rafi1234

Same Laser - problem przy zmianie biegów

Polecane posty

rafi1234    0

Witam wszystkich , 

 

Mam problem przy zmianie biegów. Słychać czasami zgrzytanie ze skrzyni biegów . Biegi nie wchodzą płynnie . Czy jest to wina sprzęgła ?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onerif    4

jeśli je wcisniesz i wrzucisz bieg traktor ze tak powiem traktor rusza do przodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
massey76    6

jak np ze zmiany jazdy w przód zmieniasz na jazdę do tyłu musisz to zrobić dodatkowo z hamulcem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafi1234    0

Ok, dzięki za pomoc . A przy tej trzeciej dźwigni(wsteczny) musi być wąs dospawany ? U mnie ktoś dospawał śrubę . A czy odzienie wlewa się olej do przekładni i skrzyni biegów . Czy to jest  połączone ? 


post-156703-0-42937600-1468489221.jpg Możecie mi opisać trzy dźwignie od biegów  . Byłbym wdzięczny . 


jeśli je wcisniesz i wrzucisz bieg traktor ze tak powiem traktor rusza do przodu?

 

Nie , mam problem tylko przy wrzucaniu wstecznego , Ktoś przyspawał do dźwigni śrubę , chyb a powinno coś takiego być tam , ale u mnie najwyraźniej ktoś to kiedyś ułamał . Czy to może być przyczyną problemu przy wrzucaniu wstecznego 

post-156703-0-56618600-1468489375_thumb.jpg

Edytowano przez rafi1234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaschels    130

czerwona gałka to zmiana połowę szosowe, najbliżej drzwi rerwers a po środku biegi. mówię na podstawie tego co ja mam w same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Czerk20sdz
      Wwitam czy laser posiada oddzielnie olej do hydrauliki I skrzyni biegów czy razem na jednym oleju chodzi.
    • Przez qurde123
      Witam
      Kupiłem ciągnik Same Mercury i chciałbym zrobić serwis olejowo filtrowy i tu moje pytanie. Czy jest ktoś na forum kto posiada instrukcje obsługi lub katalog części do tego traktora, a może ktoś posiada wiedze gdzie, ile i jaki olej zalać. Z tego co udało mi się znaleźć i dowiedzieć o tym ciagniku to tyle, że olej do hydrauliki i skrzyni jest oddzielny. Bardzo proszę o pomoc.
      Pozdrawiam
    • Przez Konrad88
      Koledzy pomóżcie. Potrzebuje walek atakujacy przedni. Pacjent deutz agroplus 85. Ilość zębów 8 i 37 Nie ma może ktoś jakieś używki? 
    • Przez Rattarow
      Witam 
      Jestem posiadaczem ciągnika DEUTZ-FAHR AGROTRON MK3 135. Po naprawie płyty sterującej hydrauliką wystąpił problem (wymienione zostały uszczelki). Podczas podnoszenia tuzów występuje bardzo głośny pisk. Wyświetla się także komunikat na desce rozdzielczej "zbyt niskie zasilanie sprężonym powietrzem". Nie wiem, czego to może być przyczyna. 
      Bardzo proszę o pomoc. 
      Z góry dziękuję.
    • Przez jakn
      Jaki ciągnik  wybrać john deere 6610 czy deutz fahr agrotron 120 chce wiedzieć jak jest z elektroniką czy drogie część  jak jest z skrzynią biegów ,  czy spalanie 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj