo kombajnowanie naprawy i przygotowanie to kwestia serwisu to może byś znalazł jakiegoś łepka która dla zabawy i za kasę chciał by pojeździć fajną dużą nową maszyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

10 zł to jest dobra stawka bo w zniwa kombajnista jak jest awaria to naprawia i łapie godziny i tak może 20 godz na  dobe nalapac a to 200 zł

Z każdym postem coraz bardziej mnie zadziwiasz.... Chcesz godzin nałapać to idź na ciecia, dostaniesz 7 zł za siedzenie a nie męki w słońcu i kurzu.... U nas minimum 25zł/h , smarowanie, naprawy liczą się jako czas pracy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

10zł i jeszcze każesz naprawić. Nie znajdziesz głupiego który by chciał zbijać palce na bizonie za 10zł. 
Ale w sumie fajnie ludzi wykorzystać po co wołac mechanika który przyjdzie zrobi to w 5 godzin i powie 500 zł jak można mieć frajera który zrobi to za 50zł. Płać 30zł za godzinę i daj kombajn który posiada chociaż kabinę i jakieś w miarę nawiewy to może byś i znalazł kilka osób chętnych. 


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już widzę tę kolejkę chętnych ;)


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

10 zł  kombajniści u nas zarabiają nawet 150 zł dziennie . ale już są chętni 

150zł za 15 godzin pracy na bizonie ?!?!?!?!? Toś Pan serce i hojność pokazał. 

 

Aż się wierzyć nie chce że za takie pieniądze ktokolwiek rozsądny zgodzi się pracować. Ja płacę kombajniście 35zł godzina jak robi moje pola a w usługach to 10%. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

10 zł dobra stawka,chyba dla ukrainca.Chyba chcesz niewolnika a nie pracownika.Ja sam bym się chętnie podszkolil w kombajnowaniu ale u nas raczej nie ma gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakobek    4

Szczyt bezczelności galopującej zaproponować stawkę 10 zł/h jako kombajnista. Ja sam przy łopacie zarabiałem 18-27 zł za godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

I jeszcze pisze że są chętni  :lol: Chociaż kiedyś widziałem ogłoszenie gdzie menadżer jakiegoś celebryty szukał fotografa na jego ślub - kazał wysyłać oferty z ceną - czyli płacić sobie za możliwość zdobycia renomy iż fotografowało się tak zacnych ludzi..... Więc debili nie brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
icek1    179

dziś dzwoniłem ale już jest ktoś zatrudniony tylko ze stawką 11 zł ale na następny rok mam ewentualnie rezerwację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

icek będę trzymał za ciebie kciuki, może w następnym roku ci się uda, a teraz musisz jeszcze rok się przemęczyć na kuroniówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak to mowia jaka placa taka praca napewno doswiadczony kombajnista-mechanik to wzial, takze powodzenia w zniwa i bezawaryjność. to ja w zniwa musze od dwoch lat najmowac do zrzucania zboża ssaco tloczaca to 100 dniowki place a do zrzucenia maks 70 ton dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15357

No chyba lepiej za 10 zł jeździć na kombajnie niż łopatować lub walić gnój. Ja bym wolał bynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hunter871    1

ja kosze na lexionie 580 v900 i mam 30zł od hektara obsług przy kombajnie jest dodadtkowo placona tak samo postoje na polu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilhelm    408

Bizon to nie Lexion, więc 10 na godzine jak najbardziej realna stawka w Polsce. Co Wy k**wa myslicie, ze w Irlandii jestescie? W d*pach zaczeło sie przewracac?! U mnie duze gosp. płaci kombajnistom normalne stawki, jak za kazdą inną robote. 10-12 zł./ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio1108    181

to mi ojciec płaci 25pln za godzinę obojętnie czy u siebie czy usługa. godziny liczone od początku obsługi do zjazdu z pola


Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Sprzedam kombajn Bizon Super Z056. Maszyna w dobrym stanie technicznym. Pracował na 10 ha, bez zarobków. Nie myty na zimę. Zawsze garażowany. Dwa lata temu wymieniłem przekładnie jazdy, a w hederze ślimak, podłogę, kosę i bagnety. Młóci i czyści bez zarzutów. Po zimie silnik pali od pierwszego obrotu. Opony w bardzo dobrym stanie. Są przecieki na główkach rozdzielaczy. Do kombajnu dokładam pasy, pompę hydrauliczną, inne drobne części, dwie kosy, instrukcję obsługi, napraw i katalog części. Cena 11000 do negocjacji. Nie wystawiam faktury VAT. Nie dysponuję transportem. Miejscowość Daszyna, powiat Łęczyca, województwo łódzkie.  Data dodania 18. 06. 2018
       
       
       
       




    • Przez Jacek3p
      Witam wszystkich mam pytanie odnośnie bizona rekorda mam okazję kupić tanio z padniętym motorem i zastanawiam się czy z Supra da radę bez turba bo co słyszę to te z rekorda siadają z tą turbina i dużo pala z zwykłym sw400 mam dobre doświadczenia i nie odczulem nigdy by mu mocy brakowało nawet z sieczkarnia i nigdy mi się nie zagrzal co prawda motor zdrowy praktycznie nie pije oleju no ale superek już zmienił właściciela tylko czeka na pogodę by móc odjechać :/ 
      I jak panowie mieliście doczynienia z taką przeróbka za od z góry dziękuję 😊

    • Przez StawiaR
      Witam, mam do wyboru te dwa kombajny i jestem w kropce. Który według was powinienem wybrać? Bizon z 1986 r (na szerokich kołach) posiada sieczkarnie a dronningborg z 1988r bez sieczkarni.
    • Przez Renault145
      https://m.olx.pl/oferta/bizon-zo56-CID757-IDyYR2O.html?backUrl=%2Fajax%2Fmojolx%2Fdetails%2F516899010%2F
    • Przez hurlimannD70
      Kupiłem cały bęben młocarni do bizona czyli z cepami ale bez osi. Jest to nowy oryginalny produkt z fmż Płock. Leżał w stodole 30 lat , zastanawiam się czy dawać go do wyważenia . Na jednej ze środkowych tarcz przykręcone są blaszki jest ich chyba 5 sztuk w kupie. Wygląda jak by był kiedyś w fabryce wyważany ale nie jestem pewien. A do wyważenia musze jechać ponad 250km . Czy takie bębny składane w fabryce były sprzedawane wyważane ?? Czy ktoś mi podpowie ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj